Welcome! Anonymous

Czego Wam brakuje na stronie BS do pełni szczęścia?

Tu napisz co chcesz bym zmienił, dodał lub usunął.

Czego Wam brakuje na stronie BS do pełni szczęścia?

Postautor: mokkunia » 02 sty 2006, 19:40

Proponuję nowy wątek:
Czego Wam brakuje na stronie BS do pełni szczęścia? W temacie już się nie zmieściło, ale miał być dopisek -proszę bądźcie realistami!
Nowy wątek, bo mamy Nowy Rok, czas na Nowe rzeczy na stronce :)
Ja zacznę :oops: )proszę nie bić :lol:
Po pierwsze: mi przydałyby się opisy singli wraz z okładkami
po drugie: do szczęścia trzeba mi magicznego przycisku szukaj w dziale z tekstami Budki (tak jak kiedyś!), żeby móc przeszukiwać teksty piosenek wpisując słowa kluczowe
No i po trzecie: Daniel, jeśli to możliwe, włącz PW :D
To na razie tyle :) Teraz Wasza kolej.
"Przecież musi być stół
I dobre oczy nad stołem..."
Awatar użytkownika
mokkunia
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Re: Czego Wam brakuje na stronie BS do pełni szczęścia?

Postautor: Meg-an » 02 sty 2006, 20:03

mokka pisze:Proponuję nowy wątek:
Czego Wam brakuje na stronie BS do pełni szczęścia? W temacie już się nie zmieściło, ale miał być dopisek -proszę bądźcie realistami!
Nowy wątek, bo mamy Nowy Rok, czas na Nowe rzeczy na stronce :)
Ja zacznę :oops: )proszę nie bić :lol:
Po pierwsze: mi przydałyby się opisy singli wraz z okładkami
po drugie: do szczęścia trzeba mi magicznego przycisku szukaj w dziale z tekstami Budki (tak jak kiedyś!), żeby móc przeszukiwać teksty piosenek wpisując słowa kluczowe
No i po trzecie: Daniel, jeśli to możliwe, włącz PW :D
To na razie tyle :) Teraz Wasza kolej.

:arrow: tak, tak tak...
może to pierwsze nie jest dla mnie takie ważne, ale dalej to tez mi tego strasznie brakuje na forum.. :P
:arrow: i brakuje mi jeszcze samych suflerów. Mogli by czasem do nas - swoich fanów - zajrzec :wink:
:arrow: brakuje mi też mp3 w dziale "dyskografia"- myślę ze po kawałku jakiegoś utworu z każdej płytki by sie przydało...
:arrow: i teledysków!!

a tak to wszystko cacy:))

pozdrawiam 8)
Do życia, do tańcaSkradamy się na palcach
Gdy swego dopniemyWszystkiego na raz chcemy
I wszystko bierzemyBierzemy, co się da

Zachłanni, okrutniA w duszy ciągle smutni
Bo czegoś brakujeBo coś nam nie pasuje
Bo niebo się psujeI wszystko znów nie tak
Awatar użytkownika
Meg-an
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Ivellios » 03 sty 2006, 19:31

Przede wszystkim powinno zostać zaktualizowane oprogramowanie forum - to po pierwsze.
Dalej należałoby wyłączyć możliwość pisania dla gości (niektórzy "goście" to spamujące roboty), zaś przy pisaniu postów przydałoby się dodać graficzne potwierdzenie "Czy na pewno chcesz wysłać tego posta" - to by moim zdaniem wyeliminowało problem spamujących robotów.

O "samplach" do odsłuchania już było powiedziane :)
Ja również proponowałbym przywrócenie działu z singlami, a także zaktualizowałbym "Skład".

