Welcome! Anonymous

Koncert Walentynkowy w Warszawie

Wiadomości o planowanych koncertach itp.

Koncert Walentynkowy w Warszawie

Postautor: Pio » 07 sty 2009, 21:53

Dnia 14.02.2009r. odbędzie się Koncert Walentynkowy w Sali Kongresowej w Warszawie, wystąpi oczywiście Budka Suflera. Więcej info oraz bilety na stronie:
http://promoton.com.pl/?p=43
Mam pytanie kto się wybiera na koncert, jest duże prawdopodobieństwo, że ja będę ;D
To nie tak miało być,
Zupełnie nie tak,
Cały świat miał być nasz,
Tylko go brać.
Świat poszedł swoją drogą,
Zostawił nas,
Coraz rzadziej się śnią
Tęczowe mosty
Awatar użytkownika
Pio
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Daniel » 08 sty 2009, 03:32

Na 90% ja będę.
Jadę do Wawy przede wszystkim na Budkę, ale przy okazji chcę zebrać kolejne dane do książki.
Pozdrawiam
Daniel

==================================
Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: Olcia » 08 sty 2009, 22:40

ja też będę :) chyba lepiej tego wieczoru nie mogłam sobie wyobrazić ;)
pozdrawiam
Olcia
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: ika » 09 sty 2009, 10:17

Jee... Walentynki z BS, to dopiero cos... ja nie moge niestety :(
Czy ty czujesz ten rytm...?

On pulsuje nam we krwi...
Awatar użytkownika
ika
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: mama649 » 10 sty 2009, 03:16

kurcze,mam w tym czasie w planach inna imprezę :cry: ,jeśli nie wypali,to bede.
Słońca jakby mniej...
mama649
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: Pio » 10 sty 2009, 15:33

Bilety zakupione dzisiaj w Empiku, rząd 7 ;D Do zobaczenia ;)
To nie tak miało być,
Zupełnie nie tak,
Tylko go brać.
Zostawił nas,
Coraz rzadziej się śnią
Tęczowe mosty
Awatar użytkownika
Pio
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Olcia » 11 lut 2009, 16:59

ja właśnie zakupiłam bilet tylko mam miejsce strasznie daleko bo już wszystko było wykupione :( a mam pytanie czy mogę się w czasie koncertu przemieścić gdzieś pod scenę? :D
Olcia
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Pio » 11 lut 2009, 22:09

Pewnie można, przecież nie ma rozkazu siedzieć i nie ruszać się z miejsca;d W ogóle tak a propo, to koncerty takich zespołów jak Budka, czyli "do skakania" w salach z miejscami są beznadziejne, w Zabrzu jak byłem to nie mogłem usiedzieć, więc na końcowych 3 piosenkach już się nie przejmowałem tylko zacząłem bawić przed sceną, nie przeszkadzało to chyba nikomu ;D...Młody jestem więc koncerty dla mnie to przede wszystkim czas do wyszalenia się, więc ciężko będzie mi usiedzieć i w Warszawie, no ale zobaczymy jakie będą warunki do wyjścia pod scenę, najwyżej Ola się spotkamy, jestem pewien, ze na pewno mnie rozpoznasz;)
To nie tak miało być,
Zupełnie nie tak,
Tylko go brać.
Zostawił nas,
Coraz rzadziej się śnią
Tęczowe mosty
Awatar użytkownika
Pio
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Olcia » 12 lut 2009, 13:46

uff to kamień z serca, bo ja też nie mam zamiaru siedzieć także pio masz kompana do skakania :D mam nadzieje tylko że nie będzie drętwo i więcej osób się ewentualnie dołączy a jak nie to sami też damy sobie doskonale rade :D
Olcia
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Pio » 12 lut 2009, 17:53

Hm..osobiście uważam, że pod szyldem "Koncert Walentynkowy" ludzie będą chcieli bardziej nastrojowe piosenki, no ale jak zagrają coś szybszego to we 2 sobie też poradzimy najwyżej...do pojutrza w takim razie ;)
To nie tak miało być,
Zupełnie nie tak,
Tylko go brać.
Zostawił nas,
Coraz rzadziej się śnią
Tęczowe mosty
Awatar użytkownika
Pio
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Pio » 12 lut 2009, 17:54

