Welcome! Anonymous

Wniosek do Admina

Tu napisz co chcesz bym zmienił, dodał lub usunął.

Wniosek do Admina

Postautor: Tajemnicza siła » 16 mar 2007, 22:50

Szanowni Forumowicze, Drogi Administratorze!
Sprawa, w której piszę jest bardzo smutna i przykra. Jednak jestem na tyle zbulwersowana, że muszę to napisać.
Wnioskuję o usunięcie lub zablokowanie użytkownika Rockmana na tym forum.
Spowodowane jest to tym, że w avatarze umieścił prywatne zdjęcie Romualda Lipko (w dresie i zapewne podczas przebywania na strzelnicy, co Romek traktuje jako swoje hobby). Uważam, że nie należało tego robić, zwłaszcza, że Romuald Lipko zawsze podkreśla, że ceni swoją prywatność i stara się ją chronić. Jako fanka zespołu, a nie poszczególnych muzyków jako osoby prywatne uważam, że w takiej sytuacji trzeba zareagować radykalnie.
Przypominam, że to nie jest pierwszy wybryk użytkownika Rockmana. Parę lat temu zrobił plagiat strony Daniela. Myślę, że nie bez znaczenia jest tu także to, co wypisuje o zlocie i jego organizatorce. Natomiast postawa, jaką zaprezentował słowami: nie będę organizował zlotu bez pieniędzy, chyba nie jest godna prawdziwego fana.
Umieszczanie prywatnego zdjęcia Romka, moim zdaniem przeważyło szalę. Czy kieruje tutaj użytkownikiem Rockmanem chęć pokazania, jak dobrze zna Romka, a moze zaimponowania komuś? Nie wiem i nie chcę wiedzieć.
Apeluję jednak o nieignorowanie takich zachowań i wyciąganie konsekwencji.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.
"Zmienić klimat czasem trzeba
Poznać inny świat
Do cudzego zajrzeć nieba
By na ziemię spaść"
Awatar użytkownika
Tajemnicza siła
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: Meg-an » 16 mar 2007, 23:07

hmmm....

myśle, że masz racje...

popieram wniosek, i uwazam, że to czego dopuścił sie Rockam jest po prostu... chamskie :evil:
Do życia, do tańcaSkradamy się na palcach
Gdy swego dopniemyWszystkiego na raz chcemy
I wszystko bierzemyBierzemy, co się da

Zachłanni, okrutniA w duszy ciągle smutni
Bo czegoś brakujeBo coś nam nie pasuje
Bo niebo się psujeI wszystko znów nie tak
Awatar użytkownika
Meg-an
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Meg-an » 16 mar 2007, 23:08

Rockman... (pozarło mi literki :lol: )
Do życia, do tańcaSkradamy się na palcach
Gdy swego dopniemyWszystkiego na raz chcemy
I wszystko bierzemyBierzemy, co się da

Zachłanni, okrutniA w duszy ciągle smutni
Bo czegoś brakujeBo coś nam nie pasuje
Bo niebo się psujeI wszystko znów nie tak
Awatar użytkownika
Meg-an
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Mokre Oczy » 16 mar 2007, 23:20

Witam

Podpisuję się pod wnioskiem wystosowanym przez Tajemniczą Silę.

Jestem tu, jak wielokrotnie podkreślalam dość krótko, ale widzę, co się dzieje, obserwuję i wyciagam wnioski. Naprawdę nie jest mi latwo wypowiadać się w tej przykrej sprawie. Jestem osobą o lagodnej naturze, jednak o dość radykalnych poglądach, co nie pozwala mi prejść obok problemu obojętnie.

Wszyscy wiemy, jaki obrót przybral wątek dotyczący zlotu... To wlaśnie jego autor, Rockman pierwszy zacząl kombinować, jakby tu "obejść" regulamin imprezy, co jest wg mnie delikatnie mówiąc bezczelne. Czarę goryczy przelal fakt rozmowy z Suflerką, którą opublikowal (też nie wiem, czy mial do tego prawo...) i wypowiedz, że nie będzie robil konkurencyjnej imprezy, bo nikt mu za to nie placil! Co za podejscie, zaiste niegodne fana, pasjonata, za którego się podaje.

A przyklady przytoczone przez Agnieszkę wyżej? One mowią same za siebie.

Czy można tolerować takie zachowanie?

Moim zdaniem absolutnie nie.

