Welcome! Anonymous

jak tam wrażenia z koncertu na kadzielni z 3.10.2010

Wiadomości o planowanych koncertach itp.

jak tam wrażenia z koncertu na kadzielni z 3.10.2010

Postautor: Albert » 20 lis 2010, 21:09

koncert zagrany świetnie duży wkład energi serca jak to zawsze na ich koncertach Tomek jak zwykle bez zarzutów grał tak ostro że aż gubił pałeczki :D Romek Lipko tak samo nieźle jak zwykle grał dużo na swoim ulubionym instrumencie czyli hammondzie Piotr kominek jak zwykle czarował swoimi świetnymi akordami Mirek Stępień prowadził zarąbistą linie basową najlepiej to widać w takich utworach jak To nie tak miało być ,Cisza Noc komety. łukasz Pilch też nieżle wymiatał podoba mi się jego styl w ogóle jak na to co przeżyli ostatnio przed koncertem to jestem pełen podziwu że mieli takie chęci zagrać ten koncert w taki sposób no bo śmierć Bombelka była dla nich naprawdę ogromną tragedią jak i dla nas fanów. a wam co ciekawego umkęło w pamięciach z tego koncertu pisać dzielić się wspominkami :)
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Artur » 21 lis 2010, 00:45

Chłopie, z choinki się urwałeś? :D Mamy drugą połówkę listopada :)

Przenieście "to coś".
Awatar użytkownika
Artur
Moderator
Moderator

Jestem tu nowy

Postautor: Albert » 21 lis 2010, 11:40

Przepraszam bardzo wybaczcie mi ale jestem tu nowy i chciałem tylko odrobić zaległośći ale jeżeli tak to może podzielicie się wczorajszymi przeżyciami z koncertu w sali kongresowej np jakie utwory wykonywała Irena Santor ? :)
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: LORD MALAK » 21 lis 2010, 19:45

Witam serdecznie.Kolega Artur jak zwykle dał popis wrodzonej kultury osobistej.Człowiek pisze pozytywne rzeczy o koncercie-ale Artur nie odpowie mu normalnie po ludzku-widać nie potrafi.Więcej kultury -to już nie pierwsze takie Twoje zagranie-jak nie masz co pisać to milcz.Nie żegnam się bo taki mam zwyczaj a chamstwa nie toleruje.
LORD MALAK
Często się wypowiada
Często się wypowiada

witam

Postautor: Albert » 22 lis 2010, 15:12

no w końcu ktoś wyrozumiały bo już myślałem że tutaj z większością się tak rozmawia :D ale widzę że pokonałem pierwsze schody to chyba dalej będzie coraz lepiej :)
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Artur » 25 lis 2010, 17:31

Lordzie Bydlaku, żeby rozmawiać kulturalnie, to trzeba mieć z kim :). A żeby wiedzieć, co się dzieje na forum, wystarczy się rozejrzeć.

A jeśli pożegnanie byłoby najlepszym rozwiązaniem, warto czasem złamać swoje zwyczaje :). Adios!
Awatar użytkownika
Artur
Moderator
Moderator

Postautor: amidala3 » 25 lis 2010, 19:29

Witaj Arturze,

Ci Panowie specjalnie prowokują fanów BS już od dawna i tak sobie myślę, że najlepiej ich po prostu zignorować.

Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie,
Aleksandra.
Awatar użytkownika
amidala3
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Albert » 25 lis 2010, 20:36

spokojnie nikt nikogo nie prowokuje ja na przykład bardzo chciałbym wtajemniczyć się w wasze sprawy tu wcale nie ma podstaw to kłótni :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Artur » 25 lis 2010, 20:54

Albert, jest OK - zostałeś przyjęty do bractwa już za sam fakt, iż pochodzisz z Ziemi Obiecanej (Kielce). Olu - dziękuję za wsparcie :)

A co do takich delikwentów, jak Lord Bydlak, to lubię się z nimi podrażnić. Można ich podejrzewać o lekkie ograniczenie umysłowe, w końcu i tak oni sami sprowokowani do dyskusji, rozwiewają definitywnie wszelkie wątpliwości. Forum czasem sobie przymiera, więc warto niekiedy dolać troszkę oliwy do ognia - dzięki temu choć na chwilę zrobi się ciekawiej :).

Do zobaczenia na koncertach!
Awatar użytkownika
Artur
Moderator
Moderator

Postautor: tankista17 » 26 lis 2010, 21:54

Lord Bydlak

Czuję smród obornika prosto z zapoconych filców :shock: Czy jest tu jakiś Admin, albo chociaż moderator żeby tą kupe sprzątnąć zanim zaschnie?