Hm..osobiście uważam, że pod szyldem "Koncert Walentynkowy" ludzie będą chcieli bardziej nastrojowe piosenki, no ale jak zagrają coś szybszego to we 2 sobie też poradzimy najwyżej...do pojutrza w takim razie ;)
To nie tak miało być,
Zupełnie nie tak,
Tylko go brać.
Zostawił nas,
Coraz rzadziej się śnią
Tęczowe mosty
Awatar użytkownika
Pio
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Olcia » 12 lut 2009, 19:01

do zobaczenia :) jak tylko zobaczę, że coś się będzie z przodu działo to od razu do Ciebie dołączę :D
Olcia
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: amidala3 » 14 lut 2009, 21:20

WITAM WSZYSTKICH

Gorące wiadomości z Sali Kongresowej, było super a dodatkowo 3 piosenki na bis:
1.Zostań jeszcze
2.5 bieg
3.Cień Wielkiej Góry

pozdrawiam
Awatar użytkownika
amidala3
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Olcia » 14 lut 2009, 21:49

Koncert Budki jak zawsze wspaniały szkoda tylko, że tak szybko zleciał :( a co do repertuaru to tak, zostało zagrane akustycznie w niewielu słowach i martwe morze zostań jeszcze a tak to reszta bez zmian a i na bis cień wielkiej góry :)) Pan Krzysztof wspaniała forma aż mi się łezka zakręciła przy martwym morzu. Pio jak coś się nie zgadza to mnie popraw :)) chciałam do Ciebie dołączyć ale niestety nie pozwolono mi zejść na dół. Mam nadzieje, że będzie jeszcze okazja żeby się poznać :))
Olcia
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: amidala3 » 14 lut 2009, 22:14

Zgadzam się, czas na koncercie minął zbyt szybko. :)
Awatar użytkownika
amidala3
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Pio » 14 lut 2009, 23:23

Witam, po pierwsze Magister miał rację, ochorna chyba przygotowana była na recydywistów z więzienia a nie fanów, chamstwo - tak bym to określił. W niewielu słowach i Cień wielkiej góry!! Warto było wydać 100 zł n bilet by usłyszeć na żywo, bardzo dobre nagłośnienie - jak walił bas to w klatce piersiowej aż drżało, Budka nareszcie mogła pokazać swoje możliwości, perkusja i bas dawały czadu, nieźle również wypadł Pilch i jego gitara, najlepsze piosenki - Cień i Noc Komety, podsumowując Budka zaskoczyła mnie pozytywnie, choć to jeszcze niejest to co fani by chcieli na trasie jubileuszowej usłyszeć ale jest lepiej. Po koncercie spotkałem sie z Suflerami, ciekawostka - wszyscy wracali osobno. Dałem apel i gratulowałem koncertu. To na tyle z pierwszych wrażeń. Ola, a skąd jesteś?
To nie tak miało być,
Zupełnie nie tak,
Tylko go brać.
Zostawił nas,
Coraz rzadziej się śnią
Tęczowe mosty
Awatar użytkownika
Pio
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Olcia » 14 lut 2009, 23:44

z Warszawy (lat 18 :D ):) ale powiem Ci, że już myślałam że się sala nie rozrusza na szczęście było inaczej :D a co było z tym transparentem że nie mogłeś go powiesić?
Olcia
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Pio » 14 lut 2009, 23:57

Ja z Jaworzna(obok Katowic, lat 18), o widziałaś mnie? Nie przeraziłaś się? ;d No chodziło o to, że nie dostałem zgody oraganizatora, więc traktowali to pewnie jak bombę ;d... P.S. Do jutra jestem w Warszawie ;D
To nie tak miało być,
Zupełnie nie tak,
Tylko go brać.
Zostawił nas,
Coraz rzadziej się śnią
Tęczowe mosty
Awatar użytkownika
Pio
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: yolka » 15 lut 2009, 02:18

Koncert wspaniały :)
Jestem pod ogromnym wrażeniem ....
Dzięki wszystkim obecnym za świetną zabawę.
yolka
Nowy
Nowy

Postautor: Olcia » 15 lut 2009, 11:16

coś ty! :) po cieniu wielkiej góry zeszłam w końcu na dół ale już Ciebie nie było ale mam nadzieje że jeszcze zdarzy się okazja do spotkania :)
Olcia
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Olcia » 15 lut 2009, 11:23

yolka ja również jestem pod ogromnym wrażeniem ! jak tu na budce się świetnie nie bawić ... ;) nie da się :D
Olcia
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Pio » 15 lut 2009, 14:14

