Welcome! Anonymous

Jeżeli nowy album budki byłby składanką...

Jeżeli masz jakiś lub chciałbyś mieć.

Jeżeli nowy album budki byłby składanką...

Postautor: peterski » 20 maja 2010, 16:56

Jeżeli nowy album budki byłby składanką i to z nowymi wersjami utworów w stylu ''było'' to co chcielibyście żeby znalazło się na tej płycie? Pozdro dla wszystkich.
peterski
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: miuzik » 20 maja 2010, 23:10

NIe chciałbym, by nowa płyta Budki była składanką. W ogóle mnie to nie interesuje. Wolę nowe utwory!!! Lub stare wersje starych utworów, ale to już mam.
Czasem warto zacząć jeszcze raz
Drugą małą szansę sobie dać
Czasem warto zacząć jeszcze raz
Popróbować kochać to co masz...
Awatar użytkownika
miuzik
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: bulbacz » 28 sie 2011, 20:08

Nowych wersji starych utworów raczej nie nagrają a jeżeli nagrają to jedyna różnica była by w grze na Gitarze gdyż na gitarze gra już ktoś inny.

Utwór jaki chciał bym usłyszeć to tylko jeden "Młode Lwy" (moje ulubione) oczywiście jako Bonus na płycie bo tak to wolał bym nowe utwory tylko w starym wykonaniu gdyż Płyta Zawsze Czegoś Brak z 2009 roku wydana na 35-lecie Budki Suflera nie brzmi już tak jak dawniej owszem wszystko to Nowość i brzmienie inne ale sądzę że by to wszystko lepiej brzmiało w starym stylu. Oczywiście nie mówię że Budka Suflera się "zepsuła" nowym stylem bo mi ta płyta przypadła do gustu. Ale przez tyle lat ile grają już każdy zdążył się przyzwyczaić do ich "Starego Stylu" bez względu czy ktoś ich słucha te 37 lat czy też kilka miesięcy każdy kto zdążył przesłuchać chociaż 2-3 płyty z różnych okresów na pewno stwierdził że np. po 20 latach grali tak samo ( ja mam takie stwierdzenie :D ) teraz po nagraniu tej płyty ich Styl się zmienił na bardziej "młody" ale na jak długo nie nam to osądzać możliwe że jak nagrają nową płytę zaskoczą nas powrotem do
Ich dawnego Stylu.

Pozdrawiam

bulbacz
"...Przegrywać czasem to normalna rzecz
Upadać nisko by się wyżej wznieść
I czasem gdy zaboli cię nie wstydzić się swych własnych łez
To także zwykła, to normalna rzecz..."
skarby: Cisza Nic nie boli Akustycznie
-Młody Lew-
Gadu-Gadu: 11720905
Awatar użytkownika
bulbacz
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Keterwo » 31 sie 2011, 18:37

Na pewno nie zgodzę sie z tym, że Budka od 20 lat gra tak samo. Owszem, Panowie mają swój charakterystyczny styl i nie można ich pomylić z każdym innym zespołem. Jednakże, na pewno nie grają tak samo. Lata 70. - rock progresywny. Lata 80. - synthrock. Lata 90. (do "Nic Nie Boli Tak, Jak Życie") - rock. Dopiero teraz stał się jakiś zastój i od 13 lat gatunkiem Budki jest pop/rock. Nawet jeżeli każdy okres można jakoś uogólnić, to i tak płyty z owych dekad różnią się od siebie. No może poza tą ostatnią...

Ja bym chciał zobaczyć składankę Budki (dla fanów) w starym stylu - bez malowania muzyki na bardziej przystępną. Bardzo bym chciał zobaczyć różne utwory Budki (najlepiej z lat 1969-1993) w... aranżacjach hard rockowych lub progresywnych. W ogóle marzy mi się trasa "stare rzeczy"- starsze utwory w oryginalnych aranżacjach. Od razu bym kupił bilety. :P
Awatar użytkownika
Keterwo
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Wróć do Single