Pamiętam, że wcześniej na stronie był dział, w którym wymienione były składy zespołu w danych przedziałach czasowych. Czemu teraz ich nie ma :?:

I jeszcze jedna rzecz - do Dyskografii wypadałoby dodać wydane przez Budke materiały wideo (w tym sensie, że np okładka płyty DVD z opisem, co na niej jest)

W miarę możliwości przydałoby się też coś w rodzaju "sklepiku", choćby tylko z linkami do domów aukcyjnych czy sklepów internetowych, gdzie możnaby było kupić jakieś albumy czy unikaty Budki ;)

Wiem, wiem, za dużo wymagam... :roll:
Awatar użytkownika
Ivellios
Maksymalny gaduła :)

Postautor: Lechu » 04 sty 2006, 00:10

Ivellios pisze:Dalej należałoby wyłączyć możliwość pisania dla gości (niektórzy "goście" to spamujące roboty), zaś przy pisaniu postów przydałoby się dodać graficzne potwierdzenie "Czy na pewno chcesz wysłać tego posta" - to by moim zdaniem wyeliminowało problem spamujących robotów.

Ja myślę, że jednak pisanie dla gości powinno zostać, bo jednak wielu jest takich, którzy napiszą na początek jako gość, a dopiero potem rejkestrują się jak się wkręcą :) A spamujące roboty - cóż, są moderatorzy, niech usuwają posty lub niech na bieżąco interweniuje Ojciec Dyrektor :)
"Znowu w życiu mi nie wyszło..."

"Człowiek bez miłości jest jak nieboszczyk na wakacjach" E. M. Remarque

Ale ja tam się nie znam ;)
Awatar użytkownika
Lechu
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Rockman » 04 sty 2006, 11:18

Ja myślę że na stronie przydałby się oficjalny sklep internetowy :D a tak na marginesie to teledyski i okładki singli znajdziecie na nieoficjalnej stronie Budki...pozdrawiam serdecznie :wink:
Rockman
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: miszczu » 04 sty 2006, 16:28

Anka - szalejesz! :D:D:D
Awatar użytkownika
miszczu
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Postautor: Daniel » 04 sty 2006, 17:18

Witam

#1 Single

Mam przygotowany cały opis singli pod kątem prezentacji, która ukaże się w ostatnim numerze Leksykonu Budki. Żeby nie psuć sobie odbioru swojej pracy wstrzymam się z uzupełnianiem braków w dyskografii do maja.

#2 MP3

Temat czasowo niemożliwy do zreazlizowania. Prawa autorskie i inne takie tam. Minutowe sample większości utworów będą w prezentacji. Jeżeli uda mi się przekonać menedżment do umieszczenia MP3 na stronie, to trzeba będzie dokupić olbrzymi transfer. Ostatnio strona przeżywa oblężenie i z tego powodu zaraz po świętach trzeba było dokupić kilka giga transferu, bo abonamentowy został wyczerpany.

#3 Skrypt forum

Nie ja jestem autorem forum tylko PHPBB. Jeżeli ktoś zna się dobrze na skrypcie forum i wie gdzie można zlazeźć jakieś nakładki, to zapraszam do współpracy. W końcu to forum fanów. Mogę też dać komuś OPA czy MODERA forum. Jedynym warunkiem jest moja dobra opinia o tym kimś :twisted:

#3.1 PW

Rozumiem, że chodzi o prywatne wiadomości. Na próbę mogę coś takiego wprowadzić.

#3.2 Goście

Gościom nie mogę zabronić pisać, aczkolwiek nie mają oni za wiele miejsc na tym forum. Gość może zawsze coś ciekawego powiedzieć, a ja nie chcę każdego zmuszać do zakładania konta. Za dużo zachodu.

#4 Skład

Podział czasowy jest pod tym linkiem: http://www.budkasuflera.pl/index.php?go=muzycy i zawsze tam był.

