Welcome! Anonymous

Wniosek o usunięcie użytkownika forum!!

Tu jest cmentarzystko starych postów

Czy jeste¶ za usunięciem Marka Sęka z forum??

Czas głosowania minął 04 lip 2003, 16:44

Tak
15
75%
Nie
0
Brak głosów
Wstrzymuję się od głosu
5
25%

Liczba głosów : 20

Wniosek o usunięcie użytkownika forum!!

Postautor: Daniel » 27 cze 2003, 16:44

Witam

Od dłuższego czasu mam(y) problem z naszym kolegą Markiem S.
Mimo uwag i próśb nadal jest jak jest. Dochodzą do mnie głosy, że inny użytkownicy unikają forum tylko z jego powodu...

Tak więc ogłaszam sondę ostatniej szansy. Trwać ona będzie przez tydzień. Jej wynik będzie wiążący :!:

Na niekorzyść oskarżonego przemawiają liczne posty o niczym i głupie odpowiedzi w innych dyskusjach. Wielokrotnie był on powiadamiany o tym, że działa wbrew regulaminowi forum i zasadom netykiety.
Pozdrawiam
Daniel

==================================
Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: Sławek » 27 cze 2003, 18:13

Jestem wielkim zwolennikiem tej strony i tego zepsołu. Może nie widać tego po ilości moich postów na forum, ale ja nie chce pisać o byle czym. Na razie jest 5:0 dla ludzi dobrej woli, czyli dla tych którzy chcą pozbyć się tego użytkownika z forum. Jestem ciekaw reakcji samego Sęk'a, ciekawe jak będzie się bronić. : bzly :

Życzę miłego dnia

PS Nie chcę za tego posta dostać tego samego topica :D

Pozdrawiam
WWW.KARWIA.COM.PL morza szum, ptaków śpiew...
Sławek
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: Glutoplazma » 27 cze 2003, 20:09

Przyjmijcię skruszonego!! :)
Kiedyś nie miałem nic do postów Sęka jak i do samej osoby, ale teraz po wnikliwej analizie jego postów i ostatnich poczynaniach pod moim adresem zmieniam zdanie i jestem również za wydaleniem tego szczylka z forum.
Kochany Mareczku! Odpisałem Ci już na Twojego posta kierowanego do mnie(w temacie dotyczącym melodii do telefonu, założonym przez Rosjanina, do którego nic nie mam :) ), dlatego teraz się powtarzać nie będę. Dodam tylko, że od razu widać, że Twoim celem nie jest dyskusja(czyli coś, co forum ma w założeniu), ale nabijanie sobie postów(przez wypowiadanie się tylko tam, gdzie nie wymaga to większego wysilenia umysłu, bądź popisania się wiedzą o zespole), co nawiasem mówiąc nikomu tutaj nie imponuje.
Forum może nie porywa swoją 'częstotliwością', ale i tak Ciebie nam nie potrzeba!

Więc narazie szczylku, naprawdę było miło, ale czas kończyć tą zabawę ;)
Two roads diverged in a wood, and I—
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference.
Awatar użytkownika
Glutoplazma
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Glutoplazma » 27 cze 2003, 20:11

aha, jeszcze jedno :)
Mam nadzieję, że zachowasz się na tyle honorowo i będziesz mężczyzną(bhahahaha), że jakoś odpiszesz nam na tego posta.

pozdrawiam

glutek
Awatar użytkownika
Glutoplazma
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: BarTh » 27 cze 2003, 20:45

Popieram to co napisali koledzy :D Ja również oddałem głos na "TAK" [wychodząc z założenia, "że lepiej być na tak" :wink: ]. Uważam, że Sęk nie potrafi zrozumieć wielu wręcz obraźliwych słów skierowanych pod jego adresem. Zawsze jak czytałem jego posty to miałem dziwne wrażenie nie albo nie przeczytał tego co napisali UŻYTKOWNICY przed nim, albo tego nie zrozumiał :twisted:
Nie będę się specjalnie rozpisywał, bo to co najważniejsze już wyraziłem przez oddanie mojego, jakże cennego głosu na jedyną słuszną opcję... 8)
Myślę, że to FORUM to nie jest miejsce dla kogoś tak ograniczonego emocjonalnie [choć nie wiem czy tylko...] jak wyżej wymieniony. Więc z ulgą i niekłamaną radością przyjmę usunięcie go z szacownych szeregów UŻYTKOWNIKÓW :D - bez żalu...
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BarTh
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum

