Welcome! Anonymous

Budka Suflera & Jonathann Caroll w TV!

Tu jest cmentarzystko starych postów

Budka Suflera & Jonathann Caroll w TV!

Postautor: Wasyl » 26 lut 2004, 19:09

Jutro, tj. 27lutego zapowiedziano kilkunastominutowy program w TVP1 z udziałem muzyków Budki i J. Caroll'a. Będzie mowa oczywiście o nowej płycie i tekstach popełnionych przez Caroll'a. Emisja w TVP1 o godz. 21:45. Warto nie przegapić! :lol:
Awatar użytkownika
Wasyl
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: mauro » 26 lut 2004, 23:17

No proszę...trzeba bedzie zobaczyć. Fajnie że coś się zaczyna dziać wokół Budki i nowej płyty. Tak w ogóle to sporo ostatnio "suflerów" w TV. Wczoraj był jakiś program w którym zagrali z playbacku dwie piosenki "Takie Tango" i "Kiedy Rozum Śpi". Wygląda na to, że panowie z Budki chcą o sobie przypomnieć.
Pozdrawiam!
mauro
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Postautor: BarTh » 27 lut 2004, 01:06

No to super!! Za niecałe 21 godzin... :D hehe

No ja już nie mogę się doczekać, jak pewnie wszyscy ;) Więc jeszcze tylko mała drzemka :P i ... wszyscy będziemy nią oddychać ;) 8)

Kończę, bo im szybciej zasnę... tym szybciej bedziej jutro... tzn dzisiaj.. tzn singiel całkiem nowy i to całkiem nowej... no może nie takiej....

KONIEC :!: :twisted: tych bredni ;)

POzdrawiam wszystkich Budkowych zboczeńców :!: :!: :!:

... oraz jeszcze niewykorzystaną Małą Gosię :wink: :D
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BarTh
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum

Teleexpress

Postautor: miszczu » 27 lut 2004, 18:05

Witam!

A ja jestem świeżo po oglądnięciu Teleexpresu. No i muszę powiedzieć (po tym krótkim fragmencie), że chłopaki odwalili kawałek dobrej roboty. Szczerze mówiąc - miałem łzy na końcu oka - jak miło było posłuchać budkowego rocka progresywnego.

Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Postautor: Rafał » 27 lut 2004, 18:26

Witam!

Ja też oglądałem Teleexpress. Piosenka bardzo mi się podobała. :P
Ale podobno singiel ma być wydany dopiero 8 marca... Nie mogę się doczekać. :!:

Rafał
Rafał
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Carenza » 27 lut 2004, 18:37

taaak .. kawałek bardzo ładny !
szkoda, że w teleekspresie był on bardzo krótki.
ale na pewno wszystko wyjdzie na jaw dziś o 21:45 w specjalnym programie 8) gdzie jak mam nadzieję - pokażą coś więcej !
i będzie moża na dłużej wsłuchać się w piękny głos p. cugowskiego :)
".. największa rzecz, swego strachu mur obalić .. "
Awatar użytkownika
Carenza
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: mauro » 27 lut 2004, 18:40

....eee, takie 20 sekund to teleexpress może sobie "w buty wsadzić...". Mam nadzieję, że wieczorem w zapowiadanym programie będzie można usłyszeć wreszcie cały utwór.
P.S Miszczu podziwiam Twój słuch...jak w takim krótkim fragmenecie można było znaleźć rocak progresywnego? :idea: :roll: :P
Pozdrawiam!
mauro
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Postautor: BarTh » 27 lut 2004, 18:40

No tak... jak juz pisałem te 25 sekund nie pokzała za wiele... no ale w końcu Teleexpres nie jest programem muzycznym :) Do 21:45 juz nie zostało dużo czasu, więc z coraz większym niepokojem spoglądam na zegarek.. :P miejmy nadzieje, że to faktycznie będzie odrodzenie się zespołu... 8) i to nie tylko medialne!!

