Welcome! Anonymous

Tooooomek Zeliszewski!!!

Adam Sikorski - Jest taki samotny dom, Andrzej Mogielnicki - Błękitna Arka, Tomek Zeliszewski - To jest mgnienie. Warto dyskutować...

Postautor: mauro » 02 gru 2002, 17:43

Witam!
Ja rownierz jestem za tym zeby Tomasz Zeliszewski pisal wiecej tekstow.Po pierwsze dlatego ze robi to rewelacyjnie("Czas Czekania, Czas Olsnienia", "To Jest Mgnienia") a po drugie dlatego ze jest czlonkiem zespolu. Nie to zeby negowal system pracy zespolu i dopuszczanie do niego "pisarzy" z zewnatrz, ale w tej chwili uwazam ze Zeliszewski jest na tyle dojrzalym artysta ze powinien sam sobie z tym poradzic.
Potwierdzeniem talentu pana Tomasza jest dla mnie fakt ze jest on autorem wg mnie najlepszego tekstu na ostatniej plycie " To Jest Mgnienie".Podczas gdy kilka innych tekstow jest juz mniej refleksyjnych.
Reasumujac uwazam ze dobrze by bylo gdyby 80% tekstow na nastepnej plycie bylo Zeliszewskiego, a jakby ktos(Mogielnicki?) napisal cos odkrywczego wypelnil by reszte utworow.
mauro
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Postautor: miszczu » 05 gru 2002, 16:33

A może by tak Adam Sikorski??? :)
Awatar użytkownika
miszczu
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Postautor: Dejwidek » 07 gru 2002, 21:26

Tomek pisze wspaniałe teksty. Niektóre są tak genialne, że na ich podstawie możnaby kręcić film ( np na podstawie utworu "Wyspy bez nazw"). Byłoby fajne!!!! ( jak dla mnie)
Dejwidek
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Sebastian » 25 gru 2002, 15:06

Na płycie Czas czekania.... teksty są rewelacyjne, myślę że Tomek powinien pisać większość tekstów.
Mój ulubiony tekst to - Lot nad bocianim gniazdem...
Tak trzymać Tomek !!!
Awatar użytkownika
Sebastian
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Ischtar » 04 kwie 2004, 10:54

tekst :i kochajmy za ten kazdy dzien,za najgorsza swiata piesn,za to wszystko co bolalo tak,za odwage by to zniesc:jest bardzo przejmujacy,cug tak to spiewa,ze musze wstrzymac oddech,tak mnie to przenika.Powodzenia panie Tomku...
Ischtar
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: Ch@mpion » 17 kwie 2004, 21:43

Mi jakoś niezbyt podchodzą utwory do tekstów Tomka - najlepsze wg mnie są teksty Sikorskiego i Dutkiewicza oraz niektóre Mogielnickiego. W ogóle Marka Dutkiewicza uważam za najlepszego tekściarza polskiego rocka, tak samo Bogdana Olewicza.
A wracając do tekstów Tomka Zeliszewskiego - fani, nie obraźcie się, ale według mnie są po prostu grafomańskie. Zdecydowanie słabsze od liryków Mogielnickiego czy Dutkiewicza. Chyba żaden utwór z tekstem Tomka nie stał się żadnym wielkim przebojem (no, może oprócz "Cały mój zgiełk").
Ch@mpion
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: BarTh » 09 maja 2004, 10:13

Mnie osobiście bardzo się podobają słowa, które układa Tomek Z. :) I właśnie jest to jeden z powodów, dla których bardzo lubie 'Czas czekania...'

Zastanawiam się jak się prezentuje jego nawe 'dziecko' - "Skazani na ten czas" 8) Mam nadzieję, że już niedługo będzie można go przeczytać na stronie :D

POzdrawiam!!
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BarTh
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum

Postautor: terra » 22 lip 2004, 19:04

Ja preferuję teksty panów Zeliszewskiego, Dutkiewicza i Sikorskiego. Poetyka w jakiej poruszają się Mogielnicki i Olewicz jakoś nie bardzo mi pasuje, chociaż to dobrzy tekściarze, ale... jakoś w moim odczuciu mało "budkowi" ;-)... no chyba że wezmę pod uwagę "Planetę smoka" , i przepiękny tekst Mogielnickiego , ale jakby nie jego ;-):roll: Budki słucham od 83 roku, a pierwszym utworem jaki usłyszałam i w którym sieod razu zakochałam była "Noc komety", ale to tak na marginesie :lol: :roll:
terra
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: michał zieńkowski » 25 wrz 2004, 22:41

bardzo mi sie podobaja jego teksty,liryka,niby pisze ze zlosci a jest wspaniale
Awatar użytkownika
michał zieńkowski
Renegat - konto czasowo zawieszone

Wróć do Teksty