Welcome! Anonymous

Wniosek do Admina

Tu napisz co chcesz bym zmienił, dodał lub usunął.

Postautor: Rockman » 20 mar 2007, 19:08

Tischner pisze:Witajcie !

Konflikt jak pamiętamy zaczął się wtedy gdy Marta wypowiedziała się na temat zlotu - o decydowaniu kto przyjedzie itp.itd
Rockmen analizując Twoje podejscie od początku - afiszowanie się fotkami i Twoje wypowiedzi - myślę, że bardzo chciałbyś być na miejscu Marty - takim sobie "szefuńciem". Wybacz...ale nigdy człowieku nim nie bedziesz i nawet o tym sobie nie marz. Marta od lat współpracuje z Budką, wpadła na pomysł Fanclubu, Zlotów itp. itd. - więc ma też prawo decydować o wszystkim. Jestem za usunięciem Rockmana z forum.

Ooo właśnie regulamin:) dzięki Malwinka za wsparcie!

Tischner:
Po pierwsze: Wydaje mi się że regulaminu nie naruszyłem.
Po drugie: Każdy ma prawo do swojego zdania bo w końcu po to jest forum dyskusyjne.
Po trzecie: Jeżeli będę chciał pokazać jakieś fotki to pokażę.
Po czwarte: Nie mam zamiaru być na miejscu Marty ani jak to ująłeś ”szefunciem”.
Po piąte: Niemów do mnie człowieku bo to troszke niekulturalne.

Pozdrawiam bardzo serdecznie! 8)
Rockman
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Nimfa » 21 mar 2007, 11:42

Przeciw.
Rockman moim zdaniem mógłby zostać ukarany, nie za fotkę, ale za kłótnie na forum. Tyle, że wtedy razem z Suflerką.
Awatar użytkownika
Nimfa
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: Rockman » 21 mar 2007, 11:52

Ja tej kłótni nie rozpocząłem :D po prostu powiedziaіem to co miałem powiedzieć a każdy ma prawo do swojego zdania. 8)

Pozdrawiam bardzo serdecznie! :wink:
Rockman
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Tajemnicza siła » 21 mar 2007, 14:06

Nimfa pisze:Przeciw.
Rockman moim zdaniem mógłby zostać ukarany, nie za fotkę, ale za kłótnie na forum. Tyle, że wtedy razem z Suflerką.

Przypominam, że ten wątek dotyczy osoby Rockmana, a nie Suflerki.
Dlatego wypowiem się krótko. Nimfo nie widzę powodu, dla którego Suflerka, miałaby zostać ukarana. Wszelkie "kłótnie" na forum pojawiły się za sprawą Rockmana, który chyba nie potrafi zrozumieć, że nie jest ani organizatorem zlotu, ani nie ma na niego wpływu. :?
"Zmienić klimat czasem trzeba
Poznać inny świat
Do cudzego zajrzeć nieba
By na ziemię spaść"
Awatar użytkownika
Tajemnicza siła
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: Tajemnicza siła » 21 mar 2007, 14:22

Rockman pisze:Po piąte: Niemów do mnie człowieku bo to troszke niekulturalne

A cóż w tym takiego niekulturalnego :shock: czyżbyś nie był człowiekiem :lol:
Poznać inny świat
Do cudzego zajrzeć nieba
By na ziemię spaść"
Awatar użytkownika
Tajemnicza siła
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: Nimfa » 21 mar 2007, 19:21

Ja mówię o Rockmanie przecież. A Suflerki to dotyczy, bo zachowuje się tak samo jak on. Oboje się kłócą. Są tak samo winni. Więc, jeśli już coś to kara dla obojga.
Awatar użytkownika
Nimfa
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: grzesiek100 » 21 mar 2007, 22:37

Ależ jaka kara dla obojga? Jaka kara w ogóle?
Co to: już nie wolno prowadzić gorących dyskusji?
Trochę rozsądku! Dajcie spokój już tej głupiej sprawie.

