Welcome! Anonymous

Giganci tańczą..?

Mimo, że o płytach już napisaliście dużo, to proponuje dyskusje. Wierzę, że ta kategoria będzie bić rekordy oglądalności ;))

Giganci tańczą..?

Postautor: Keterwo » 03 lis 2010, 14:30

Mam pytanie do wszystkich forumowiczów posiadających tę płytę
Otóż niedawno wsłuchałem sie w płytę Giganci Tańczą (wydanie TA Music z roku bodaj '97) i usłyszałem... trzaski winyla! Czy to możliwe, że materiał na tym wydaniu został po prostu zgrany z czarnej płyty? Miał ktoś moze podobne spostrzeżenia?
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Keterwo
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Sufler znad Wisły » 05 lis 2010, 19:16

To całkiem możliwe. Kupiłem kiedyś płytkę Supernowa Exodusu wydaną przez Klub Płytowy Polskich Nagrań. To był skandal- trzeszczało jak cholera a pierwszy utwór niemiłosiernie "buczał". To samo spotkało zagraniczne albumy Niemena wydane przez Green Tree Records. Tyle że tu trzaski nie były już aż tak rażące. Nie dziwiłbym się gdyby Budkę to samo spotkało szczególnie że w latach 90-tych większość reedycji na CD była delikatnie mówiąc kompletnie partolona.
Awatar użytkownika
Sufler znad Wisły
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Keterwo » 05 lis 2010, 20:30

Hmm... możliwe. Choć teoretycznie mało prawdopodobne, bo reszta wydań TA/New Abry były zgrywane z taśm.

Czy ktoś wie na 100%?
Awatar użytkownika
Keterwo
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Wróć do Płyty