Welcome! Anonymous

Coś o Piotrze klawiszowcu

Coś o Piotrze klawiszowcu

Postautor: January Gabriel » 27 cze 2005, 11:39

Na początek chciałbym zwrócić uwagę, że Piotrek nie poczułby się mile, gdyby zajrzał na to forum i nie znalazł żadnego posta na swój temat. Chociaż jego udział w zespole z pewnością nie jest tematem do długich rozważań, to jednak wspomnieć i podyskutować o nim jak najbardziej wypada.

Różne emocje wzbudza w nas udział Kominka w Budce. Odzywają sie głosy, że drugi klawisz wśród instumentów nie jest potrzebny, to jednak zawsze dodaje muzyce nowego ducha a zepołowi trochę nowy charatker. Cóż z tego, że czasem po prostu go nie słachać (przynajmniej ja, będąc na koncercie widziałem jak zasuwa po klawiaturze, ale dźwięki będące tego efektem jakoś nie specjalnie dochodziły do moich uszu), i tak wychodzi z pożytkiem dla ogólnego wrażenia. Jasne, takie utwory jak "Memu miastu na do widzenia", czy "Jest taki samotny dom" powinny być zagrane w klimatach rockowych i delikatne dźwięki Kominka takiej atmosfery piosenkom tym nie nadadzą. Może nie mam racji.

Co Wy o tym sądzicie?
<i>"To nie ja, to przeszłość , to ona godzi nożem w serce, na złość"</i>
Awatar użytkownika
January Gabriel
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: black_ozzy » 27 cze 2005, 11:49

Piotrek nie poczułby się mile, gdyby zajrzał na to forum

Dobre!! Wręcz bardzo dobre!! :twisted: :twisted: Naprawde myslisz, że najdejdą czasy, że Sufler wejdzie na nasze forum?? Ja myśle, że to tylko nasze mażenia, nie wiedzą nawet, że gdyby weszli to poprawił by się kontak miedzi nami (fani-zespół) i atmosfera, ale co ich to obchodzi...

A wracając do tematu, to mysle, że Lipko sam dobrze sobie radzi i nie potrzeba klawiszów numer dwa.

Ja nie myśle, że Piotrek jest złym muzykiem tylko, ze jest zbędny w BS. Dobrze gra, ale to nie pasuje do BS - przynajmniej w mojej wizji tego zespołu.

Pozdrawiam
"I coraz bardziej wokół pusto,
Jedyny MÓJ przyjaciel lustro,
Widoki piękne lecz cóż z tego,
Coś zostało zgubione, zgubione, zgubione!"
Awatar użytkownika
black_ozzy
Wybitny reprezentant
Wybitny reprezentant

Kominek i jego klawisze

Postautor: Magister » 28 cze 2005, 12:34

Obecność Piotra Kominka w Budce po koncercie w Krakowie wydaje mi się teraz niezbędna, przynajmniej po tym co można było zobaczyć w TV. Większość motywów na klawiszach grał właśnie Piotrek, a Romka nawet nie pokazywano. Uważam, że każdy instrumentalista powinien mieć swoje 5 minut na koncercie na popisy solo, wtedy P. Kominek mógłby wyczarować naprawdę ciekawe dźwięki.
Co do ich obecności na stronie Budki, to tutaj sprawa jest oczywista, zespół w żaden sposób nie próbuje nawiązać kontaktu z fanami, co jest bardzo przykre. Do tego wszystkiego dochodzi brak na stronie jakichkolwiek informacji o członkach zespołu, ale ten problem jest już znany wszystkim od 2 lat.
Awatar użytkownika
Magister
Moderator
Moderator

Piotrek Kominek

Postautor: miszczu » 11 lip 2005, 18:46

Popieram Magistra w całej rozciągłości - nie wyobrażam sobie teraz Budki bez Piotra...
Awatar użytkownika
miszczu
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Postautor: Gość » 12 lip 2005, 22:58

To co Powiedział Krzysztof C. i Tomasz Z. o Piotrze Kominku Uważam, że ten człowiek jest bardzo potrzebny Budce Suflera i uważam, że ten gość jest świetnym instrumentalistą i muzykiem. Nie wiem dalej jak z następnymi klawiszami w Budce.
Miszczu! Ty wiesz, że bez nirgo by nie było Łukasza Pilcha, Mirka Stępienia. Mam nadzieję, że w następnym spotkaniu będą również oni_Młode Lwy- Budki Suflera
Pozdrawiam Wszystkich
Gość

