Welcome! Anonymous

Mimowolne działanie Budki dla dobra ludzi

Tu jest cmentarzystko starych postów

Mimowolne działanie Budki dla dobra ludzi

Postautor: Kermit » 28 cze 2003, 21:02

Chciałbym się z Wami podzielić moim doświadczeniem, które przyniosło mi dużo szczęścia.

Mój temat może nic na razie nie mówi; zapewne zastanawiacie się nad tym, co tu chcę zamieścić.

Mówiąc krótko: gdyby nie Budka, prawdopodobnie nie byłbym teraz taki szczęśliwy, jaki jestem. A najciekawsze jest po prostu to, że Budka właściwie nic nie zrobiła, ona tylko była, jest i będzie.

Ponad dwa lata temu zapisałem się do księgi gości pewnej strony o Budce Suflera. Nie pamiętam teraz adresu, ale nie to jest ważne. Niemal 30 minut po moim wpisie dostałem maila. Treść była dokładnie taka (mam tego maila do dzisiaj):

Cześć!!!

Na poczatku serdecznie Cię pozdrawiam. Pisze, bo jestem fanka Budki Suflera. myślę, że
moglibysmy pisac do siebie maile. Jeśli jestes zainteresowany to napisz pod adres:
Kończę i pozdrawiam.

Fanka ***** *****-***** z ******

/z wiadomych przyczyn zasłoniłem niektóre części dokumentu/

Oczywiście zainteresowałem się i to była najlepsza decyzja w moim życiu.

Dzisiaj mogę powiedzieć, że gdyby nie Budka i internet, nigdy bym nie poznał takiej sympatycznej osoby, z którą teraz jestem szczęśliwy... :)
Dziękuję!
Kermit
--------
Self Knowledge Brings Happiness
Kermit
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: Sławek » 13 lip 2003, 10:39

Sam miałem kiedyś podobną sytuację... tylko na czacie zespołu... XXX YYYYY (nazwa zamaskowana z przyczyn oczywistych) :D. A w ogóle internetowi przyjaciele korespondencyjni to super sprawa... podziękujmy roześmianemu Internetowi i jego synowi Emailowi...
WWW.KARWIA.COM.PL morza szum, ptaków śpiew...
Sławek
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Wróć do Stare tematy