POzdrawiam!!
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BarTh
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum

Postautor: BarTh » 27 lut 2004, 18:58

Zobaczcie jeszcze TU

POzdrawiam!!
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BarTh
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum

Postautor: miszczu » 27 lut 2004, 19:30

Witaj Mauro!

No wiesz - propos słuchu - jestem muzykiem, a jeżeli chodzi o rock progresywny - to wyczuwam go na kilometr, kocham rocka progresywnego, prawdziwymi mistrzami w tej dziedzinie są chłopaki z zespołu CAMEL z Andym Latimerem na czele.
miszczu
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

21:45

Postautor: miszczu » 27 lut 2004, 22:19

Witam!

No i jak pierwsze wrażenia?? Szkoda, że TVP1 wyemitowała taki krótki fragment skoro dziś jest premiera, Ale lepsze to niż nic. Skoro cała płyta ma być taka jak "Breathing You" to ja ustawiam się pierwszy w kolejce po nią - kto za mna??
miszczu
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

tylko fragment

Postautor: Magister » 27 lut 2004, 22:37

Witam. Miałem przyjemność, jak większość już pewnie, usłyszeć fragment tej nowej piosenki (TVP1 21:45). Z nóg mnie nie zwaliło, ale może to dlatego że nie dane było usłyszeć póki co całości. W takim wypadku z oceną jeszcze się wstrzymam. Mogę tylko powiedzieć, że rzeczywiście powiało świeżością i nie jest źle a czy będzie dobrze jeszcze nie wiadomo.
Awatar użytkownika
Magister
Moderator
Moderator

Postautor: Wasyl » 27 lut 2004, 22:47

No oczywiście. Dla masy beznadziejnych reklam to czas był (mimo opóźnienia) a teledysk się cały nie zmieścił. Nie wiem nawet czy to była choć połowa... Ja dla odmiany nie jestem zbyt zachwycony ani muzyką ani klipem. Dlaczego? Ponoć jest to jeden z mocniejszych, bardziej rockowych kawałków na płycie. Miałem nadzieję, że będzie o wiele ostrzej-wokalnie brzmiało to nawet nieco bluesowo i "nudziarsko"? Chyba, że utwór dalej jeszcze się rozwija... Wolę Cugowskiego jednak po polsku. Zawsze jak coś wykonuje po angielsku to można odczuć, że jakby bał się rozwinąć skrzydła. Ale koniec narzekań! Zawsze to coś o niebo lepszego niż "Solo" czy "Bal wszystkich świętych". A przede wszystkim mamy wreszcie coś nowego!
Awatar użytkownika
Wasyl
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: BarTh » 27 lut 2004, 22:58

Z tego co ja zrozumiałem to jest to ostrzejsze od drugiej piosenki, do której J. Caroll napisał tekst... więc mam nadzieję, że bedzie jeszcze 'głośniej' 8)
Ja nie mogę narzekać, bo w sumie mi się podobało...

POzdrawiam!!
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BarTh
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum

Postautor: mauro » 27 lut 2004, 23:52

Witaj Miszczu!
Także jestem fanem rocka progresywnego i niestety nie mogę się z Tobą zgodzić w kwestii grupy Camel. Jest przynajmniej kilka grup, które przewyższają Andy Latimera i jego kolegów ( że wymienie choćby Genesis, Pink Floyd, King Crimson czy ELP) . Choć bez wątpienia Camel jest w czołówce progresywnych artystów i zawsze będę ich szanował za ich dokonania.
Tak w ogóle bardzo się cieszę, że na forum jest kolejny fan prog-rocka. Pewnie jeszcze nie raz wymienimy się poglądami i opiniami na temat tego, bez wątpienia najciekawszego nurtu muzycznego. Liczę też po cichu na jakieś progresywne "niuansiki" przemycone przez suflerów na nowej płycie.

