Welcome! Anonymous

Wniosek o usunięcie użytkownika forum!!

Tu jest cmentarzystko starych postów

Czy jeste¶ za usunięciem Marka Sęka z forum??

Czas głosowania minął 04 lip 2003, 16:44

Tak
15
75%
Nie
0
Brak głosów
Wstrzymuję się od głosu
5
25%

Liczba głosów : 20

Postautor: Artur » 05 lip 2003, 13:25

"Tacy ludzie jak ja nie pasują do tego forum,gdyż nikt nie potrafi zrozumieć,co jest naprawdę piękne"

Marek, mógłbyś mi wytłumaczyć co masz przez to na myśli?
Awatar użytkownika
Artur
Moderator
Moderator

Postautor: Marek Sęk » 05 lip 2003, 13:30

Artur pisze:"Tacy ludzie jak ja nie pasują do tego forum,gdyż nikt nie potrafi zrozumieć,co jest naprawdę piękne"

Marek, mógłbyś mi wytłumaczyć co masz przez to na myśli?

Rozumiem,ze nie wszystkie moje posty sa "piekne",jednak Glutek troche przesadzil,piszac,ze
Glutoplazma pisze:Wszystkie twoje posty są nic nie warte
Za kilka postow zebralem nawet od niektorych pochwaly (za zainicjowanie dyskusji np.o Andrzejczaku)-nieliczne,ale zawsze pochwaly,stad taki podpis.
Marek Sęk

Postautor: Artur » 05 lip 2003, 17:43

Marek! Wierzę, że jest na świecie ktoś, kto potrafi ci pomóc. Myślę, że powinieneś udać się do jakiegoś specjalisty, może do psychoanalityka. Może ktoś w przeszłości bardzo mocno uderzył się w głowę, a może jesteś taki od urodzenia. Niedaleko Kielc jest taka miejscowość o nazwie Morawica, tam jest świetny psychiatryczny szpital (wiem o tym z gazet). Proponuję ci sie do niego udać. Przydałaby ci się jakaś kuracja. Dobrze radzę- zgłoś się tam.

"Za kilka postow zebralem nawet od niektorych pochwaly (za zainicjowanie dyskusji np.o Andrzejczaku)-nieliczne,ale zawsze pochwaly,stad taki podpis.".

I co z tego, że zdarzyło ci się raz czy dwa razy napisać coś mądrzejszego? Człowieka nie ocenia się po szczegółach, drobnostkach, ale uwzględnia się jego wszystkie wady i zalety. Uwzględnia się to, co on robi i co mówi. Glutek mógł napisać, że 99% twoich postów jest nic nie wartych. Wtedy bym się z nim zgodził.

Wiesz Marek, nikt nie jest idealny. Mnie także kilka razy zdarzyło się palnąć jakąś głupotę, a także innym użytkownikom. Ale ty robisz to NAGMINNIE. Ten twój dzisiejszy post o wakacjach rozbawił mnie do łez. Na co ci to wiedzieć, kto co będzie robił w tym czasie? Jeśli masz taką potrzebę, aby zadawać ludziom dużo męczących pytań, to wejdź sobie na www.cgm.pl . Tam jest specjalny dział do tworzenia sond i zadawania przeróżnych pytań, a w szczególności tych głupich. Tam spotkasz wielu równieśników, głównie debilów i kretynów. Może w tamtym środowisku się odnajdziesz, będziesz dla innych autorytetem, a na twoje pytania odpowiadać będzie 50 osób.
Awatar użytkownika
Artur
Moderator
Moderator

Postautor: Glutoplazma » 07 lip 2003, 18:42

Popieram ostatni post Artura :D

Sęk pisze:Zdarzało się również i tak,że to inni wkurzali mnie.Bardzo rzadko,czasami niechcący,ale jednak wkurzali,np Glutoplazma (niechcący )(jeśli czytałeś moje wcześniejsze odpowiedzi,to znasz całą tą historię,proponuję również zajrzeć do tematu KODY MELODII BUDKA FOR NOKIA i przeczytać post Glutoplazmy,od którego zaczęła się ta cała awantura).

ah, ode mnie się zaczęła, tak?
Uwaga kryć się, bo siekiera leci!
I ja już naprawdę nie mam na Ciebie siły. I nie wiem, czy Ty udajesz debila specjalnie, czy naprawdę nim jesteś. Zaangażowałem się w tą dyskusję, bo myślałem, że jednak coś z niej wyniesiesz. Niestety się pomyliłem. Psychologa polecam.I to zaraz.
I zastanawiając się zadaję pytanie: Czemu ten oto użytkownik nie został usunięty, skoro tak właśnie się miało stać?
Two roads diverged in a wood, and I—
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference.
Awatar użytkownika
Glutoplazma
Często się wypowiada
Często się wypowiada

KONIEC

Postautor: Daniel » 10 lip 2003, 14:22

KONIEC SPRAWY!!

WYNIK MÓWI SAM ZA SIEBIE!! :P
Pozdrawiam
Daniel

==================================
Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Poprzednia

Wróć do Stare tematy