Ze smutkiem pozdrawiam
Pozdrowienia.
Awatar użytkownika
Mokre Oczy
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Rockman » 17 mar 2007, 00:10

Witam serdecznie :) hehehe fotka która jest umieszczona pochodzi z moich prywatnych zbiorów :) Znajduje się na niej Romek Lipko podczas kiedy byliśmy razem na strzelnicy i nie wydaje mi się żeby to był dobry powód do usunięcia mnie z forum… 8)

P.S
Pani Suflerce bardzo by to odpowiadało bo wiecznie czuje sie pokrzywdzona...

Pozdrawiam bardzo serdecznie! :wink:
Rockman
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Rockman » 17 mar 2007, 00:20

Suflerka pisze:Umieszczenie prywatnego zdjęcia Romka było bardzo nie na miejscu. Myślę, że on byłby bardzo niezadowolony z tego faktu.

Aż z ciekawości przy najbliższej okazji zapytam się czy czuje sie dotkniety umieszczeniem tej foty na forum. Z tego co pamietam dał mi pozwolenie żeby umieścić te fotki na swojej prywatnej stronie... 8)

P.S
(dodatkowo porusze kilka innych tematów związanych z pewną osobą bo troche to zachodzi za daleko)

Rockman
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: rolusia » 17 mar 2007, 00:21

Niestety przylacze sie do prosby ,argumentowala nie bede poniewaz "Mokre oczy"oskarzylaby mnie jeszcze o plagiat" :lol: ,bowiem dokladnie tak samo mysle.Dodam jeszcze -po przesledzeniu watku o zlocie ,pomyslalam ze Rockman to bardzo mlody czlowiek,ktory jest na etapie ksztaltowania wlasnego "ja" (a wtedy o bledy łatwo) ,wiec nie opowiadalam sie konkretnie po ktorejs ze stron,nastolatkowi wszak wybaczyc mozna.Dzis dowiedzialam sie prawdy o jego wieku ,co przewazylo szale.Zatem....mysle ze Rockman powinien z honorem opuscic forum....Mysle ze nie urazilam tym postem ludzi sporo mlodszych,zreszta wypowiedzi niektorych z was sa naprawde na wysokim poziomie :) Pozdrawiam.Jutro (dzis) koncert!!
Myśli wychodzą z cienia
Coś w człowieku się zmienia
I powracam z wyprawy na słoneczny ląd
Awatar użytkownika
rolusia
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Tajemnicza siła » 17 mar 2007, 00:33

Nie chodzi tylko o to zdjęcie, ale co całokształt Twojej "twórczości". Nie chce mi się już wypowiadać na ten temat, bo wszystko napisałam w poście wyżej.

Nie rozumiem dlaczego znów atakujesz Suflerkę. Ona chyba zna Romka trochę lepiej, a pomimo tego nie zamieszcza swoich prywatnych zdjęć z nim na forum, żeby się pochwalić. Z tego co mi wiadomo, Romek nie życzy sobie, aby jego prywatne zdjęcia, były rozpowszechniane. Bardzo w to wątpię, żebyś miał jego zgodę na zamieszczanie tych zdjęć.

Nie chcę się tu kłocić, wysunęlam tylko wniosek, bo w obecniej sytuacji, wydaje mi się on najlepszym rozwiązaniem i jak widać kilka osób uważa tak samo.
Poznać inny świat
Do cudzego zajrzeć nieba
By na ziemię spaść"
Awatar użytkownika
Tajemnicza siła
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: Rockman » 17 mar 2007, 00:35

Rockman pisze:
Suflerka pisze:Umieszczenie prywatnego zdjęcia Romka było bardzo nie na miejscu. Myślę, że on byłby bardzo niezadowolony z tego faktu.

Aż z ciekawości przy najbliższej okazji zapytam się czy czuje sie dotkniety umieszczeniem tej foty na forum. Z tego co pamietam dał mi pozwolenie żeby umieścić te fotki na swojej prywatnej stronie... 8)

Rockman
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Rockman » 17 mar 2007, 00:40

Rockman pisze:
Rockman pisze:

Nie wiem kto kogo lepiej zna ale czepainie sie fotki jest naprawde bez sensu...

