Welcome! Anonymous

Fotogalerie z 2 koncertów

Tu można napisać wszystko o koncertach Budki Suflera

Fotogalerie z 2 koncertów

Postautor: Shrek » 14 lis 2010, 12:19

Witam,

Polecam fotorelację z dwóch zamkniętych imprez z udziałem Budki

20-Lecie Piotra i Pawła, Poznań, Arena 11.11.2010

http://www.shrek.pl/galeria/main.php?g2_itemId=105158

20-Lecie GBW, Poznań, Aula UAM 13.11.2010

http://www.shrek.pl/galeria/main.php?g2_itemId=105318
Shrek
Nowy
Nowy

Postautor: jutubek1 » 14 lis 2010, 15:50

Zdjęcia profesjonalnie wykonane! Wielkie dzięki!
jutubek1
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

:)

Postautor: Edyta » 14 lis 2010, 22:24

PIĘKNE :D Wielkie Dzięki :!:
Awatar użytkownika
Edyta
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: rangiz » 17 lis 2010, 01:26

Witam. Nie taki ten koncert zamknięty, jak go malują ;)
Jako, że pula biletów dla pracowników PiP z całej Polski była ogromna, a nie każdy chciał przyjechać, bilet wraz z wysyłką można było kupić za ok. 30zł.

W środku pozytywna niespodzianka, rogale marcińskie w nieograniczonej ilości za darmo(kto jadł, wie jakie są znakomite, sztuka warta ok. 6zł), jak również soczki w kartonikach, oraz wędliny.

Jeśli zaś o sam koncert chodzi, wcześniejsze występy pominę, średnio poderwały one publiczność. Przed koncertem Budki, która była awizowana jako gwiazda wieczoru, zniesmaczona nieco zbyt ostrymi klimatami Braci, wyszła już część młodzieży, chociaż ludzi nadal było dość sporo. Dzięki temu przemieściłem się pod samą scenę, gdzie za chwilę miał pojawić się Krzysztof z zespołem :)

Wrzawa niesamowita, zaczął standardowo "Snem o dolinie", dalej także bez niespodzianek.
Zespół bisował 2razy, za tym drugim chyba nie chcieli już wracać, nawet nie mieli przygotowanej dalszej setlisty, to też zagrali po raz drugi "Bal wszystkich świętych". Wraz ze znajomym mamy swoją małą satysfakcję z tego faktu, ludzie chcieli już iść do domu, jednak rozpoczęliśmy podłapane później przez cały bawiący się tego wieczoru parkiet "Jeszcze jeden", efekt niesamowity, Panowie(no i Panie) byli zaskoczeni. Myślę, że muzycy też byli zadowoleni, pewnie spodziewali się sztywnej gali, a tutaj udało się nieco lud rozruszać :shock:

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
rangiz
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: rangiz » 17 lis 2010, 01:28

Dodam tylko, że prowadzący galę Maciej Orłoś przy występach poprzednich artystów, musiał dość długo nawoływać publikę do zrobienia jakiejkolwiek wrzawy, natomiast przy dwukrotnym wywoływaniu Budki nie był w stanie powiedzieć ani słowa. :D

Szkoda, że forum nie ma opcji edytuj post.
Awatar użytkownika
rangiz
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Shrek » 17 lis 2010, 12:21

Pierwszy koncert faktycznie mniej zamknięty jak to miało niby być, ale drugi zaś, całkowicie zamknięty, bo to był event bankowy, więc o dostaniu się mowy nie było :)
Nie ważne, ważne, że materiał jest i zabawa była przednia, oni są nieśmiertelni, jak każda kapela mają wzloty i spokojniejsze czasy, ale upadki im raczej nie grożą, zestarzejemy się przy nich i zawsze będzie pięknie :)
Shrek
Nowy
Nowy

Postautor: rangiz » 17 lis 2010, 23:31

Ubiegłoroczny koncert w Poznaniu był fatalnie reklamowany, wszędzie bilboardy wkupiła firma reklamująca ... Tokio Hotel we Wrocławiu, bodajże, o Budce w Arenie ani słowa. Tym razem wiedziałem wcześniej, dzięki temu, że niedaleko mam do jednego z PiPów ;)

Warte podkreślenia jest jeszcze, jak p.Lipko przywitał się z publiką.

Padły słowa, że 30(?) lat temu otwierając Arenę nie myślał, że za tyle lat jeszcze tu wróci, widać było, że jest pozytywnie zaskoczony przywitaniem poznańskiej publiki. :)
Awatar użytkownika
rangiz
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Wróć do Wasze opinie