Welcome! Anonymous

Koncert urodzinowy Cuprum Arena w Lubinie

Tu można napisać wszystko o koncertach Budki Suflera

Koncert urodzinowy Cuprum Arena w Lubinie

Postautor: Kruszyna » 15 maja 2011, 12:04

Witam
Chciałabym podzielić się wrażeniami z koncertu, który odbył się wczoraj w Lubinie w niezwykłym miejscu, mianowicie na dachu galerii handlowej Cuprum Arena. Muzycy jak zwykle rewelacyjni, spisali się fantastycznie. Miłym zaskoczeniem było zaproszenie Felka Andrzejczaka i Piotrka Cugowskiego, który zaśpiewał dwa przeboje nieżyjącego już Romka Czystawa ("Za ostatni grosz" i "Nie wierz nigdy kobiecie"). Występ zakończył się piosenką "Piąty bieg", chociaż bez trzeciego uczestnika brzmi to smutno. Cóż, widocznie mimo tego, że niektórzy od nas odchodzą, show must go on.
Awatar użytkownika
Kruszyna
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: Albert » 15 maja 2011, 14:06

Jakoś nie było to za specjalnie reklamowane plakatami ani żadnymi ogłoszeniami na necie , ale cóż mówi się trudno tak już bywa z tymi ogłoszeniami co do koncertów. Mniejsza z tym, jaki był repertuar, było może Ratujmy co się da albo pieśń niepokorna czy Młode lwy ?
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Kruszyna » 16 maja 2011, 10:31

Koncert organizowała galeria handlowa, być może dlatego nie był on nagłośniony w mediach. Co do repertuaru było Ratujmy co się da i Młode lwy a z najnowszych utwór Sięgnąć Gwiazd.
Awatar użytkownika
Kruszyna
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: Albert » 16 maja 2011, 13:53

A ma ktoś z was może jakieś nagranie ?
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Kruszyna » 16 maja 2011, 14:07

Ja niestety mam tylko zdjęcia, bo kamera Video odmówiła mi wspólpracy i to, co wyszło nie nadaje się do użytku.
Awatar użytkownika
Kruszyna
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: Kamil » 16 maja 2011, 16:43

http://www.youtube.com/watch?v=NueRuLLvYiI tutaj są niektóre nagrania z tego koncertu ;)
Keep on rockin' in the free world
Kamil
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Albert » 16 maja 2011, 18:12

dzięki, właśnie już przejrzałem wszystkie, super !!! piękna jakość , oby więcej takich filmików :wink:
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: koteczek » 16 maja 2011, 21:46

jak nie było http://www.forum.budkasuflera.pl/viewtopic.php?t=1759

film był nagrywany kamerą przez Michała Zieńkowskiego,któremu udało się przedostać pod scene
koteczek
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: RAGTIME » 16 maja 2011, 21:49

Dzieki za wrzucenie kilku utworów, cieszy ze zespół powrócił do piosenek ktore ostatnio nie grali na koncertach jak, Młode lwy czy Jeden raz.Podobał mi się występ Piotra. trochę swiezej krwi jest wskazana. potrafi swietnie nawiązac kontakt z publicznoscią. Podobnie robił to sp Romek , był swietny na koncertach. publika szalała przy jego utworach.
Dorzucam drew, bo ogień zgasł,
Ciągle burza trwa,
Nagle feria barw i mnóstwo świec,
Ktoś na skrzypcach gra........
Awatar użytkownika
RAGTIME
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: amidala3 » 18 maja 2011, 20:50

Witam,

Dzięki Koteczkowi, obejrzałam wszystkie zamieszczone filmiki i choć jakoś dźwieku była kiepska poczułam się jak bym była obecna na tym koncercie.
Dzięki :D

Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
amidala3
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Albert » 18 maja 2011, 21:41

Wcale nie była taka kiepska jakość dźwięku, bardzo ładnie było słychać Tomka perkusję i w ogóle całą linię muzyczną , a już o obrazie nie wspomnę, oczywiście nie była to jakość HD ale super dało się obejrzeć. Oby więcej takich filmów :)
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Magister » 19 maja 2011, 20:23

Nie wiem jak zespół reaguje na fakt takiego nagrywania koncertów ale myślę, że fragmenty tego koncertu z Lubina są wspaniałą gratką dla słuchaczy :)
Mimo, że byłem kilkanaście dni wcześniej w Jelczu-Laskowicach gdzie repertuar był pewnie podobny to tak jak większość z Was z wielką ochotą i przyjemnością zobaczyłem te nagrania... "Młode lwy", "Za ostatni grosz", "Nie wierz nigdy kobiecie" - myślę, że te wykonania mogą zadowolić wszystkich fanów. Gitara Łukasza brzmiała tu naprawdę dobrze i o to chodzi! Czekam już z wielką niecierpliwością na tak udany koncert (a może jeszcze z szerszym repertuarem) 17 lipca w Piekarach Śląskich na który już dziś wszystkich zapraszam :)
To co jeszcze raz odpalam z Lubina Budka Suflera&Cugowski Piotrek "Za ostatni grosz" a potem "Młode lwy" :)
Awatar użytkownika
Magister
Moderator
Moderator

Postautor: amidala3 » 19 maja 2011, 20:48

Zespół na pewno nie jest zadowolony z pirackich nagrań co niejednokrotnie Panowie podkreślali przy spotkaniach. Osobiście nigdy nie nagrywam i nie robię zdjęć,ale tym razem pokusa skorzystania z już nagranego przez kogoś materiału była zbyt silna. Czułam się tak jakbym tam była, całkiem przyjemne uczucie. Rozgrzeszam się ponieważ i tak każdą płytę kupuję.

Pozdrowienia dla wszystkich Fanów BS :D
Awatar użytkownika
amidala3
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Kamil » 20 maja 2011, 13:59

Jak nie ma zakazu to nagrywanie nie jest jakimś przestępstwem i nie nazwał bym raczej tego piractwem.
Keep on rockin' in the free world
Kamil
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Albert » 20 maja 2011, 14:12

oczywiście że nie jest piractwem , piractwem by było to gdybym coś na ich koncercie coś nagrał , a potem to sprzedawał na targach. A nigdy w życiu tak nie robiłem nie robię i nie zrobię :) bo tu tylko chodzi o pamiątkę dla siebie , takie chwilę powinno się uwieczniać :)
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: koteczek » 20 maja 2011, 21:37

Michał nagrał koncert i wstawił na youtube dla relacji dla fanów głównie,jakość nie jest zła bo z kamery i lepsza niż z aparatu gdy byliśmy na V zlocie na 35leciu budki,i też nie uważam, że to piractwo bo nie jest dostępne na rapidzie itd,czy za opłatą,chuba ze ktoś se ściągnie jakimś pirackim programem bo niby takie sa do youtube i wrzuta itd,ja natomiast posiada troche zdjęć z koncertu które narazie śą tylo w mym aparacie
koteczek
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Wróć do Wasze opinie