Welcome! Anonymous

brak newsów nt koncertów

Tu napisz co chcesz bym zmienił, dodał lub usunął.

brak newsów nt koncertów

Postautor: mika86 » 24 maja 2011, 22:02

szkoda, że autor strony nie umieszcza dodtkowych onformacji nt koncertów,,, miejsca, gdziemożna bilety kupić, godziny czegokolwiek.... troszkęlipa bowiem pisała juz kilka razy, zrsztą nie tylko ja ale temat jest pomijany a szkoda bo naprawdę zależy na odpowiedzi.. :/ pzdr
mika86
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: Albert » 25 maja 2011, 19:42

Też mnie to strasznie denerwuje na info o Kielcach czekam już parę ładnych tyg. a w necie jest napisane tylko tak, zapraszamy na koncert budki suflera 11 06.2011, i tyle ani dokładnej lokalizacji ani nic , przede wszystkim żadnego oznaczenia czy impreza zamknięta czy otwarta. Masakra. oczywiście to nie jest wina zespołu , po prostu ktoś kto tym kieruje powinien to robić tak jak było to w roku 2009 gdzie pod koncertem były oznaczenia co do koncertów i tyle a teraz jest to robione po niedbale po łebkach :evil:
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: mika86 » 25 maja 2011, 20:34

no i zobacz co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze.... my piszemy ciągle tutaj to na forum od X czasu a nikt z tym nic nie robi,,, przykre troszkę :(
mika86
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: rangiz » 26 maja 2011, 16:51

Nie liczcie na odpowiedź, próbowałem w dziale koncertowym.
Awatar użytkownika
rangiz
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Daniel » 29 maja 2011, 13:56

rangiz pisze:Nie liczcie na odpowiedź, próbowałem w dziale koncertowym.

Kilka razy odpisywałem, że oprócz dat i miejsc nie dostaję więcej szczegółów. Należy pytać poprzez formularz na stronie Agencję koncertową. Można też dzwonić, co bardziej polecam.
Pozdrawiam
Daniel

==================================
Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: Albert » 29 maja 2011, 22:35

w zupełności się z tobą zgodzę że lepiej zadzwonić bo raczej poczta elektroniczna nie jest u nich za specjalnie sprawdzana :)
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: rangiz » 31 maja 2011, 03:06

Nie winię admina, bo jak widać nie ma na to wpływu, szkoda tylko, że marketing jeśli chodzi o zespół zatrzymał się jeszcze przed czasami jego największej świetności, a te także już(niestety) dawno minęły.
Awatar użytkownika
rangiz
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Wróć do Uwagi dla autora