Rockman
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Tami » 17 mar 2007, 15:00

A ja jestem przeciw!
Jako użytkownik forum mam prawo głosu, bez względu na staz
To że nie jestem tu długo i fakt że nie znam ludzi osobiscie, pozwala mi patrzeć na to wszystko obiektywnie, nie kierując sie sympatiami czy antypatiami.
Zarzuty wysuniete przeciw Rockmanowi dla mnie są smieszne i dziecinne.
Nie wiem dlaczego jestem głeboko przekonana że Tajemnicza Siła prowadzi swoje działania i wypowiada się według instrukcji Marty.
Wybacz, ale to jest aż nadto widoczne...
Własciwie możecie już zacząć glosowanie nad usunieciem mojej osoby bo ja zawsze mówię co myslę i czuję, a nie to , co ktoś chciałby usłyszeć.
Towarzystwo wzajemnej adoracji/ jak ktoś to zauwazył/nie jest absolutnie w moim stylu.
Miałam nadzieję na jakieś dyskusje o muzyce....a nie na prywatne przepychanki.
Czytałam wypowiedzi na temat zlotu i własciwie moge powiedzieć dokładnie to co Miszczu-ja dziękuję!
Reguły gry przypominaja mi działania pewnego "dużego" ministra.
Tami
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Rockman » 17 mar 2007, 15:13

Tami pisze:Zarzuty wysuniete przeciw Rockmanowi dla mnie są smieszne i dziecinne.Nie wiem dlaczego jestem głeboko przekonana że Tajemnicza Siła prowadzi swoje działania i wypowiada się według instrukcji Marty.
Wybacz, ale to jest aż nadto widoczne...

Dzięki Tami za wsparcie! Podpisuję się pod tym co napisalaś :wink:

Rockman
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: black_ozzy » 17 mar 2007, 15:20

Musze przyznać cześciowo racje Tami. Też nie podobała mi się postawa Rockmana ws zlotu... ale ma prawo do niego (no ale nie powinien tego stawiać na ostrzu noża i przestać zachowywać się jak dziecko... bez obrazy :P ). To że zamieścił zdięcie Romka to jego sprawa, wątpie żeby Romek miał coś pzreciwko.

Naprawde nie chiałbym doczekać takiego momentu na forum, że będziemy cały czas decydować kto ma prawo tu pisac a kto nie... To jest trzecia taka sytuacja i niestety wg prawie bezpodstawna.

Rockman fakt faktem nie powinien wymagać aby traktowac go jak świetą krowe tylko dlatego, że zna Romka osobiście troche lepiej niż my (i nie powinien się tak z tym afiszować, ale to tylko jego sprawa).

Na teraz to chyba tyle...

Pozdrawiam
"I coraz bardziej wokół pusto,
Jedyny MÓJ przyjaciel lustro,
Widoki piękne lecz cóż z tego,
Coś zostało zgubione, zgubione, zgubione!"
Awatar użytkownika
black_ozzy
Wybitny reprezentant
Wybitny reprezentant

Postautor: Malwinka » 17 mar 2007, 16:19

Jestem przeciw!!

Nie zgadzam się z tym, co napisała Tajemnicza siła. Zdjęcie w avatarze nie może byc powodem do usunięcia uzytkownika z forum.
Moim zdaniem, ten wniosek jest tylko kiepskim zagraniem w wykonaniu Suflerki. Próbuje manipulować ludzmi bo to Ona decyduje o tym, kto przyjedzie na tegoroczny zlot.
P.S. z tego forum robi sie "Suflerka i spółka" :)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Malwinka
Nowy
Nowy

Postautor: grzesiek100 » 17 mar 2007, 17:44

Witam!