#5 Sklep

A co w tym sklepie miało by być? Płyta JEST?
1 lutego stuknie stronie 5 lat. Z tej okazji szukam pomysłu na gadżet okolicznościowy sprzedawany na stronie. Robienie kilku sztuk się nie opłaca więc trzeba zrobić coś fajnego. Myślę o kubku z logiem budki i napisem oraz koszulce z podobnym motywem. Problem w samym projekcie i cenie.
Pozdrawiam
Daniel

==================================
Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: mokkunia » 04 sty 2006, 19:18

Dziękuję serdecznie Danielowi za szybką reakcję i odpowiedź na moje i nie tylko moje prośby. Cieszę się, że jest szansa by PW działały, cieszę się, że nasze prośby są wysłuchiwane i realizowane - to miłe.
Bałam się trochę, żeby ten topic nie został odebrany jako zamach na dotychczasową pracę włożoną w tą stronę. Nie w tym rzecz. Rzecz w tym, by strona ciagle żyła. I to nie tylko dzięki Administratorowi ale także dzięki nam.
Więc ja pomarudzę jeszcze trochę, prawda, że mogę? :)
"Przecież musi być stół
Awatar użytkownika
mokkunia
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: mokkunia » 04 sty 2006, 19:26

Potraktuję moje powyższe pytanie jako retoryczne :evil: :twisted: :evil:
Tak rozmyślałam nad udoskonaleniami dla nas, fanów i wymyśliłam! Orygnialny to mój pomysł nie będzie, ale wydaje mi się, że ma szansę powodzenia i spotka się z zaintersowaniem.
:idea: Sms'owy informator Budkowy
W skrócie: chętni mogliby się zapisać, podać numery swoich komórek i w razie jakiegoś wydarzenia dostawaliby smsa z informacją na swoją komórkę. Najlepiej jakby do tworzenia takich smsów miało dostęp kilka osób, mielibyśmy wtedy mozliwość pozyskać większą ilość informacji. Chodzi mi o smsy informujące o: programach TV, radiowych w których pojawi się Budka, artykułach w gazetach, koncertach i innych wydarzeniach.
Gdyby technicznie byłoby to ciężkie do wykonania, to może chociaż koleżeński sms'owy informator Budkowy? Magister często przesyła nam info na gg, że wtedy i wtedy Budka będzie w TV i to właśnie dzięki niemu włączam wtedy tv, bo sama bym tego nigdy nie odkryła :oops:
"Przecież musi być stół
Awatar użytkownika
mokkunia
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Ivellios » 04 sty 2006, 21:35

Daniel pisze:#3 Skrypt forum

Nie ja jestem autorem forum tylko PHPBB. Jeżeli ktoś zna się dobrze na skrypcie forum i wie gdzie można zlazeźć jakieś nakładki, to zapraszam do współpracy. W końcu to forum fanów. Mogę też dać komuś OPA czy MODERA forum. Jedynym warunkiem jest moja dobra opinia o tym kimś :twisted:
Ja się zgłaszam :) Mogę odpowiadać za aktualizowanie oprogramowania PHPBB i temu podobne sprawy.
Awatar użytkownika
Ivellios

Postautor: Meg-an » 04 sty 2006, 21:54

Mokka masz swietne pomysły!! :D :D

Jestem jak najbardziej za, aby zorganizować ten sms'owy informator Budkowy!!
Przyznam sie ze często przegapiam programy z Budką :oops: . Dowiaduje sie o nich z forum, albo koledzy (w klasie powszechna jest wiedza o moim zamiłowaniu do Budki 8) ) mnie powiadamiaja. Ja sama nie mam za bardzo czasu "skakać" po kanałach albo przeglądac program tv. Ale to tak na marginesie.
Bardzo sie cieszę ze mamy Mokke, która swoimi pomysłami udoskonali nasze forum!! (tym bardziej że po dłógiej nieobecnosci jest zdolna patrzewc na różne sprawy obiektywnie)
pozdrawiam :D :P :wink:
Do życia, do tańcaSkradamy się na palcach
Gdy swego dopniemyWszystkiego na raz chcemy
I wszystko bierzemyBierzemy, co się da

Zachłanni, okrutniA w duszy ciągle smutni
Bo czegoś brakujeBo coś nam nie pasuje
Bo niebo się psujeI wszystko znów nie tak
Awatar użytkownika
Meg-an
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Daniel » 05 sty 2006, 15:26

Uruchomiłem prywatne wiadomości.