Zanim zaczniecie pisać że jestem "niedorozwinięty umysłowo" pragnę zwrócić uwagę że nie jestem po niczyjej stronie. Po prostu na innych forach za takie coś byłoby ostrzeżenie a w skrajnych przypadkach bilet w jedną stronę (banicja).
R. Czystaw
1950-2010
Zrób coś też i TY dla rock'n'roll'a!
Awatar użytkownika
tankista17
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Albert » 26 lis 2010, 22:24

tankista17 przepraszam czy mógłbyś jaśniej bo nie łapę o co ci chodzi mamy taki swój kącik w którym można podyskutować o wszystkim ale oczywiście wszystkim związanym z naszymi ukochanymi SUFLERAMI :D
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: amidala3 » 27 lis 2010, 18:43

Słuchaj Albert, tak po pierwsze pomyliłeś Irenę Santor z Krzysztofem Cugowskim, z całym szacunkiem dla tej pierwszej, to nie jest ok, a po drugie kącik gdzie można pisać o wszystkim jest na forum i nosi nazwę "Co w duszy gra".
Piszesz jak naćpany, a potem pytasz.
Awatar użytkownika
amidala3
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: LORD MALAK » 28 lis 2010, 18:57

Witam serdecznie.Naprawde to Albert zaczyna - bardzo prosze o wyrozumiałość-dlaczego tak w Was dużo agresji -chodzicie na koncerty a nie słuchacie tekstów-nic z tego nie wynieśliście -i nie mówie tu do tankista 17 i Albert.Tankista 17 dziekuje Ci za inteligencje-świetne błyskotliwe wcięcie w dyskusje-przełamało impas-i tak po ludzku wiemy że są pewne granice kulturalnego sporu - my napewno wiemy... .Nie żegnam się bo taki mam zwyczaj.
LORD MALAK
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Artur » 28 lis 2010, 23:34

"Na pewno" piszemy osobno :). Impas ortograficzny też wypadałoby przełamać, panie Mądraliński :)
Awatar użytkownika
Artur
Moderator
Moderator

Postautor: amidala3 » 29 lis 2010, 11:33

Panie Malak, to ,że Albert zaczyna działalnośc na forum FANÓW BS nie zwalnia go z uszanowania pewnego istniejącego porządku na tym forum i tak:
1. wprowadził ponownie temat koncertu w Kadzielni,
2. pisze o koncercie w Sali Kongresowej nie w temacie wcześniej założonym,
3. piszo o Irenie Santor, która na 35 BS zaśpiewała z Krzysztofem Cugowskim w Sopocie tyle, że w zeszłym roku.
Chyba mam prawo przypuszczać, że czytanie ze zrozumieniem tekstu to nie jest wyczyn.
A tak wogóle to luz.
Awatar użytkownika
amidala3
Stały bywalec
Stały bywalec

zaczynamy jeszcze raz

Postautor: Albert » 30 lis 2010, 18:36

więc zaczynamy wszystko od początku trochę odbiegłem od tematu ale jeżeli jest to miejsce o rozmawianiu na temat koncertu na kieleckiej kadzielni no to bardzo proszę zaczynajmy
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Albert » 04 gru 2010, 12:29

no co nagle taka cisza wszystko zrzucacie na mnie Albert To Albert tamto tylko jakoś Albert nie odwala chamstwa na forum tak jak tutaj inni panowie :evil: nie przypuszczałem że fani budki suflera będą tak nieodpowiedzialni byłem przekonany że będziecie jakoś trzymać pewien poziom kultury a tu co zachowujecie się jak dzieci wiem że nie wszyscy z fan clubu ale chociaż mniejsza część. wiem że ja nie jestem święty ale wy też nie jesteście w porządku najpierw wypisujecie cuda na kiju że piszę nie na temat a w końcu jak napisałem w poprzednim poście że zaczynamy pisać wszystko od zera na konkretny temat to nagle nastała cisza jak ta nie no super :twisted:
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: rangiz » 05 gru 2010, 03:21

W ogóle na forum taki mały ruch, a jeszcze nieliczne jednostki bez sensu się kłócą... zluzujcie drodzy Państwo :)
Awatar użytkownika
rangiz
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Albert » 05 gru 2010, 11:25

rangiz właśnie o tym mażę żeby był tu spokój a co niektórzy upatrują podstęp knują coś za moimi plecami i po co skoro można normalnie porozmawiać zarzucić jakiś ciekawy temat i pisać :wink:
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Daniel » 12 sty 2011, 15:33

Karmienie trola powoduje przyrost jego masy :)
Niekarmiony trol odchodzi... Oprócz mnie prawa admina na tym forum ma jeszcze parę osób, można też mejlem zgłaszać nadużycia - to nic nie kosztuje.
Pozdrawiam
Daniel

==================================
Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Wróć do Wiadomości koncertowe