Welcome! Anonymous

Budka Suflera - "Sięgnąć Gwiazd"

Tu można napisać wszystko o koncertach Budki Suflera

Budka Suflera - "Sięgnąć Gwiazd"

Postautor: Rademon » 01 wrz 2009, 21:56

W ostatnim wywiadzie Lipko wypowiada się na temat dalszej działalności grupy . Pozwolę sobie zacytować fragment wywiadu z muzykiem
" Kompozytor nie ukrywa również innych motywacji tej decyzji. - Ostatnio wypuściliśmy nowy utwór pt. "Sięgnąć gwiazd" - opowiada. - Bardzo rzadko to robię, ale zadałem sobie wtedy trud i wszedłem do internetu, żeby sprawdzić komentarze. I wobec fajnego kawałka wysłano tyle epitetów... Nawet nie złośliwych, ile idiotycznych. Ktoś pisze, że to dźwięki, które już kiedyś słyszał, ktoś inny, że jakieś słowo się powtarza... Inny mówi, że to gniot. Więc jak się zastanawiam, co trzeba byłoby zrobić, żeby zaimponować ogółowi naszych kochanych rodaków, wolę zrezygnować. "

Co o tym myślicie ???
Awatar użytkownika
Rademon
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: black_ozzy » 01 wrz 2009, 22:04

Powiem tyle - nikt kto uważa sie za normalną osobę, nie powinien przejmowac sie komentarzami umiesczanym w internecie, na masowych portalach. Chyba Romek o tym nie wiedział :P

Pozdrawiam
"I coraz bardziej wokół pusto,
Jedyny MÓJ przyjaciel lustro,
Widoki piękne lecz cóż z tego,
Coś zostało zgubione, zgubione, zgubione!"
Awatar użytkownika
black_ozzy
Wybitny reprezentant
Wybitny reprezentant

Postautor: Krzychu » 02 wrz 2009, 10:29

Z całym szacunkiem dla Romualda, te narzekania nie są idiotyczne. A ogółowi ma się prawo coś nie podobac.
"Ten mój rocznik jest jak wino - coraz lepszy smak,
Dźwięki, które we mnie płyną, lata rzeźbił czas."

Budka Suflera jakiej nie znacie - na moim blogu
Awatar użytkownika
Krzychu
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: wieraszka jacek » 02 wrz 2009, 10:52

Witam.

Odnosząc się do zacytowanej wypowiedzi Romka, nie powinno się zwracać uwagi na komentarze internautów.
Czasami ma się wrażenie, że komentujący różne rzeczy za pośrednictwem internetu w równym stopniu znają się na muzyce, sporcie, budownictwie, medycynie, astronomii etc,etc jak to u nas często bywa.
Przynosi to efekt jak w przypadku Doroty Świeniewicz.

Pozdrawiam
Jacek
wieraszka jacek
Nowy
Nowy

Postautor: LORD MALAK » 02 wrz 2009, 20:46

Witam serdecznie :shock: Ostatnio rozmawiam często z żona sąsiada i mówie ;Patrz ile ten Romuald Lipko zrobił hitów.A ona mówi dobrze zrobił za dwóch ale to wystarczy >wpierw nie rozumiałem o co jii chodzi,ale jak pomyślałem to nad ranem zrozumiałem;ma już miejsce w historii polskiej muzyki a jeżeli dalsze pisanie dla Budki kosztuje go tyle stresu ,jeżeli chce odpocząć od polskiego showbiznesu to ma prawo.On już swoje zrobił nawet za dwóch i zawsze będzie miał miejsce w naszych sercach.Myśle że dalej będzie pisał i jeszcze nas zaskoczy.Uważam też że podana powyżej opinia na temat sięgnąć gwiazd jest tylko jego wymówką.Niestety mało kto teraz wspiera polską piosenkę a Polacy to naprawde wielcy upierdliwcy.Kończe bo puszczam Noc Komety.
LORD MALAK
Często się wypowiada
Często się wypowiada

opinie

Postautor: sylu13 » 03 wrz 2009, 19:10

Masz świętą rację. Kto chce, niech słucha Budki, kto nie, niech słucha dody. Gdyby zdrowy człowiek przejmował się tym, co o nim mówią ludzie, chyba by zachorował albo musiał się powiesić. Pozdrawiam wszystkich
black_ozzy pisze:Powiem tyle - nikt kto uważa sie za normalną osobę, nie powinien przejmowac sie komentarzami umiesczanym w internecie, na masowych portalach. Chyba Romek o tym nie wiedział :P

Pozdrawiam
sylu13
Nowy
Nowy

Wróć do Wasze opinie