Moje zdanie

Postautor: Magister » 28 cze 2003, 16:19

Witam, dziwna sprawa, że wogóle musimy rozważać wywalanie kogoś z Forum, ale wiem że sprawa zaczyna robić się poważna. Mnie również często denerwują jego wpisy (często nie wnoszące nic do dyskusji), chociaż jeśli chodzi o moje wpisy, to na nie powołuje się bardzo rzadko i ich cytuje. Wnioskuję więc, że albo są mało interesujące, albo kolega Sęk ma obawy, że kiedyś możemy się spotkać w Katowicach (a tak swoją drogą mógłby dołączyć swoje zdjęcie na Forum).
Mimo wszystko tym razem jeszcze wstrzymałem się od głosu w ankiecie. Apeluję jednocześnie do M. Sęka o rozważenie swojej nie do końca poważnej strategii na Forum. Może czasami wystarczy jeden wpis, ale wartościowy. Pamiętaj, że najlepiej jak swoje uwielbienie muzyką Budki będziesz wyrażać w słuchaniu ich i przeżywaniu tej muzyki. Jeśli rozpiera Cię nadmierna twórczość pisarska, to może w Katowicach w Pałacu Młodzieży jest jakiś dział dla takich jak Ty. Nie chodzi tutaj o to żebyśmy się jeden na drugiego obrażali, bo mamy się raczej jednoczyć wokół tematu Budka Suflera i ich muzyki. Jeśli chodzi o mnie to dostajesz na razie żółtą kartkę, ale następna będzie już czerwona.
Awatar użytkownika
Magister
Moderator
Moderator

Postautor: Sebastian » 28 cze 2003, 17:11

Postów pana Marka jest rzeczywiście bardzo dużo, myślę jednak że samo poruszenie na forum tematu usunięcia pana Sęka i głosowanie w tym temacie jest karą :D . Może dać mu jeszcze jedną szansę?
"...więc słuchajmy jeszcze raz...
...tamtej taśmy sprzed stu lat...
...jak bezlitośnie zadrwił z nas...
...ten który wiedział..."
Awatar użytkownika
Sebastian
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: BarTh » 28 cze 2003, 17:22

Z tego, co się orientuję, to Admin strony - Wdax dawał mu już szanse...chyba z niej nie skorzystał :twisted: [jeśli przekłamuje fakty, to proszę mnie poprawić :wink: ]

Pozdraiwam :!:
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BarTh
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum

Postautor: Daniel » 28 cze 2003, 17:28

Sęk dostawał tyle szans, że można by kilka takich for obdzielić.
Nie chcę go wywalić wbrew woli ogółu, więc chce poznać wasze zdanie.
Dawanie mu żółtych kartek się skończyło :!:
Pozdrawiam
Daniel

Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: dziczek » 28 cze 2003, 18:22

Zdecydowanie popieram wniosek Wdaxa. I tak uważam, że ta ankieta jest niepotrzebna, a Sęk już dawno z tego forum powinien wylecieć. Żółtą kartkę można mieć tylko jedną, bo po drugiej się wylatuje z gry, a on ich już dostał kilka. Miał szansę zmienić swoją postawę, nie zrobił tego - to do zobaczenia (oby nie w Katowicach :twisted: ).
Gosia
Awatar użytkownika
dziczek
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: melquiades » 29 cze 2003, 13:53

przeczytałem wszystkie wczesniejsze wpisy (dotyczace tej sprawy) jak i wpisy winnego tego całego zamieszania i jest mi bardzo trudno cokolwiek powiedziec . nie mam zdania na ten temat i tak własnie zagłosowałem (przyjmujac ze głosy obojetne wogole nie wchodza w rachube) a jezeli chodzi o samo głosowanie to uwarzam ze tak własnie to powinno sie odbywac , bowiem kazdy ma głos i swoje zdanie a czynny udział w takich sprawach moim skromnym zdaniem :lol: jest bardzo pozyteczny
And one kiss I had of her mouth , as I took the apple of her hand. But while I bit it, my brain whirled and my foot stumbled; and I felt my crashing fall though the tangled boughs beneath her feet , and saw the dead white faces that welcomed me in the pit
melquiades
Nowy
Nowy