Re: Piotrek Kominek

Postautor: Ivellios » 22 lip 2005, 12:57

miszczu pisze:Popieram Magistra w całej rozciągłości - nie wyobrażam sobie teraz Budki bez Piotra...
Popieram was obu. Kominek forever :!:

Tylko co teraz będzie robił Romek Lipko :?: :)
Awatar użytkownika
Ivellios
Maksymalny gaduła :)
Maksymalny gaduła :)

Postautor: Gość » 16 gru 2005, 13:38

Ivellios pisze:Tylko co teraz będzie robił Romek Lipko :?: :)

Romek będzie robił to co robi w dalszym ciągu czyli kompozycje, nowe aranżacje itd. bo z tego co mi wiadomo to jeszcze na emeryturę się nie wybiera :wink: natomiast ktoś kiedyś powiedział śmiechem że Piotra wzięto do zespołu dlatego że Romkowi brakuje już rąk i wszystkiego sam nie może zagrać :D co do wypowiedzi Magistra to również podpisuję się pod tym co napisał :wink:
Gość

Postautor: Rockman » 16 gru 2005, 13:45

Powyższy wpis należy do mnie tylko zapomniałem sie zalogować :oops:

Ivellios pisze:Tylko co teraz będzie robił Romek Lipko :?: :)

Romek będzie robił to co robi w dalszym ciągu czyli kompozycje, nowe aranżacje itd. bo z tego co mi wiadomo to jeszcze na emeryturę się nie wybiera :wink: natomiast ktoś kiedyś powiedział śmiechem że Piotra wzięto do zespołu dlatego że Romkowi brakuje już rąk i wszystkiego sam nie może zagrać :D co do wypowiedzi Magistra to również podpisuję się pod tym co napisał :wink:
Rockman
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: PAXON » 27 lut 2006, 19:43

Witam!
Miałem okazję w sobotę poznać Piotra Kominka i muszę powiedzieć, że jest to pełen poczucia humoru,facet, który jest do tego wspaniałym instrumentalistą.
Po zmianach w Budce początkowo też się zastanawiałem, po kiego grzyba jeszcze jedno stanowisko z klawiszami, ale stopniowo patrząc na koncerty i muzykę obecnie graną przez Budkę nie wyobrażam sobie obecnego składu bez niego.
Dołączam tym do wypowiedzi Magistra i Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie!
Rockman, Ty dużo wiesz.
Zapłacili za ideę cenę cen, teraz strzegą jej i bez końca trwa ich marsz...
Awatar użytkownika
PAXON
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: miszczu » 11 mar 2006, 17:54

Paxon - jak Ty to robisz? Najpierw Radul teraz Kominek?? ;-)
Awatar użytkownika
miszczu
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Postautor: Gość » 27 mar 2006, 14:37

znam paru ludzi z nowej budki i powiem ze zastapili starych dinozaurów fachowo. Beatka Bednaz i kominek robia za wszystkich w tym składzie.
Pozdrawiam świeża krew!!
Gość

Postautor: black_ozzy » 27 mar 2006, 14:49

Beata od jakiegoś czasu nie śpiewa już z Budką...

Pozdrawiam
"I coraz bardziej wokół pusto,
Jedyny MÓJ przyjaciel lustro,
Widoki piękne lecz cóż z tego,
Coś zostało zgubione, zgubione, zgubione!"
Awatar użytkownika
black_ozzy
Wybitny reprezentant
Wybitny reprezentant

Postautor: Gość » 26 kwie 2006, 22:23

Witam!
Miszczu, Przyjacielu Sympatyczny! No miałem takie dwa dni w lutym, że w piątek rozmawiałem z Radulem, a w sobotę z Kominkiem, Pilchem, Stepieniem, Zeliszewskim i Sierockim i jeszcze z Ernestem.
Fajni są.
Pozdrawiam.
Gość

Hmmm

Postautor: Karolek1203 » 03 mar 2009, 20:09

Ja uważam że Piotr Kominek jest zbędny w Budce Suflera, za to na jego miejsce mógłby przyjść drugi gitarzysta, pamiętam że czytałem na stronie Mietka Jureckiego że Budka Suflera chciała mieć dwóch gitarzystów. A dwóch gitarzystów to nie dwóch klawiszowców bo to przecież jest Rockowy zespół, a nowe aranżacje piosenek nie bardzo przypadły mi do gustu. :)
Karolek1203
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: LORD MALAK » 03 mar 2009, 21:23

