Welcome! Anonymous

KONCERT BUDKI SUFLERA w CHICAGO 1994 video

Tu można napisać wszystko o koncertach Budki Suflera

KONCERT BUDKI SUFLERA w CHICAGO 1994 video

Postautor: ziemniak » 23 cze 2011, 22:16

Polecam, Młode Lwy, Ragtime...

http://www.youtube.com/watch?v=COFGmBM9XfY
Awatar użytkownika
ziemniak
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: rangiz » 25 cze 2011, 10:08

Świetne, ktoś jeszcze ma wątpliwości, czy wolimy rockową Budkę, czy obecną imitację gitarzystów? 8)
Nawet ten uciążliwy chórek nie jest wszędzie potrzebny, dają radę, klawisze robią swoje.
Awatar użytkownika
rangiz
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: RAGTIME » 25 cze 2011, 15:08

Nic na siłe, jak sie nie podoba to nie słuchaj imitacji gitarzystów, jak to nazwałes!
Dorzucam drew, bo ogień zgasł,
Ciągle burza trwa,
Nagle feria barw i mnóstwo świec,
Ktoś na skrzypcach gra........
Awatar użytkownika
RAGTIME
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: LORD MALAK » 25 cze 2011, 19:41

Witam serdecznie.Jurecki i Raduli to najlepszy skład Budki -tak się ich chciało słuchać.Do roku 2000 grali rockowo-potem przyszła płyta Mokre oczy -fatalnie wyprodukowana-zagadka Kto był producentem?A potem menadżer stwierdził czujemy że nie chwytamy wiatru w żagle,pytam się kto nie chwytał-bo chyba nie Mietek ani Marek-ostatnio w onecie -wywiad w dziale Cugowski na stronie -Wokalista twierdzi -jesteśmy zespołem rockowym -no jak chorągiewka-nawet nie chce tego komentować i niechby senator Cugowski nie obrażał tych muzyków którzy kultywują rocka mimo tego że w Polsce bynajmniej nie jest popularny-czytaj nie dają tyle kasy za koncert.Zresztą po ostatnich płytach LCZ chyba mogą żałować ,że pozbyli się Miecia i Radula -a co gorsze młodym nie dają grać i co z tego wychodzi-Płyty bez dynamiki ,przytłoczone manierą - zero stanie w miejscu-czekanie do emerytury na dobrze płatnych koncertach -dość wciskania kitu i tyle.Ale dobra już z tym-panowie szanujmy Miecia i Radula -muzyków którzy wypracowali olbrzymi sukces artystyczny i komercyjny Budki.Po ich odejściu na własne żądanie Budka popłynęła niestety nie w górę rzeki.Nie żegnam się bo taki mam zwyczaj.
LORD MALAK
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Albert » 26 cze 2011, 13:23

naprawdę jak nie chcecie to nie słuchajcie budki nikt was nie zmusza, puszczajcie sobie stare nagrania z tamtymi gitarzystami
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: rangiz » 26 cze 2011, 16:55

Tu nie o to chodzi, na Budkę nadal warto jeździć i chętnie ich słucham, ale chodziło mi tylko o porównanie koncertu 94' ze stanem obecnym. Żeby nie było: wczoraj gitary przyzwoicie, po raz pierwszy od dawna... w miarę słyszalne.
Awatar użytkownika
rangiz
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Albert » 26 cze 2011, 21:07

tak a ma ktoś może uwieczniony ten koncert na aparacie lub kamerze ??
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: neboo » 03 lip 2011, 15:42

rangiz pisze:Tu nie o to chodzi, na Budkę nadal warto jeździć i chętnie ich słucham, ale chodziło mi tylko o porównanie koncertu 94' ze stanem obecnym. Żeby nie było: wczoraj gitary przyzwoicie, po raz pierwszy od dawna... w miarę słyszalne.

byłeś na koncercie w pobiedziskach? jak długo trwał? ja niestety nie mogłem się stawić a to tak blisko poznania:(
"Noc to jest taki dzień,
który uczy nas spokoju nim odnajdzie snem"
neboo
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: rangiz » 05 lip 2011, 14:03

Byłem, z dwoma bisami jakieś 90minut, niestety do trzech razy sztuka i trzeci w ciągu roku koncert Budki mi wystarcza, po prostu bardzo rzadko wnoszą coś nowego do playlisty czy gości, więc myślę, że do wiosny mała przerwa, tym bardziej, że teraz wszędzie już bardzo daleko.
Awatar użytkownika
rangiz
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Wróć do Wasze opinie