No ja byłem pewien, że koniec a tu Cień, szaleństwo ;D Wszedłem wejściem na chwilę by posłuchać i nie zawiodłem się, a potem szybko za Kongresową pogadać z Suflerami, spotkałem też Daniela i Piotra Metza ;D Daniel nie wiesz kiedy będzie lista kolejnych koncertów?
To nie tak miało być,
Zupełnie nie tak,
Tylko go brać.
Zostawił nas,
Coraz rzadziej się śnią
Tęczowe mosty
Awatar użytkownika
Pio
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Daniel » 15 lut 2009, 23:23

Witam

Lista koncertów juz podobno jest tylko, że nie u mnie. Jutro jeszcze raz spróbuję dostać spis.

Co do koncertu, to wreszcie, nareszcie, cudownie po latach usłyszeć "Cień wielkiej góry". Szczerze mówiąc, to ja już byłem po za widownią gdy usłyszałem, że zespół wraca i będzie jeszcze jeden bis. Jak usłyszałem pierwsze nuty to nie mogłem uwierzyć :)

Sam koncert jak to koncert :) Znów była Georgia (tym razem chyba bez jakiś wpadek), znów było tango milonga... i szkoda, bo ucięto set Felicjana do dwóch numerów, ale gdzieś trzeba było upchnąć "Zostań jeszcze".

Reakcja fanów na Felka jak zawsze gorąca, a występ nagrodzony wielką owacją. Jednak przez większość koncertu wszelkie próby rozbujania publiczności kończyły się pacyfikacją. Ochrona dowodzona przez człowieka z laserowym wskaźnikiem dokładnie wiedziała gdzie i kogo należy usadzić, by nikt broń Boże nie pomyślał, że skoro ten czy ów tańczy to i ja mogę.

Ochrona była jednak bezsilna gdy zaczęło się Takie tango. Ten utwór to wielki hit i mimo, że ma 12 lat(!) to nadal ludzie szaleją. Posępny Pan ze wskaźnikiem wezwał wszystkie siły, ale przecież to nie stan wojenny i nie wolno było ludzi bić. Nakazał obstawić scenę zwartym szeregiem, a po zakończeniu "tanga" wszystkich rozbawionych odstawiono na miejsce wskazane na bilecie. Szczerze mówiąc jakby ktoś miał ochotę, to można było i tego Pana spacyfikować. Nie można nikomu świecić wskaźnikiem laserowym po oczach... ale cóż.

Drugi atak pod scenę nastąpił przy Piątym biegu, a kulminacja była przy "Samotnym domu" i bisach. Szkoda, że koncert Budki bardziej przypominał (po raz kolejny) gry wojenne niż spontaniczne wybuchy emocji, czystych muzycznych emocji. Nie zmienia to jednak faktu, że także po raz kolejny Budka Suflera dała świetny koncert, zagrany i zaśpiewany na bardzo wysokim poziomie, na dokładkę zakończony Cieniem wielkiej góry!
Pozdrawiam
Daniel

==================================
Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Kongresowa

Postautor: Magister » 16 lut 2009, 01:15

Niestety nie byłem na tym koncercie, ale sądząc po waszych opiniach i moich doświadczeniach z ochroną koncertu w Kongresowej w listopadzie 2007 to jeden pożytek z mojej nieobecności taki, że zaoszczędziłem trochę nerwów.
Odnosząc się do zestawu piosenek, a właściwie do braku zmiany tego zestawu to ... no cóż może lepiej znów zaoszczędzić nerwów...
Wielki plus, ze BUDKA dalej gra!
Awatar użytkownika
Magister
Moderator
Moderator

Postautor: Pio » 16 lut 2009, 22:04

Szczerze mówiąc, to poza znakomitym jak zwykle Cugiem, któremu było widać, że aż chciało się śpiewać, w końcu dobrze nagłośnionej perkusji i git. basowej reszta instrumentów się zlewała w jedno "coś", które ciężko było słuchać, to jest właśnie główny problem nowej Budki, że nie ma dobrze zaznaczonych osobno instrumentów tylko się wszystko zlewa(moim zdaniem gitara za cicho, kaybordy za głośno) i wychodzi zero, czyli nic. Pilch za dużo używa efektu wah-wah co już się robi denerwujące bo każda solówka brzmi tak samo...
To nie tak miało być,
Zupełnie nie tak,
Tylko go brać.
Zostawił nas,
Coraz rzadziej się śnią
Tęczowe mosty
Awatar użytkownika
Pio
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!