Welcome! Anonymous

Nowa wersja witryny

Tu napisz co chcesz bym zmienił, dodał lub usunął.

Czy nowy design strony ci się podoba?

Czas głosowania minął 04 sie 2009, 13:32

Tak
7
58%
Nie
5
42%

Liczba głosów : 12

Nowa wersja witryny

Postautor: Daniel » 21 lip 2009, 13:32

Witam

Dziś w nocy uruchomiłem nową wersję witryny Budki Suflera. Po kilku miesiącach prób i błędów udało mi się zrobić coś z czego przede wszystkim ja jestem zadowolony :twisted:

Powróciły dawne działy: dyskografia, prasa, teksty, historia. Udało mi się nawet znaleźć kilka interesujących artykułów nt BS. Jeżeli ktoś znajdzie w sieci stronę z jakimś wywiadem czy recenzją koncertu Budki, to proszę tu wkleić link. Ocenię i ewentualnie dodam. Nie wszystko co o Budce można na stronie umieścić. Przykładem może być pseudo promocja pseudo teledysku do "Sięgnąć gwiazd".

Druga sprawa, to błędy w tekstach. Jeżeli tylko macie ochotę, to proszę wskazać tekst i miejsce z błędem.

Mam też pytanie dotyczące gry w teksty. Czy mam usunąć stary ranking i bawimy się od nowa?
Pozdrawiam
Daniel

==================================
Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: jutubek1 » 21 lip 2009, 16:54

Cześć Daniel. Jeżeli chodzi o nowy wygląd witryny to ja oceniam go jako udany. Nie przejmuj się krytyką i rób swoje. Pozdrawiam.
jutubek1
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: KODON » 21 lip 2009, 22:19

Ciekawa oprawa graficzna, chociaż mam wątpliwości, czy małe okienko do przeglądania właściwej treści strony i menu na samym dole jest user-friendly. Z drugiej strony witryna zespołu ma być wizytówką - obecny design pełni taką rolę. Są nowe działy - wreszcie uzupełnione - teksty, teledyski, historia... Tutaj stawiam duży plus. 8)
Awatar użytkownika
KODON
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Nowa odsłona strony

Postautor: Magister » 22 lip 2009, 10:03

Nowy wygląd strony na pewno był potrzebny - jednak kilka uwag:
1. 2009 to rok jubileuszowy a w ogóle się tego nie akcentuje! Na stronie wita nas natomiast oświadczenie. Powinno się więc pojawić logo Budki z jakims napisem "35 lat" albo "Budka Suflera 1974-2009" itp. Wykorzystajmy tej jubileusz do promocji zespołu, jeżeli zespół robi to kiepsko to chociaż na stronie niech coś się dzieje.
2. Obecny skład grupy powinien być bardziej wyartykułowany wraz z krótkimi notkami o członkach zespołu (Daniel już o tym ;) )

Tyle uwag na szybko.

Plusem nowej odsłony strony są zdjęcia, artykuły, dział teledyski (który miejmy nadzieję, będzie rozbudowywany, bo na Youtubie można znaleźć dużo ciekawostek budkowych).
Awatar użytkownika
Magister
Moderator
Moderator

Postautor: gonek » 22 lip 2009, 18:48

Witam popieram to co napisał Magister :wink:
gonek
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: BarTh » 22 lip 2009, 21:13

Witam.
Odświeżenie oczywiście potrzebne.. choć mnie sam układ się nie podoba. Mało czytelne menu i chyba trudno je odnaleźć.
Ale to tylko pierwsze wrażenie i pewnie łatwo się będzie przyzwyczaić.

Natomiast jest błąd przy opisie teledysku, zamiast "W niewielu słowach" jest "Strefa półcienia".

Pozdrawiam!!
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BarTh
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum

Postautor: ika » 23 lip 2009, 20:51

Mnie sie podoba, graficznie fajna i ogolnie robi wrazenie wiekszego profesjonalizmu, a taka wlasnie powinna byc strona Budki. Jedna rzecz, ktora mi jednak przeszkadza to poucinana u gory grafika, zdjecia a nawet glowy czlonkow zespolu, ale nie wiem, byc moze to kwestia przegladarki/rozdzielczosci.
No i zgadzam sie tez z Magistrem, oswiadczenie wazne, ale tak dosc sztywno, a nawet groznie wyglada na stronie glownej. Ale to juz tresc, forma jak najbardziej ok
Czy ty czujesz ten rytm...?

On pulsuje nam we krwi...
Awatar użytkownika
ika
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: black_ozzy » 23 lip 2009, 22:06

Fajnie, że jest nowa wersja :) Ale jest kilka spraw ktore mi przeszkadzaja. Okno w ktorym możemy przegladać strone jest jak dla mnie za male. Menu z dolu tez mi srednio pasuje, jakos jestem fanem chyba gorno-lewo-prawo menowych ( :P ) stron. Nie wiem jak u innych ale u mnie strona jest wyrownana do lewej strony, dlatego po prawej mam czarny pasek, jakby sie wycentrowalo bylo by bardziej estetyczne.

A co do tresci, fajnie ze sa nowe dzialy i stare tez :) ale np. w dyskografi przydalo by sie jakies podmenu (studyjne, koncertowki itd.). Podoba mi się polączenie strony BS ze strona archiwum, ale ma to jedna wade. Nie ma czegos takiego, ze klikamy na plyte, mamy liste piosenek klikamy na piosenke i mamy text. To jest dość wygodne.

Brakuje mi loga BS na stronie :(

@ika u mnie tez jest uciete to z gory.

Pozdrawiam
"I coraz bardziej wokół pusto,
Jedyny MÓJ przyjaciel lustro,
Widoki piękne lecz cóż z tego,
Coś zostało zgubione, zgubione, zgubione!"
Awatar użytkownika
black_ozzy
Wybitny reprezentant
Wybitny reprezentant

Postautor: RAGTIME » 04 sie 2009, 21:29

Długo oczekiwana,ważne że już powstała, mnie się podoba. Pozdrawiam!!!
Dorzucam drew, bo ogień zgasł,
Ciągle burza trwa,
Nagle feria barw i mnóstwo świec,
Ktoś na skrzypcach gra........
Awatar użytkownika
RAGTIME
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Sławek » 07 sie 2009, 02:34

Kryste, jak mnie tu dawno nie było.

Zmiany oceniam jako tragiczne. Beznadziejne menu, za małe okienko (jak w tym wygląda dyskografia i zbiór filmików z YouTube?!), dziwne ramki dookoła zdjęć oraz tag na nich z niewygładzonym adresem strony.

Samo tło - bez komentarza, wygląda jak tapeta "zaprojektowana" przez gimnazjalistę na zajęciach TI.

Oceniam 2/6 (dopuszczający - tylko dlatego, że... wyłączając style uzyskuje się czytelną stronę).

Za to Archiwum Polskiego Rocka wygląda świetnie i uważam, że tak właśnie powinna wyglądać strona legendarnego zespołu - chłodno, prosto i profesjonalnie, z tradycyjnym układem, a nie na siłę "wydziwnienie". Osobiście najlepiej wspominam (chyba) pierwszą wersję tej witryny.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w robieniu porządku.
WWW.KARWIA.COM.PL morza szum, ptaków śpiew...
Sławek
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Wróć do Uwagi dla autora