Radykalne rozwiązania zawsze są najlepsze

Postautor: Kermit » 29 cze 2003, 20:56

Może stosunkowo od niedawna zacząłem pisywać posty na stronie, to jednak nie przeszkadza mi to w wyrażeniu opinii na ten jakże ważny temat. Po przeczytaniu większości postów (wybaczcie, ale nie miałem cierpliowści czytać wszystkich ponad 130) uderzyło mnie kilka aspektów wypowiedzi pana Marka.
Może jestem w błędzie, ale dla mnie forum to jest rozmowa wszystkich zainteresowanych. Jaki więc jest sens zabierania głosu na forum kierując go tylko do jednego użytkownika? Według mnie tylko taki, by publicznie go obrazić lub wskazać jego błędy.
Drugim aspektem przechylającym szalę jest jego zdjęcie - jak można na publicznej, wysoko poważanej przez fanów stronie umieścić takie swoje zdjęcie? Jest to zgoła nieprzyzwoite (nie wspominając już o tym, że opisuje wysokie wychowanie samego oskarżonego) i po prostu infantylne. Jeśli pan Sęk chciał nam zaimponować, to udało mu się - zaimponował swoją niedojrzałą postawą.
Zwykle na forum jeśli ktoś zabiera głos, to znaczy że ma do powiedzenia coś ważnego. Jeśli jest to ważne, to zwykle nie mieści się w dwóch zdaniach lub kilku słowach. Bardziej cenię długie wypowiedzi, wprowadzające wiele nowych treści do rozmowy, niż tylko krótkie "nie masz racji". Więc jeli ktoś pisze posta, w którym więcej miejsca zajmuje podpis niż treść, to ja zadaję pytanie: człowieku, co Ty chcesz nam przez to powiedzieć?
Cytowanie w swoim poście wypowiedzi innych użytkowników jest zgoła impertynenckie. Tym bardziej, że często cytat zajmuje większą część wypowiedzi pana Marka - czasem cytuje on kogoś, by napisać trzy słowa. Publiczne obrażanie? Bo jeśli kogoś się cytuje na forum, a potem pisze, że nie ma racji, to wydaje mi się, że autor chce, by wszyscy widzieli jego błąd. Inaczej po co go cytować?

Moim skromnym zdaniem należy o nic już nie pytać, tylko postąpić z delikwentem radykalnie. Jest to jedyne mądre rozwiązanie; tym bardziej, że czytając o Marku dochodzę do wniosku, że dostał on już kilka żółtych kartek.
Jeśli nadal będziemy zwlekać z usunięciem, narazimy się przez to na zagrożenie z innych stron. Jeśli postąpimy radykalnie, tym samym zastraszymy innych, którzy również chcieliby "ponabijać" sobie licznik postów i tym samym zabezpieczymy się przed innymi ludźmi tego typu.
Jestem zwolennikiem radykalnych rozwiązań (zapytać możecie Suflerki), dlatego mocno będę obstawał na pozycji "wyrzucić". Taki też oddałem głos.
Mam nadzieję, że Moderatorzy podzielą moje zdanie (szczególnie jeśli chodzi o przykład dla innych, którzy chcieliby naśladować pana Marka) i zrobią to, o czym od dawna już myślą. Gdyby w kodeksie prawnym nie było karności, nie moglibyśmy żyć bazpiecznie w kraju.
[/list]
Kermit
--------
Self Knowledge Brings Happiness
Kermit
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: Artur » 01 lip 2003, 10:40

W ogóle nie rozumiem po co ta sonda. Decyzję o wydaleniu użytkownika powinien podjąć sam admin, który odpowiedzialny jest za swoją stronę. Ciekawy jestem co by było, gdyby wyniki głosowania były na korzyść pana Sęka, np. 70 % głosów to NIE. Pewnie wszystko zostałoby tak, jak jest, a więc forum bardziej przypominało wysypisko śmieci, niż forum dyskusyjne.

"Czy jesteś za usunięciem Marka Sęka z forum?".
Pytanie retoryczne. Każdy przecież widzi, co dzieje sie na stronie. Może powinno brzmieć: "Czy jesteś za usunięciem Marka Sęka (z forum), który stale tworzy głupie tematy w przesadnych ilościach, śmieci, beznadziejnie precyzuje swoje intencje (przez co jest wiele niedomówień), ubliża, obraża, pluje buźkami, "sra wykrzyknikami"? "

Dalej nie rozumiem po co ten sondaż, skoro wszystko jest jasne.
Awatar użytkownika
Artur
Moderator
Moderator

Postautor: Daniel » 01 lip 2003, 16:52

Arturze... jak będzie czas na Ciebie, to nie zrobię głosowania :D Żart!!