Nie przychylam się do wniosku o osunięcie Rockmana z forum.
Według mnie argumentacja osób, które tego chcą, jest nie do końca poważna. Chodzi na przykład o przesławną dyskusję na temat III Zlotu fanów Budki. Być może wypowiedzi Rockmana i jego krytyka wobec Zlotu i działań Suflerki oburzyła wiele osób, jak również wypowiedź, że sam zlotu nie ma zamiaru organizować, bo nikt mu za to nie zapłaci. Jednak tak naprawdę, czy Rockman obraził kogoś? Nie, po prostu wyraził swoje zdanie, zupełnie inne od większości i może jeszcze na dodatek wyraził je w sposób zbyt emocjonalny. Co do jego wypowiedzi na temat samodzielnej organizacja zlotu, to prawda, że była ona żenującą. Żal mi osób, które wszystko chciałyby robić z zyskiem, za pieniądze, a nic dla idei i dla innych ludzi. Być może to prawda, iż Rockman tą wypowiedzią okazał się - jak to niektórzy napisali - niegodny bycia prawdziwym fanem Budki, a zarazem pokazał swą ewentualną próżność. Ale czy mamy w ogóle prawo oceniać, kto może nazwać się prawdziwym fanem Budki a kto nie? I czy można wyrzucać z forum osoby mające inne niż my poglądy lub takie osoby, które uważamy za próżne? Wątpię. Formalnie Rockman nie zrobił ostatnimi czasy nic, co bezsprzecznie decydowałoby o jego usunięciu z forum.
Jeżeli chodzi o zdjęcie, jakim Rockman opatrzył swojego nicka na forum, to opieramy się na razie na domysłach. Nie mówię, aby wierzyć Rockmanowi we wszystko, co powie, ale wydaję mi się, że ma on pewien szacunek dla Romualda Lipki i nie umieściłby jego prywatnego zdjęcia na forum bez jego zgody. A nawet jeżeli to zrobił, to trzeba o wypowiedź samego Lipki - to on rozwieje wszelkie wątpliwości. Gdyby okazało się, że Rockman rzeczywiście uczynił to bez jego zgody, to dopiero wtedy możemy dyskutować o ewentualnym usunięciu tego użytkownika. Jak na razie ktoś tu wiesza psy, gdy wina nie jest jeszcze przesądzona.

Pozdrawiam!
"Zamykam strach na niewidzialny klucz
I moja twarz jest niewidzialna już
Gdy wchodzę w tłum, pułapka szczerzy kły
I z ust do ust nie frunie żaden krzyk..."
Awatar użytkownika
grzesiek100
Maksymalny gaduła :)
Maksymalny gaduła :)

Postautor: parch » 17 mar 2007, 20:11

Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Albowiem, którym sądem sądzicie, sądzeni będziecie i którą miarą mierzycie, zasię wam odmierzono będzie.
parch
Nowy
Nowy

Postautor: koteczek » 18 mar 2007, 21:45

Popieram Malvinke,to forum widocznie idzie nazwać Suflerka i spółka.Pani Suflerka takie jest moje zdanie po czytaniu tego forum zaczyna się rozrządzać na forum jakby to wszyto miałobyc pisane jak ona chce pod jej kierunek.Przeciez po to założono to forum,aby kazdy mógł pisać to co sądzi,bo po to jest forum dyskusyjne,ale tu widocznie tak nie jest,a w sumie przestało być.A widze też pani Suflerka tez w awatarze ma foto pana Romka.Zaczyna się mi mnie już podobać na tym forum,choc jeste tu krótka,i zastanawiam się,czy mogłabym tu dalej zaglądać,bo narazie nie widzę tu sensu,nie chcę tu tez nikogo bronić i obrazić,ale taka jest prawda.
koteczek
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: black_ozzy » 18 mar 2007, 22:27

Oj Martuś, Martuś...

Pozdrawiam
"I coraz bardziej wokół pusto,
Jedyny MÓJ przyjaciel lustro,
Widoki piękne lecz cóż z tego,
Coś zostało zgubione, zgubione, zgubione!"
Awatar użytkownika
black_ozzy
Wybitny reprezentant
Wybitny reprezentant

Postautor: rolusia » 18 mar 2007, 23:09

super...niema co! No to teraz zacznijcie ciułac kase na zlot,bo wstep zapewne tani nie bedzie....W koncu ,mielismy (mieliscie,ja nie bylam) za darmo,teraz jak sie Marta zezlosci trzeba bedzie placic i to bynajmniej nie Marcie a temu kto tak bardzo chce byc na piedestale ,to tyle.Pozdrawiam
Myśli wychodzą z cienia
Awatar użytkownika
rolusia
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Malwinka » 18 mar 2007, 23:43

Za zlot sie nie płaci. Sa to tylko drobne opłaty organizacyjne (max 50 zł), reszte sponsoruje zespół(przynajmniej tak było ostatnio).