Pozdrawiam
"Zamykam strach na niewidzialny klucz
I moja twarz jest niewidzialna już
Gdy wchodzę w tłum, pułapka szczerzy kły
I z ust do ust nie frunie żaden krzyk..."
Awatar użytkownika
grzesiek100
Maksymalny gaduła :)
Maksymalny gaduła :)

Postautor: black_ozzy » 21 mar 2007, 23:31

Zgadzam się... Na forum robi się niesmacznie... Zamknąć temat, a zainteresowani niech załatwią to między soba. Wniosek o usunięcie chyba nie znajdzie wiekszości, wiec po co to ciągnąć dalej. Zresztą co ciekawe Daniel też nie skomentował tej sprawy, a to on ma tu władze absolutną...

Mimo wszystko wydaje mi się, że Rockman wyciągnie lekcje z tej sprawy i się odrobine uspkoi. W końcu ma swoje lata i wie jak należy żyć w społeczności, jak nalezy sie zachowywać, a pare osób mu zwróciło uwage co powinien zmienic. Wiec powinno być lepiej.

Pozdrawiam
"I coraz bardziej wokół pusto,
Jedyny MÓJ przyjaciel lustro,
Widoki piękne lecz cóż z tego,
Coś zostało zgubione, zgubione, zgubione!"
Awatar użytkownika
black_ozzy
Wybitny reprezentant
Wybitny reprezentant

Postautor: Magister » 22 mar 2007, 19:58

Czas napisać kilka słów.
Do tej pory forum było miejscem dyskusji na ogół poświęconych Budce Suflera jak i samej muzyki. Proponuję generalnie powrócić do takiego przeznaczenia tego miejsca, bowiem
nie na miejscu jest uprawianie pewnej odczuwalnej w wypowiedziach i postępowaniu megalomani jak i straszenie innych forumowiczów (patrz Rockman w swojej wypowiedzi: "P.S dodatkowo porusze kilka innych tematów związanych z pewną osobą bo troche to zachodzi za daleko") - bo tak to odebrałem.
Co do samego zlotu to chciałbym zwrócić uwagę, że organizator może być jeden i to on modejmuje decyzje związane z nim, ewentualnie w porozumieniu z innym członkami Fan Clubu.
Obecnie apeluję o powtrzymanie emocji i więcej szacunku dla pozostałych, bo tego uczy nas muzyka Budki, która nas tu wszystkich łączy (a przynajmniej nie powinna dzielić).
Jako moderator będę się uważnie przyglądać wypowiedziom na forum i nie chciałbym, żeby mnie ktoś zmusił do usuwania obraźliwych postów.
Na koniec chciałbym zaapelować ponownie do Marty (uczyniłem to już w prywatnej rozmowie) o powrót na forum, bowiem rzeczowych dyskusji i postów nigdy za wiele.
"Nawet gdy ktoś przy swej prawdzie zostać chce
Czemu pięknie nie umiemy różnić się"
Awatar użytkownika
Magister
Moderator
Moderator

Postautor: adamek » 22 mar 2007, 20:24

Pewnie zostanę posądzony o przynależność do ,,towarzystwa wzajemnej adoracji"lecz szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi.Ja również chciałbym dołączyć do prośby Magistra-MARTO WRACAJ!!!-bez Ciebie na forum jakby głucho i pusto. :cry:
Nie chciałem zabierać głosu w tej kłótni aby nie dolewać oliwy do ognia;teraz emocje chyba już opadły więc apeluję do WSZYSTKICH! aby o całym zdarzeniu zapomnieli i się wzajemnie pogodzili. :D
To jest jedno z niewielu forów ,gdzie dyskusja z reguły nie sięga bruku-nie zmieniajmy tego :!: Lepsze towarzystwo wzajemnej adoracji aniżeli pole bitwy.Pozdrawiam :D
adamek
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Tami » 23 mar 2007, 12:01

Magister pisze:Czas napisać kilka słów.
Do tej pory forum było miejscem dyskusji na ogół poświęconych Budce Suflera jak i samej muzyki.