Nie można wywalić kogoś od tak. Ja nie jestem panem i władcą. Słucham waszego zdania :!: Jeżeli bym wywalił kogoś wbrew woli ogółu to forum by upadło dość szybko.
Pozdrawiam
Daniel

Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: Glutoplazma » 01 lip 2003, 22:22

Witam.
Jak widać Sęk nawet nie miał tyle honoru, żeby w jakiś sposób odpowiedzieć.

Kermit pisze: Drugim aspektem przechylającym szalę jest jego zdjęcie - jak można na publicznej, wysoko poważanej przez fanów stronie umieścić takie swoje zdjęcie? Jest to zgoła nieprzyzwoite (nie wspominając już o tym, że opisuje wysokie wychowanie samego oskarżonego) i po prostu infantylne

Zgadzam się. Tym Sęk mnie zaskoczył ;) Widać, że jest jeszcze niedojrzały emocjonalnie. Tym lepiej, że już nie będzie go w naszych szeregach.

Artur pisze: W ogóle nie rozumiem po co ta sonda

No bo żyjemy w państwie oficjalnie demokratycznym :)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Glutoplazma
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Milczenie oskarżonego

Postautor: Kermit » 01 lip 2003, 22:40

Poruszę teraz jeszcze jeden aspekt sprawy. Wielu z Was pisało, że Sęk nie ma honoru odpowiedzieć, inni, że pan Sęk milczy.
Jeśli ktoś jest oskarżony bezpodstawnie, to zwykle jest skory do obrony. Zwykle zabiera głos i udowadnia, że wszystkie (bądź ich część) oskarżenia są bezpodstawne.
W przypadku naszego pana Marka na forum nie pokazała się ani jedna jego wypowiedź w związku z oskarżeniem. Jaką można wysunąć konkluzję? Pan Sęk czuje się winny? Może tak, a może inaczej: pana Marka nie obchodzi swój los na tym forum. W pierwszym przypadku możnaby przyjąć skruchę, lecz w imię czego? W drugim - nas też może on już nie obchodzić... Więc po zakończeniu sondy należy od razu wykonać egzekucję.
Pamiętajmy, że na wszystkie oskarżenia zawsze można wysunąć kontrargument. Począwszy od krótkich, czasem zgoła głupich odpowiedzi, a skończywszy na swoim zdjęciu... Lecz skoro nie ma odpowiedzi, możemy po zakończeniu ankiety traktować sprawę jako zamkniętą, a wyrok jako prawomocny...
Pozdrowienia dla wszystkich prawników i dziennikarzy (również i tych przyszłych).
Kermit
--------
Kermit
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: Glutoplazma » 01 lip 2003, 23:16

A ja myślę, że najzwyczajniej stchórzył.
Na pewno nie czuje się skruszony, bo przecież wiele razy był informowany, że robi źle i czym to się może skończyć.
Pewnie wiązał z tym forum wiele nadziei, w końcu chciał podbić nasze serca :D
I myślę, że nie warto zwracać się do niego per pan, a sprawę również uważam za zamkniętą głównie dlatego, że nie ma żadnej odpowiedzi ze strony 'oskarżonego'.

Pozdrawiam jeszcze raz :)
Awatar użytkownika
Glutoplazma
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Artur » 02 lip 2003, 11:28

Uważam, że Marek wcale nie stchórzył! Może po prostu przebywa na wakacjach gdzieś w Afryce i nie ma dostępu do internetu. Tam ludzie przecież nawet nie wiedzą co to jest kalkulator...

A na poważnie: Marek sam się doigrał. Sam nie wiem, czy na jego miejscu powiedziałbym cokolwiek. Może zamiast wykłucać się z oskarżycielami, opowiedziałbym jakiś dowcip o Budce Suflera :D :D :D
Buahahahaha
Awatar użytkownika
Artur
Moderator
Moderator

Postautor: Daniel » 02 lip 2003, 11:35

Z tego co wiem, to Marek nie ma netu w domu, chodzi do kawiarenki. Być może to jest powód, że nie odpowiada na ten post.
A może po prostu nic nie ma do powiedzenia.
Pozdrawiam
Daniel

Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: Marek Sęk » 02 lip 2003, 16:15

Nie odpowiadałem na oskarżenia,bo po prostu NIE MIAŁEM KIEDY TEGO ROBIĆ (nie miałem dostępu do INTERNETU).