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Malwinka
Nowy
Nowy

Postautor: Tami » 19 mar 2007, 11:33

rolusia pisze:super...niema co! No to teraz zacznijcie ciułac kase na zlot,bo wstep zapewne tani nie bedzie....W koncu ,mielismy (mieliscie,ja nie bylam) za darmo,teraz jak sie Marta zezlosci trzeba bedzie placic i to bynajmniej nie Marcie a temu kto tak bardzo chce byc na piedestale ,to tyle.Pozdrawiam

Zupełnie nie rozumiem co ma zlot do wniosku o usuniecie uzytkownika forum.Mamy rozwazyć czy Rockman naruszył regulamin czy nie.
Należy obiektywnie ocenić przedstawione zarzuty, a nie podchodzić interesownie...."chcę brac udział w zlocie, to zagłosuję za, aby nie zdenerwować Marty", co to w ogóle za podejscie :roll:
Tami
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: rolusia » 19 mar 2007, 13:03

Witam Tami. Uwazam ze teraz to przegielas totalnie. Twoje oskarzenia sa bezpodstawne i zwyczajnie nie na miejscu. Skad wogole wiesz ze chce brac udzial w zlocie? moze wyjerzdzam w tym czasie? To moja sprawa.Jak napisalas ,mamy rozwazyc czy Rockman naruszyl regulamin czy nie.Moim zdaniem tak. Nieznam osobiscie ani Marty ,ani Rockmana, nie daje tez soba sterowac. By zabrac ostateczny glos w toczacej sie dyskusji ,"przekopalam" forum ,by miec wiecej informacji w temacie.Wybacz,nie chce wyjsc inaczej jak ze to Rockman w duzej mierze jest sobie winny. Marta faktycznie sie stara bysmy mieli jak najwiecej informacji,organizuje ZA DARMO zloty,a wy jeszcze na nia wskakujecie.Dlaczego? ano dlatego ze Marta widac za dobra jest, powinna byc zarozumiala i interesowna! Wtedy zostalaby doceniona. Wiecej w temacie nie napisze,wyrazilam swoje zdanie i na prowokacje nie odpowiem.Tami ,Ty rowniez masz jak najbardziej prawo do wlasnej opini,tylko prosze nie obrazaj i nie oskarzaj bezpodstawnie.I tak pozdrawiam :)
Myśli wychodzą z cienia
Awatar użytkownika
rolusia
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Tami » 19 mar 2007, 13:33

Rolusiu, radzę czytac uważniej...bez emocji
zacytowałam wczesniej dokladnie Twoje słowa, stwierdzajace że dzieki temu iż ktos ośmielił się wystapic przeciw usunieciu Rockmana Marta się zdenerwuje i za zlot trzeba będzie płacić.
Uwazam że nie nalezy łączyc tych spraw, zlot to jedno, usuwanie kogos z forum to drugie......cóż obraźliwego dostrzegłas w tym- nie wiem :roll:
Osobiste rozgrywki Marty i Rockmana nie obchodzą mnie, niech zalatwiają to między sobą.....ja w fakcie zamieszczenia w awatarze zdjecia R.Lipko nie widzialam niczego zlego, dlatego uznałam ze to nie jest powód do usuwania kogos z forum i zaglosowalam przeciw.
Tami
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Tajemnicza siła » 19 mar 2007, 14:18

Tami pisze:Nie wiem dlaczego jestem głeboko przekonana że Tajemnicza Siła prowadzi swoje działania i wypowiada się według instrukcji Marty

Tami czy Ty uważasz, że jestem na pilota i Suflerka czy ktokolwiek inny może mną sterować :evil:

Każdy ma prawo, wypowiedzieć się za lub przeciw usunięciu Rockmana. Nikt tu nikogo do niczego nie zmusza. Nie mam zamiaru już więcej takich bezsensowych rzeczy komentować, wybaczcie, ale mam ważniejsze sprawy 8)
Poznać inny świat
Do cudzego zajrzeć nieba
By na ziemię spaść"
Awatar użytkownika
Tajemnicza siła
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: Mokre Oczy » 19 mar 2007, 15:36

Witam

Jest mi niezmiernie przykro, że tak się wszystko potoczylo... "To nie tak mialo być..."

Wiadomo, że konflikty zdarzają sę, takie życie. Nie znoszę jednak sytuacji, gdy ludzie wręcz wyniszczają się wzjamnie, do czego doszlo tu.

Decyzji Suflerki trudno się dziwić, zwlaszcza po tym, jak oskarżono ją o sterowanie ludzmi... Przecież taki osąd jest delikatnie mówiąc falszywy. Smutno mi ogromnie. Chcę powiedzieć coś osobistego, zanim to nastąpi zapewnienie dla Tami szczególnie: absolutnie nie jestem sterowana.