Wracając jeszcze do premierowego kawałka Budki, to musze przyznać, że jestem pod wrażeniem i teraz będę kombinował jak zdobyć ten utwór. Mam nadzieję, że "Breathing You" będzie się szybko rozpowszechniał.
Pozdrawiam!
mauro
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Postautor: Dejwidek » 28 lut 2004, 00:35

Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne... Uważam utwór (a właściwie tą jego część, ktorą miałem przyjemność posłchać) za ciekawy i efektowny... A czy będzie efektywny... to się okaże... :D
Dejwidek
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Daniel » 28 lut 2004, 02:00

Witam

Wysłuchałem obu kawałków i wypada tylko żałować, że TVP ma zegarek do d.... i mimo, że to telewizja publiczna, której płacę, to utrzymuje się z reklam.

Dalsza część utworu jest jeszcze ostrzejsza i są solówki Lukathera. Drugi kawałek to rockowa ballada z basem Millera i z Sheilą E na instrumentach perkusyjnych. Takiej ballady dawno nie słyszałem, a w Polsce na pewno.

Cugowski zapewnił, że to nie są najostrzejsze kawałki na płycie. Fajnie by było jakby potwierdziła się plotka kogoś z Good Summer, że Axl Rose zaśpiewa duet z Cugiem. Wtedy dopiero polecą iskry :)

Reszta na temat konferencji i fotki z niej jutro. Teraz jest 2:03, a o 8:00 poprawka z asemblera. Nic nie umiem więc idę się pouczyć.
Pozdrawiam
Daniel

==================================
Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: BarTh » 28 lut 2004, 11:23

No właśnie 8) dzisiaj w Mopmanie na POLSACIE R. Leszczyński też o tym mówił, że Axl siewał gościnnie zaśpiewał....
Jeśli tak - to bedzie ostro :twisted: Fajnie by było

POzdrawiam :!: :!: :!:
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BarTh
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum

Postautor: Glutoplazma » 28 lut 2004, 12:54

Rose ma zaśpiewać? Powaga? :D No to super. Już nie mogę się doczekać płyty!!! :lol:

A co do tego fragmentu to również mi się podobało..Myślę, że to będzie coś zupełnie odmiennego od ostatnich dwóch płyt. I na to przecież wszyscy czekamy.
Tylko ten teledysk jakiś taki dziwny..nie podobał mi się, a nawet troche kojarzył się z grupą Offspring.. :)

Pozdrawiam i czekam na singla :)
Two roads diverged in a wood, and I—
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference.
Awatar użytkownika
Glutoplazma
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Tylko 3

Postautor: Magister » 06 mar 2004, 22:24

Właśnie zobaczyłem na stronie okładkę nowego singla "Breathing you". Zdjęcie jest ciekawe i z charakterem, ale czegoś mi brakuje, a mianowicie pozostałych Suflerów. Wiem że w zespole są stosunkowo niedawno, ale skoro w nim są to chyba powinni się też znaleźć na tej okładce, a tak wyszło z tego nawiązanie do "The Story of Budka Suflera 1974-1989", gdzie też byli tylko Zelisz, Cug i Lipko. Mam nadzieję, że na płycie "Było/Jest" nie zabraknie zdjęć wszystkich Suflerów (a może nawet eks-Suflerów).
Awatar użytkownika
Magister
Moderator
Moderator

Postautor: BarTh » 07 mar 2004, 12:17

Zgadzam się z @Magistrem, że na okładce powinna być cała Budka, nie tylko jej 'trzon'!! No chyba, że faktycznie jest tak, iż nowi muzycy tylko grają z zespołem... a nie go współtworzą.. :? Ale myślę, że tak nie jest!
Co do samej okładki, to jest rzeczywiście zachęcająca 8) no i ma 'PRAWDZIWE' logo Budki :lol: już się nie mogę doczekać kiedy będę mógł wysłuchać w całości tego [i oczywiście innych :D ] utworu!!

POzdrawiam!!
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BarTh
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum

Wróć do Stare tematy