Welcome! Anonymous

Budka w Palladium 31.3.2012

Tu można napisać wszystko o koncertach Budki Suflera

Budka w Palladium 31.3.2012

Postautor: marcinus » 02 kwie 2012, 21:03

Witam.

Byłem w sobotę 31 marca na koncercie "Cień Wielkiej Góry" Budki w warszawskim klubie Palladium. Wystep jak zawsze bardzo dobry, można było usłyszeć oprócz nagrań z "Cienia.." również z drugiej płyty "Przechodniem byłem między wami" - Pieśń Niepokorną i Noc nad Norwidem. Były też, nieco ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu Nowa Wieża Babel, Głodny, W niewielu słowach i Martwe Morze. Na bis Budkowicze zagrali Ciszę.
Zastanawiam się dlaczego Budka zagrał w tak mocno okrojonym składzie. Byli Cug, Zelówa, Romek, Pilchu i Mirek Stępień.
Marcinus
Awatar użytkownika
marcinus
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Re: Budka w Palladium 31.3.2012

Postautor: Albert » 02 kwie 2012, 21:29

Właśnie niedawno słyszałem że koncerty klubowe na trasie "cienia wielkiej góry" będą tak wyglądać niestety... Ale jest nadzieja że skład wróci do normalnego składu
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: bulbacz » 03 kwie 2012, 15:20

może to tylko na chwilke ja tylko ciekaw jestem jak będzie wyglądał koncert w Będzinie w Czerwcu chodzi mi oczywiście o to czy to też będzie koncert Cienia :D
"...Przegrywać czasem to normalna rzecz
Upadać nisko by się wyżej wznieść
I czasem gdy zaboli cię nie wstydzić się swych własnych łez
To także zwykła, to normalna rzecz..."
skarby: Cisza Nic nie boli Akustycznie
-Młody Lew-
Gadu-Gadu: 11720905
Awatar użytkownika
bulbacz
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Albert » 04 kwie 2012, 10:37

Na pewno ''cień wielkiej góry wejdzie na stałe do set listy, jak na razie może nie cały akurat zostanie zagrany ale na pewno nie będzie grane stale to co było grane w ostatnim czasie, bo co do repertuaru to widać jak na razie wielkie zmiany więc pożyjemy zobaczymy. Możliwe że zagrają to co ostatnio właśnie tu w Palladium był cały ''cień wielkiej góry'' i do tego poszło parę utworów z ''przechodnia'' oraz z ''nic nie boli tak jak życie'' i jeden z ciszy, czyli taki mix
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Wróć do Wasze opinie