Przyszlam na Forum, nowa niedoświadczona, znająca BS tylko z plyt i wywiadów. Odezwala się do mnie Marta, dzięki niej poznalam bardziej ludzkie oblicze muzyków Budki Suflera, co naprawdę wmocnilo mój szacunek i podziw dla nich. Jestem za to niezmiernie wdzięczna Suflerce i nic tego nie zmieni. Wyobrazmy sobie taka sytuację:

Przychodzi nowa osoba i nie ma jej wtajemniczyć w sprawy BS... tak dobrze, jak zrobila to Marta nie zrobi tego nikt... Ile taka osoba straci, zastanówcie się sami.

Koniec z mojej strony w tym temacie.

Pozdrawiam
Pozdrowienia.
Awatar użytkownika
Mokre Oczy
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: mauro » 19 mar 2007, 16:56

uhuhu, polowanko na czarownice. Ależ piękne Polskie Piekiełko :lol:

kłaniam się pełen podziwu :wink:
mauro
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Postautor: Tami » 19 mar 2007, 18:08

Głosowanie ciągle otwarte, żeby zaoszczędzic miejsca i czasu od razu bierzcie moja kandydature pod uwagę.
Bo na to że będę popierała czyjeś walki podjazdowe, raczej nie ma co liczyć.
[/b]
Tami
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: teksciarz » 19 mar 2007, 20:04

Witajcie !

Konflikt jak pamiętamy zaczął się wtedy gdy Marta wypowiedziała się na temat zlotu - o decydowaniu kto przyjedzie itp.itd
Rockmen analizując Twoje podejscie od początku - afiszowanie się fotkami i Twoje wypowiedzi - myślę, że bardzo chciałbyś być na miejscu Marty - takim sobie "szefuńciem". Wybacz...ale nigdy człowieku nim nie bedziesz i nawet o tym sobie nie marz. Marta od lat współpracuje z Budką, wpadła na pomysł Fanclubu, Zlotów itp. itd. - więc ma też prawo decydować o wszystkim. Jestem za usunięciem Rockmana z forum.
Awatar użytkownika
teksciarz
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: Paweł_Solaris » 19 mar 2007, 21:21

Witam wszystkich!
Ostatnio na Forum można powiedzieć, że dochodzi do kłótni czy wręcz awantur między Forumowiczami. Oczywiście, wiadomo, że można mieć odmenne zdanie, ale to nie powód, by od razu się atakować. Co do Rockmana, to ja nie jestem pewien, czy nałożenie na niego bana jest dobrym rozwiązaniem. Ale pragnę wyrazić pełne poparcie dla Marty - to jest organizatorka zlotu i ma prawo decydować, kto na zlot pojedzie, a kto nie.

Nie myślcie, że Marta kimkolwiek manipuluje, pisanie takich delikatnie ujmując bzdur jest ciosem poniżej pasa. Nikt mnie do niczego nie zmusza, piszę to, co myślę. Moje zdanie jest takie, że Rockman może zostać na Forum, ale musi przestrzegać pewnych zasad. Zasady obowiązują wszystkich. Mnie mam nadzieję MPK Kraków nie będzie ścigać za umieszczenie ich autobusu w avatarze. :lol: To tak na rozładowanie napięcia piszę. Nie atakujmy się tak! Złość piękności szkodzi.
Pozdrawiam!
Wódka jasno płonie w nas i bliżej znowu do gwiazd.
Awatar użytkownika
Paweł_Solaris
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Malwinka » 20 mar 2007, 18:17

Tischner pisze:Witajcie !

Konflikt jak pamiętamy zaczął się wtedy gdy Marta wypowiedziała się na temat zlotu - o decydowaniu kto przyjedzie itp.itd
Rockmen analizując Twoje podejscie od początku - afiszowanie się fotkami i Twoje wypowiedzi - myślę, że bardzo chciałbyś być na miejscu Marty - takim sobie "szefuńciem". Wybacz...ale nigdy człowieku nim nie bedziesz i nawet o tym sobie nie marz. Marta od lat współpracuje z Budką, wpadła na pomysł Fanclubu, Zlotów itp. itd. - więc ma też prawo decydować o wszystkim. Jestem za usunięciem Rockmana z forum.

Tischner regulamin mówi wyraźnie:

"Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych."

Pozdrawiam

Malwinka
Awatar użytkownika
Malwinka
Nowy
Nowy

Następna

Wróć do Uwagi dla autora