Welcome! Anonymous

Rok 2009 - podsumowanie

Tu można napisać wszystko o koncertach Budki Suflera

Rok 2009 - podsumowanie

Postautor: Magister » 31 gru 2009, 16:41

Niepewnie zaczynął się nam ten rok 2009 w kontekście Budki Suflera. Wszyscy wiedzieliśmy, że musi to być rok wyjątkowy, bo przecież Budce w lutym miało stuknąć 35 lat. Pojawiały się wstępne informacje o nowej płycie, a jeszcze 31.12.2008 usłyszeliśmy w RMF FM nowy utwór "Zostań jeszcze". W następnych miesiąch kolejne "Pocztówka z Kaliforni" i "Sięgnąć gwiazd". Wiosną Daniel wspominał o organizacji zlotu, lista koncertów się zapełniała i zaczynało być ciekawie. Jednak to co wydarzyło się później przerosło chyba nasze oczekiwania. Budka grała swoje normalne koncerty oraz jubileuszowe. W sierpniu głównie poprzez TVP dane nam było usłyszeć Budkę jubileuszową w Sopocie. Romek Czystaw, Izabela Trojanowska, Urszula, Felicjan Andrzejczak gościnnie wystąpili dając nam tyle radości. Następnie Nałęczów i V zlot wraz z koncertem. Długo można by się rozpisywać o tym ostatnim weekendzie sierpnia, który tam spędziliśmy. Spotkania z zespołem (opowieści Romka C. i Zdzisława J.!), fanami, koncert jubileuszowy, wtargnięcie fanów na scenę podczas "Jest taki samotny dom" i "V bieg". Chciałoby się powiedzieć chwilo trwaj!
Zabawę powtórzyliśmy w Spodku 7.10.2009, gdzie również pojawili się wszyscy wokaliści Budki. Można powiedzieć że Spodek odlatywał prawie tak jak w 1999 roku na XX-leciu. W Kongresowej 28.11 mimo miejsc siedziących robiliśmy co w naszej mocy by zabawa nie była gorsza. Wszyscy pamiętamy jak Urszula bisowała podczas "Dmuchawców...". Znów było cudownie i to wszystko zasługa, jak za każdym wcześniejszym razem, Suflerów ale i fanów, którzy stwarzali taką a nie inną atmosferę. W tym miejscu podziękowania dla wszystkich z którymi mogłem się bawić na koncertach Budki!
Osobnym tematem jest jeszcze oczywiście nowa płyta! Długo wyczekiwana, wreszcie pojawiła się w... kioskach 29.10.2009. Zaskoczyła nas ale na ogół bardzo pozytywnie. Czternaście nowych piosenek a wśród nich dwie, które wejdą do mojego zestawu tych najlepszych budkowych dokonań: "Pejzaż bez słów" i "Póki jeszcze mamy na coś czas".
Co przyniesie nam rok 2010 zobaczymy. Wszystkim fanom jak i samej Budce życzę sukcesów, żebyśmy za rok mieli tylko miłe wspomnienia.
Ostatnio zmieniony 08 sty 2010, 20:20 przez Magister, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Magister
Moderator
Moderator

Postautor: Daniel » 08 sty 2010, 19:00

W 2010 roku na pewno będzie dużo koncertów - terminy sięgają grudnia!
W tym roku w składzie koncertowym Budki na dłużej zabawi Romek Czystaw. Zespół w formie, więc na pewno będzie się działo :)

W przygotowaniu reedycje płyt, które Romuald Lipko zapowiedział w Teraz Rock'u.
Pozdrawiam
Daniel

==================================
Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: pablosan » 09 sty 2010, 13:20

Tylko się cieszyć z tego!!!
"... a po nocy przychodzi dzien,
a po burzy spokoj..."
pablosan
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: tankista17 » 09 sty 2010, 15:04

no trzeba się cieszyć, trzeba! :D Ale dlaczego jeszcze nie ma na liście koncertów Lublina? :(
R. Czystaw
1950-2010
Zrób coś też i TY dla rock'n'roll'a!
Awatar użytkownika
tankista17
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: ika » 13 sty 2010, 17:00

tankista17 pisze:no trzeba się cieszyć, trzeba! :D Ale dlaczego jeszcze nie ma na liście koncertów Lublina? :(

Bo trudno byc prorokiem we wlasnym kraju :twisted:

Ach ale te reedycje.. juz nie moge sie doczekac :P
Czy ty czujesz ten rytm...?

On pulsuje nam we krwi...
Awatar użytkownika
ika
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: tankista17 » 13 sty 2010, 20:13

ika pisze:Ach ale te reedycje.. juz nie moge sie doczekac :P

Ja też :D Jestem strasznie podjarany 8) Ratujmy co się da!! i Cisza to moje marzenia :) jeszcze jakieś bonusy do tego... nie wzgardziłbym 8)
R. Czystaw
1950-2010
Zrób coś też i TY dla rock'n'roll'a!
Awatar użytkownika
tankista17
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: miuzik » 14 sty 2010, 23:58

Na bonusy bym raczej nie liczył, ale i tak nie mogę się doczekać:)
Czasem warto zacząć jeszcze raz
Drugą małą szansę sobie dać
Czasem warto zacząć jeszcze raz
Popróbować kochać to co masz...
Awatar użytkownika
miuzik
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

płyty i koncerty

Postautor: SolarQueen » 21 sty 2010, 21:23

mam tylko nadzieję, że uda mi się zobaczyć choćby jeden koncert... jeśli będzie reedycja płyt, to nie ukrywam, że szykują mi się duże zakupy :D Na koncertach ma na dłużej zabawić Romuald Czystaw? To może zmieni się trochę repertuar jeśli chodzi o trzy utwory, zawsze grane przez Budkę (utwory zresztą świetne, ale nie jedyne)? A może go rozszerzyć o jeszcze dwa kolejne? Na żywo nigdy nie słyszałem innych utworów w wykonaniu Czystawa :cry: (a tyle hitów powstało za jego działalności) Słyszałem tylko opowieść mojego taty o koncercie Budki koło roku 1982 w Cieszynie...
SolarQueen
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Wróć do Wasze opinie