Ja po prostu wypowiadałem się na tym forum tak,jak tylko potrafiłem. Prawda,niektóre posty (np.UTWÓR NICZYM TRÓJKĄT BERMUDZKI,który miał być odpowiedzią do CO KOMU DO TEGO )najzwyczajniej w świecie mi nie wyszły,albo były pisane pod natłokiem emocji (niektóre odpowiedzi mnie trochę denerwowały).

Przyjmuję wszystkie cięgi pod moim adresem.Zagłosuję prawdopodobnie na tak-ludzie tacy jak ja są na tym forum po prostu niepotrzebni jak śmiecie walające się po domu.

To był mój ostatni post.Nie będę się tu więcej logował.
Marek Sęk

Postautor: Sławek » 02 lip 2003, 17:39

Hmmmmm... wydaje mi się że oskarżony próbuje (bądź próbował) wzbudzić w tutejszych forumowiczach litość... a może to tylko pozory? Jak myślicie? Taka samokrytyczna reakcja... :shock:

PoZdRaWiAm
WWW.KARWIA.COM.PL morza szum, ptaków śpiew...
Sławek
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: Marek Sęk » 02 lip 2003, 17:42

Glutoplazma pisze: Odpisałem Ci już na Twojego posta kierowanego do mnie(w temacie dotyczącym melodii do telefonu, założonym przez Rosjanina, do którego nic nie mam :) ), dlatego teraz się powtarzać nie będę.

Wybacz,ale kiedy zobaczyłem twojego posta "powtarzamy sobie angielski",to po prostu myślałem,że ty się z sudbina naśmiewasz.Wziąłem to za próbę wyśmiania się z niego.Nie wiem,jak inni to przyjęli,ale twój post wnerwił mnie do szpiku kości i po prostu...emocje wzięły górę.Stało się i się nie odstanie,ponoszę teraz karę.Pojawię się tu jeszcze kilka razy,być może jeszcze jako użytkownik,którego nazwisko widnieje na liście "UŻYTKOWNICY", a być może już jako zwykły gość.
Marek Sęk

Postautor: Glutoplazma » 02 lip 2003, 19:02

Sławek pisze: Hmmmmm... wydaje mi się że oskarżony próbuje (bądź próbował) wzbudzić w tutejszych forumowiczach litość... a może to tylko pozory? Jak myślicie?

Tak jak i Ty :)

..aż mi się łezka w oku zakręciła..
takie biedactwo, tak oskarżone..

Sęk pisze: Wybacz,ale kiedy zobaczyłem twojego posta "powtarzamy sobie angielski",to po prostu myślałem,że ty się z sudbina naśmiewasz

Stanowczo odradzam myślenie, to nie jest Twoja mocna strona.

Sęk pisze:ale twój post wnerwił mnie do szpiku kości i po prostu...emocje wzięły górę

to pograj sobie młody w Queake'a albo zapisz się na siłownie, może wtedy
te 'emocje' z Ciebie wyjdą.
I miałeś się już tutaj nie pojawiać.. :? Nawet wytłuściłeś słowo 'ostatni'.
Ehh..
Awatar użytkownika
Glutoplazma
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Marek Sęk » 02 lip 2003, 19:13

Glutoplazma pisze:I miałeś się już tutaj nie pojawiać.. :? Nawet wytłuściłeś słowo 'ostatni'.
Ehh..

Po raz ostatni się loguję.Zauważ,że ja tutaj siedzę od kilku godzin i wizyty mej jeszcze nie zakończyłem.
Marek Sęk

Postautor: Glutoplazma » 02 lip 2003, 20:14

No dobrze, również będę się czepiał, proszę bardzo:

Sęk pisze: To był mój ostatni post

Dziękuję bardzo.
Awatar użytkownika
Glutoplazma
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Dajcie spokój!

Postautor: Kermit » 03 lip 2003, 09:07

Ludzie, dajcie sobie już spokój! Przecież losy pana Marka i tak są już przesądzone, jaki jest więc sens czepiania się tego, który jego post jest ostatni? Niech sobie chłopak jeszcze coś popisze, chyba tyle już wytrzymamy? Niech chociaż odejdzie z honorem, ale nie róbmy z niego męczennika i nie dołujmy go już do końca! Dajmy mu odejść w pokoju.
Kermit
--------
Kermit
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: Artur » 03 lip 2003, 10:21

Dajmy mu odejść w pokoju.

