Welcome! Anonymous

Budka Suflera, Gdynia-07/03/2010

Tu można napisać wszystko o koncertach Budki Suflera

Budka Suflera, Gdynia-07/03/2010

Postautor: pablosan » 07 mar 2010, 20:27

Witam

Kilka chwil temu wróciliśmy z żonką z koncertu Budki Suflera w nowej hali widowiskowo-sportowej w Gdyni. Pozdrowienia dla Daniela, którego mieliśmy przyjemności spotkać :D . Budka zagrał bardzo dobry, ponad 1,5 godzinny koncert, wystąpili Felicjan Andrzejczak i Romuald Czystaw, wykonując po 3 utwory. Jestem pod wrażeniem, naprawdę pełen profesjonalizm i dlatego kapelusze z głów przed zespołem.

Ps. Bardzo wzruszające zakończenie koncertu, czyli Z Dalekich Wypraw-powrót do korzeni :). Zawsze jestem podekscytowany kiedy FA wykonuje Czas Ołowiu (dla mnie najlepszy tekst polskiej muzyki rockowej) i Noc Komety-uwielbiam je milion razy bardziej niż Jolkę :wink:, i również tym razem zabrzmiały magicznie.
"... a po nocy przychodzi dzien,
a po burzy spokoj..."
pablosan
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Daniel » 09 mar 2010, 15:09

Koncert faktycznie dobry choć zabrakło pierwszy raz od lat setu akustycznego. Nie było też Memu miastu i Cienia, ale na szczęście na bis Budka zagrała Z dalekich wypraw.

Pozdrowienia dla Pawła i małżonki :)
Pozdrawiam
Daniel

==================================
Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Wróć do Wasze opinie