Dokładnie! Mnie również o to chodziło, napisałam o tym w moim pierwszym poscie w tym temacie.
Proszę również o dokładne czytanie wypowiedzi , aby zrozumieć co ktoś pisze.....zanim ruszą emocje.
Wiele osób podkreśla że nikt nie steruje ich wypowiedziami, wyjasnienia te kierujac w moją stronę.....gdzie w mojej wypowiedzi pojawiły się takie zarzuty?
Może ktoś mi to wskaże....
Moja uwaga skierowana była jedynie do Tajemniczej Siły.
Co do wzajemnej adoracji......bo widzę że i to jest opacznie rozumiane....uwazam że kazdy powinien mówić prawdziwie co myśli nawet jesli jesli jest to odmienne spojrzenie od opinii innych.....nie można wymagać abym wypowiadała się wbrew sobie tylko dlatego zeby sprawić komus przyjemnośc bądź nie zostać uznanym za wroga publicznego nr1, stąd uzycie " towarzystwo wzajemnej adoracji"
Zawsze staram się jak najdokladniej wyjasniać swoje wypowiedzi ale widze ze nie na wiele to sie zdaje.
Zostałam zarzucona smsami od Suflerki, która uważa że skoro wypowiedziałam się przeciw usunięciu Rockmana z forum to mam ze sobą jakies problemy. Nie zwykłam wyjawiac prywatnej korespondencji, choc może nalezałoby.....w kazdym razie nie było to ani ładne, ani miłe, ani grzeczne.
Czy to dotyczyło Rockmana czy byłby to ktokolwiek inny, widzac takie uzasadnienie do wniosku o usuniecie z forum, moja reakcja byłaby taka sama.
Najwiecej emocji jak widze budzą wypowiedzi Rockmana dotyczace zlotu. a przecież zlot to sprawa FC a nie forum, to są dwa odrębne zupełnie watki.
Jesli pojawiaja sie jakieś spory dotyczace zlotu, powinny być rozstrzygane w FC , nie mieszając w to forum dyskusyjnego.
Jedyny zarzut który mogłam brać pod uwagę, bo tylko ten dotyczy forum, to sprawa zdjęcia.
Gdybym uznała że jest to powód do usuniecia, to musiałabym stwierdzić że wraz z Rockmanem forum powinno opuscić pare innych osób, które w avatarach mają prywatne zdjęcia....ja również do nich należe bo zdjęcie jest prywatne i nie pytałam Cuga o zgodę....zrobię to przy najblizszej okazji.
Pomijam sprawę innego zarzutu ktory sie pojawił...skopiowanie strony.
Skoro to mialo miejce pare lat temu, dlaczego akurat teraz maja być wyciagane konsekwencje?
Poza tym to Daniel ma jedynie prawo do stawiania takich zarzutów a nie uzytkowniczka forum, zwłaszcza że fakt ten miał miejsce przed Jej debiutem na forum.
Myślę że dostatecznie jasno wyjasniłam powody dla których powiedziałam ,nie dla wniosku.
Skoro to sa obraźliwe czy jak tez padło takie slowo..oszczercze argumenty...to trudno....
Tak widze tą sprawę.
Mam tez nadzieję podobnie jak pewnie większość forumowiczów, nawet tych którzy nie zabrali glosu....że prywatne spory będą rozstrzygane poza forum. a tu pojawią się dyskusje o muzyce.
Tami
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Tajemnicza siła » 23 mar 2007, 17:43

Zakładając ten wątek, chciałam żebyście wypowiedzieli się za lub przeciw usunieciu Rockmana. Niestety przerodziło się to w zupełnie niepotrzebną kłótnie. Nie mam zamiaru już nikomu nic tłumaczyć, ani wypowiadać się w tym temacie 8)

Magister pisze:Do tej pory forum było miejscem dyskusji na ogół poświęconych Budce Suflera jak i samej muzyki. Proponuję generalnie powrócić do takiego przeznaczenia tego miejsca

Zgadzam się z tym całkowicie! :)
Poznać inny świat
Do cudzego zajrzeć nieba
By na ziemię spaść"
Awatar użytkownika
Tajemnicza siła
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: adamek » 23 mar 2007, 21:40

Jak to jest,dlaczego wszelkie prośby o pojednanie odbierane są jako atak ?Każdy z Was podkreśla prawo do własnej opinii a bulwersuje się na opinię innych.Czyli każda opinia jest dobra, pod warunkiem ,że jest zgodna z moją :twisted:
adamek
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Poprzednia

Wróć do Uwagi dla autora