Witam serdecznie.Piotr Kominek jest BUDCE BARDZO POTRZEBNY.Kto ma ucho do muzy wie że to bardzo dobry instrumentalista>Po co wprowadzać drugą gitare solową :?: Romuald mógłby dać więcej swobody ŁUKASZOWI.Zresztą niegrzecznie jest kogoś wirtualnie wyrzucać z zespołu.Pan Jurecki w tej chwili jest też tu zbędny.Nie oglądaj się do tyłu patrz w przyszłość.Nie żegnam się bo taki mam zwyczaj. :D
LORD MALAK
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: miszczu » 14 mar 2009, 18:41

Moje zdanie jest takie: nieważne czy ktoś się nazywa Pudło lub Odkurzacz, ważne co ma do zagrania! Nie chodzi o aranż a o melodię. Zobaczcie, przecież na koncertach nadal jest grany Sen o dolinie czy Jest taki samotny dom, i nikt z nas się nie zastanawiał przy zmianie składu zespołu jak będą brzmieć te utwory grane przez nowych muzyków. A jednak da się je zagrać na dwoje klawiszy, jedną gitarę i dodatkowe przeszkadzajki. Recepta jest prosta: Sen o dolinie zawsze będzie Snem o dolinie, i podobnie jest z Samotnym domem. Nie ma znaczenia ile jest klawiszy, gitar i trąbek. Ważny jest etap TWORZENIA. Z 'Pocztówki' za żadne skarby utworu rockowego nie zrobisz!
Awatar użytkownika
miszczu
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Re: Coś o Piotrze klawiszowcu

Postautor: Sufler znad Wisły » 10 sie 2012, 16:10

Muszę przyznać, że nie traktowałem Piotra zbyt poważnie jako członka zespołu. Jednym z zamierzeń z jakimi udawałem sie na zlot do Płocka było poznanie tego muzyka. Okazja nadarzyła sie już pierwszego dnia przy kolacji. Piotr okazał się bardzo miłym i przystępnym człowiekiem znakomicie obeznanym ze swoją branżą. Rozmowa z nim była dużą przyjemnością i dostarczyła mi zarówno wiedzy z dziedziny instrumentów klawiszowych jak i odpowiedzi na wiele nurtujących mnie pytań. Dziękuję Piotrze za to!!! I przepraszam- Twoja kolacja była już zimna ponieważ na bieżąco starałeś się odpowiadać a ja nie patrzyłem na to, że przecież możesz być głodny :?
Bum tra tra Sumatra a w Angorze jeszcze gorzej ..to ja!
Awatar użytkownika
Sufler znad Wisły
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Maciek » 20 wrz 2013, 22:49

Na stronie Piotr Kominek, nie jest już uwzględniony w składzie zespołu. Czy to definitywne rozstanie z Budką?
Awatar użytkownika
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec

Budka bez Kominka...

Postautor: SolarQueen » 29 wrz 2013, 21:36

Dzisiaj, przy okazji koncertu zespołu Wniebowzięci, rozmawiałem z Panem Piotrem i powiedział mi, iż rozstał się z Budką w maju. Kiedy zadałem pytanie o zespół, to miałem odczucie, że trochę się zmieszał. Stwierdził, iż odszedł ze względu na "kryzysową sytuację". Nie sprecyzował konkretnie, ale przypuszczam, że chodzi o odchudzanie składu...

Pozdrawiam!
"Czasem warto zacząć jeszcze raz, drugą małą szansę sobie dać..."
SolarQueen
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: rangiz » 13 gru 2013, 10:21

Słuchając nowej płyty nie ma wątpliwości że drugie klawisze są w tym stylu zbędne.
Awatar użytkownika
rangiz
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Sufler znad Wisły » 10 sty 2015, 20:01

Piotr Kominek nigdy nie budził we mnie entuzjazmu jako muzyk. Grał gdzieś tam na drugim tle i tak go poniekąd oceniałem. Jednak po przypadkowej dość rozmowie ( w trakcie kolacji ) zmieniłem zdanie co do jego osoby. Jest to wysokiej klasy klawiszowiec mający pojecie nie tylko o instrumentach obecnych lecz ku memu zadowoleniu z łezką w oku wspominający brzmienie organowe lat 70- tych. Moim zdaniem jest to muzyk posiadający wysoką inteligencję nie tylko muzyczna ale i historyczna dotyczącą jego instrumentu. Szkoda tylko, że przeze mnie i przez moje pytania Piotr nie mógł się spokojnie najeść ...Piotr jeśli kiedyś będziesz czytał te słowa... PRZEPRASZAM :)
Bum tra tra Sumatra a w Angorze jeszcze gorzej ..to ja!
Awatar użytkownika
Sufler znad Wisły
Stały bywalec
Stały bywalec

Wróć do Piotr Kominek