Przecież nikt tu nie umiera! :D

Marek- jak widać nic nie masz na swoją obronę. Kolega dobrze zauważył, że próbujesz wzbudzić w kimś litość. Zwyczajnie w świecie ci to nie wychodzi. Do tego w desperackiej defensywie wyszukujesz jakiś śmiesznych argumentów, typu "bo inni mnie denerwowali", "bo ktoś powiedział coś, co mi się nie podoba". W tym momencie rozpoczyna się dziecinada. Nie wiem, czy ponoszą cię emocje, czy nie umiesz wyrazić tego, co myślisz. Ale tobie zbierało się już od dłuższego czasu. Zero umiaru. Począwszy od głupich docinek a skończywszy na chwaleniu się piratowaniem. Jeśli ty mówisz, że coś cię wkurzyło do szpiku kości, to lepiej popatrz na to co wypisujesz, bo przeważnie to ty wkurzasz. Miałeś milion szans, żeby zmądrzeć. Teraz, jak to się mówi, "po ptokach".
Awatar użytkownika
Artur
Moderator
Moderator

Postautor: Noktowizor » 04 lip 2003, 07:18

Witam i pozdrawiam!

Pobieżnie przeczytałem to co zostało napisane wcześniej. Nie mam zamiaru tutaj z nikim dyskutować. Dla mnie Marek powinien wylecieć już dawno. Jednak lepiej późno niż wcale :lol:

Moim zdaniem Marek kierował się chęcią posiadania największej ilości wysłanych postów. Stąd były te głupie wątki, potrajane odpowiedzi. Część zamieszania wokół niego to efekt zwykłego niezrozumienia. Nikt nie nazwałby go piratem, gdyby prosto i jasno napisał, że płyty które sobie wypala to kopie jego analogów.

Amen i nareszcie. Papa

Ja jestem na TAK
Awatar użytkownika
Noktowizor
Moderator
Moderator

Postautor: Marek Sęk » 05 lip 2003, 11:38

Artur pisze:Marek- jak widać nic nie masz na swoją obronę. Kolega dobrze zauważył, że próbujesz wzbudzić w kimś litość. Zwyczajnie w świecie ci to nie wychodzi.

Jak zresztą większa część moich postów.Cóż...

Artur pisze:Nie wiem, czy ponoszą cię emocje, czy nie umiesz wyrazić tego, co myślisz.

Czasami ponoszą mnie emocje,na szczęście to są nieliczne przypadki.Częściej tracę umiejętność wyrażąnia swoich uczuć,myśli...

Artur pisze:Począwszy od głupich docinek a skończywszy na chwaleniu się piratowaniem.

Artur,to nie było piratowanie,tylko nagrywanie płyt na własny użytek.Kopiowałem po prostu winyle,z których jeszcze coś się dało odsłuchać,nie tylko szumy i trzaski.Poza tym piractwo to nie tylko nagrywanie płyt,ale również ich sprzedawanie.

Artur pisze:Jeśli ty mówisz, że coś cię wkurzyło do szpiku kości, to lepiej popatrz na to co wypisujesz, bo przeważnie to ty wkurzasz.

Rzeczywiście,po przeglądzie niektórych moich postów i odpowiedzi wygląda na to,że to jednak ja mam większy talent do wkurzania innych.Zdarzało się również i tak,że to inni wkurzali mnie.Bardzo rzadko,czasami niechcący,ale jednak wkurzali,np Glutoplazma (niechcący :oops: )(jeśli czytałeś moje wcześniejsze odpowiedzi,to znasz całą tą historię,proponuję również zajrzeć do tematu KODY MELODII BUDKA FOR NOKIA i przeczytać post Glutoplazmy,od którego zaczęła się ta cała awantura).

Żegnam i życzę miłych i wesołych wakacji.
Marek Sęk

Re: Radykalne rozwiązania zawsze są najlepsze

Postautor: Marek Sęk » 05 lip 2003, 12:03

Kermit pisze:Drugim aspektem przechylającym szalę jest jego zdjęcie - jak można na publicznej, wysoko poważanej przez fanów stronie umieścić takie swoje zdjęcie?

Własnej fotografii wstawić nie mogę-technicznie jest to niemożliwe,ponieważ żadna z tutejszych kawiarenek nie ma skanera :evil: (w jednej jest,ale tu z kolei ktoś buchnął oprogramowanie i skaner nie działa :evil: ).
Marek Sęk

Następna

Wróć do Stare tematy