Welcome! Anonymous

Cyfrowe gadżety???

Tu jest cmentarzystko starych postów

Cyfrowe gadżety???

Postautor: BarTh » 10 cze 2003, 15:30

Na forum do bardzo poważnych rozmiarów rozrósł się temat dotyczący gadżetów związanych z Budką, choć meritum były koszulki... :D
Ja już od dawna szukam jakichkolwiek tapet, ikon, wygaszaczy ekranu itp. związanych z Suflerami i nic :evil: . Może źle szukam? Muszę przyznać, że takie cyfrowe gadżety to bardzo fajna sprawa i chciałbym być posiadaczem takowych.
Zacząłem ten temat, dlatego, iż przypadkiem znalazłem się na stronie www.ledzeppelin.com . Jest tam zamieszczonych kilka tapetek i takich innych :wink: . Zastanawiam się czy jest jakiś zbiór takich materiałów związanych z Budką??
Może moje pytania są naiwne i nie na miejscu... Ale zastanawiam się czy istniej możliwość zamieszczenia na TEY stronie takich gadżetów, jeśli ktoś w ogóle takie posiada... Zadaję sobie sprawę, że takie bajery ktoś musi najpierw przygotować i dopiero można się nimi cieszyć, ale wierzę, że już ktoś to zrobił :lol: A jeśli nie to może śjakiś HAKIER ma na to pomysł...

Pozdrawiam i w ogóle :wink:
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BarTh
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum

Postautor: Sławek » 11 cze 2003, 08:17

Zgadzam się w całej rozciągłości ;-). A tak na poważnie, Daniel powinien pomyśleć o jakimś dziale z gadżetami... może będą to materiały przysyłane przez fanów...

Pozdrawiam
WWW.KARWIA.COM.PL morza szum, ptaków śpiew...
Sławek
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: BarTh » 17 cze 2003, 23:04

Tak sobie myślę, że chyba posty które rozpocząłem mają gigantycznego pecha :cry: Nikt [no prawie nikt :) ] ich nie komentuje, może są po prostu ... niezbyt ciekawe :roll:
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BarTh
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum

Postautor: Marek Sęk » 21 cze 2003, 15:17

BarTh pisze:Tak sobie myślę, że chyba posty które rozpocząłem mają gigantycznego pecha :cry: Nikt [no prawie nikt :) ] ich nie komentuje, może są po prostu ... niezbyt ciekawe :roll:

BarTh,nie załamuj się.Nie jest jeszcze tak źle.Tak się akurat składa,że udało mi się zrobić kilka tapet w postaci map bitowych,mogę ci je przysłać,jeśli chcesz.
Dział do robienia tapet w pewnym sensie już istnieje (jest to dział z fotografiami) ,trzeba tylko umieć z niego korzystać.
Marek Sęk

Postautor: BarTh » 22 cze 2003, 23:47

Marek Sęk pisze:Dział do robienia tapet w pewnym sensie już istnieje (jest to dział z fotografiami) ,trzeba tylko umieć z niego korzystać.

No cóż, z całym szacunkiem do fotek zamieszczonych na stronie, nie są one 'zbyt' dobrej jakości i średnio się nadają do robienia z nich efektownych tapet :? Jeśli już jednak chodzi o zbiór takowych zdjęć to o wiele lepiej wyglądają one na http://www.cgm.pl/media/kategoria.php?O ... 39cb7f7c98 są one ladniejsze :wink:
I jeszcze jedno, nie wiem może masz problem ze zinterpretowaniem tego co napisałem, ale nie chodzi mi o dział "zrób to sam" :twisted: , ale zbiór profesjonalnie wykonanych gadżetów 8)
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BarTh
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum

Postautor: Marek Sęk » 24 cze 2003, 15:57

BarTh pisze:I jeszcze jedno, nie wiem może masz problem ze zinterpretowaniem tego co napisałem, ale nie chodzi mi o dział "zrób to sam" :twisted: , ale zbiór profesjonalnie wykonanych gadżetów 8)

Trzeba było tak od razu.Cóż szusowałem trochę po internecie w poszukiwaniu tapet Budki wykonanych profesjonalnie...i nie znalazłem dosłownie nic :cry: Może ty będziesz miał troche więcej szczęścia :D -ja się już poddaję.
Marek Sęk

Wróć do Stare tematy