Welcome! Anonymous

Prośba - koncert w Łegu w 97' i koncert w Carnegie Hall

Jeżeli masz jakiś lub chciałbyś mieć.

Prośba - koncert w Łegu w 97' i koncert w Carnegie Hall

Postautor: uzytkownik » 04 mar 2012, 08:35

Witam wszystkich serdecznie,

zarejestrowałem się na tym forum już kawał czasu temu, ale jakoś tak wyszło, że rzadko się udzielam no i tak bywa, że jak trwoga - to do Boga. Mam do Was ogromną prośbę.

Jakiś czasu temu robiłem na swoim komputerze format, wcześniej oczywiście kopię zapasową danych, ale wstyd się przyznać - zapomniałem skopiować katalogu z Budką Suflera. O ile w przypadku płyt audio nie stanowi to wielkiego problemu, bo mam prawie wszystkie oryginały + leksykon, to nieco gorzej sprawa wygląda w przypadku 2 rarytasów jakimi były

1) koncert Budki Suflera z 1997r "Największe przeboje", Krakowski Łęg - pewnie znacie go na pamięć, ale daje link do przykładowego kawałka z tego koncertu : http://www.youtube.com/watch?v=VbufWz5wUaE
2) film "Budka Suflera w Nowym Jorku" a zwłaszcza 3 nagrania, które były dołączone w zestawie "konzert1, konzert2 i konzert3, czyli kolejno - Jest Taki Samotny Dom, V bieg i Cień Wielkiej Góry.

Czy ktoś kto ma te pliki na dysku mógłby je wrzucić na jakiś portal do "uploadowania" plików i podać mi linka? Byłbym Wam dozgonnie wdzięczny, bo brakuje mi trochę tych nagrań.

Pozdrawiam. :)
uzytkownik
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Re: Prośba - koncert w Łegu w 97' i koncert w Carnegie Hall

Postautor: bulbacz » 04 mar 2012, 15:05

o ilę się nie mylę to Łęg '97 mam na dysku jak co pisz na gg 11720905 to wieczorem zacznę go uploadować
"...Przegrywać czasem to normalna rzecz
Upadać nisko by się wyżej wznieść
I czasem gdy zaboli cię nie wstydzić się swych własnych łez
To także zwykła, to normalna rzecz..."
skarby: Cisza Nic nie boli Akustycznie
-Młody Lew-
Gadu-Gadu: 11720905
Awatar użytkownika
bulbacz
Stały bywalec
Stały bywalec

Re: Prośba - koncert w Łegu w 97' i koncert w Carnegie Hall

Postautor: uzytkownik » 04 mar 2012, 16:11

Kolega wyżej już mi pomógł w kwestii Łęgu, ale pozostaje ciągle jeszcze szukam nagrań z Carnegie Hall, także gdyby ktoś mógł to niech napisze na pw albo najlepiej tutaj.

Pozdrawiam
uzytkownik
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Wróć do Single