Maksymalna ilość wiadomości w skrzynce to 50. Jeżeli okaże się, że jest to zbyt dużym obciążeniem dla serwera, to będę musiał to zmniejszyć.
Pozdrawiam
Daniel

Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: Ivellios » 05 sty 2006, 20:10

Daniel pisze:Uruchomiłem prywatne wiadomości.

Maksymalna ilość wiadomości w skrzynce to 50. Jeżeli okaże się, że jest to zbyt dużym obciążeniem dla serwera, to będę musiał to zmniejszyć.
Wiedz, że na moim serwerze limit wiadomości wynosi 500 i wszystko pięknie chodzi ;) (a mam zmodyfikowaną wersję PHPBB by Przemo z włączonymi wszystkimi bajerami)
Awatar użytkownika
Ivellios

Postautor: miszczu » 12 sty 2006, 11:37

Mnie w ostanim czasie przybyły dwie rzeczy, dzięki którym osiągnałbym pełnię szczęścia.

1. Powiadomienia na Forum - nie dostaję powiadomień o nowych wpisach.
2. Logowanie - trzeba podwójnie wpisywać uzytkownika i hasło, kiedyś to też nie działało ale zostało poprawione.
Awatar użytkownika
miszczu
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Postautor: black_ozzy » 02 lut 2006, 11:00

No własnie, od jakiegoś czasu jak się loguje, to nie działa to i musze 2 raz się zalogować, nie było by w tym nic złego, ale wtedy kasują się tematy nieczytane...

Pozdrawaim
"I coraz bardziej wokół pusto,
Jedyny MÓJ przyjaciel lustro,
Widoki piękne lecz cóż z tego,
Coś zostało zgubione, zgubione, zgubione!"
Awatar użytkownika
black_ozzy
Wybitny reprezentant
Wybitny reprezentant

Postautor: Wasyl » 02 lut 2006, 22:55

miszczu pisze:2. Logowanie - trzeba podwójnie wpisywać uzytkownika i hasło, kiedyś to też nie działało ale zostało poprawione.

U mnie jest tak, że muszę się powtórnie zalogować jeśli chcę napisać coś na Forum. Dopiero po tym drugim zalogowaniu i wysłaniu posta mam podświetlone (wyróżnione) wiadomości nieczytane, wcześniej nigdy!
Najbardziej wkurzające jest to, że jeśli czytam tekst, na który chcę odpowiedzieć, robię to drugie logowanie i ląduję na stronie głównej Forum. No i muszę od początku szukać tego wątku, na którym byłem... :evil:
Awatar użytkownika
Wasyl
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Daniel » 02 lut 2006, 22:58

Witam

U mnie jest wszystko ok. Być może macie ustawiony zbyt wysoki poziom zabezpieczeń IE i wywala wam cookie.
Pozdrawiam
Daniel

Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: Wasyl » 02 lut 2006, 23:05

Daniel pisze:U mnie jest wszystko ok. Być może macie ustawiony zbyt wysoki poziom zabezpieczeń IE i wywala wam cookie.
No raczej nie... Testowane na 3 kompach, w różnych ustawieniach (w tym jeden z Win95 i IE3 bez żadnych zabezpieczeń) :lol:
Awatar użytkownika
Wasyl
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Grzybu » 02 lip 2006, 18:35

Jestem pierwszy raz na tej stronie, a że jestem wielkim fanem (chociaż młodym) Budki to będę tu bardzo często wpadał, bo strona jest bardzo dobra, ale wiadomo, może być jeszcze lepsza... ;)
Od razu jak zobaczyłem strone uznałem, że brakuje mi downloadu, a konkretnie jakiś tapet na pulpit.
pozdro
Grzybu
Nowy
Nowy

Wróć do Uwagi dla autora