Welcome! Anonymous

Mała ankieta

Tu jest cmentarzystko starych postów

Mała ankieta

Postautor: Daniel » 07 maja 2004, 23:52

Witam

Zwracam się do osób, które nie zapisały się na subskrypcję Budki. Ostatnio wysłałem list do fanów o takim samym tytule jak ma ten post. Sprawa jest ważna i nie może dotyczyć tylko osób z listy mailingowej.
Oto treśc mojego maila:

W imieniu Budki Suflera i osób prowadzących kampanię reklamową nowego albumu zespołu chciałbym wam zadać dwa ważne pytania:
#1 W jakim mieście mieszkasz / spędzasz najwięcej czasu?
#2 Jakiego słuchasz radia w wymienionej miejscowości?

Odpowiedzi na pytania pozwolą nam ustalić strategię promocji i być może zwiększą poważnie jej skuteczność. Za udział w ankiecie bardzo dziękujemy!!

Każdy kto chce wziąć udział w ankiecie niech napisze maila w ciągu 5 dni na adres admin@budkasuflera.pl
Pozdrawiam
Daniel

==================================
Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: PAXON » 18 maja 2004, 18:52

Powiem jedno mimo wszystkich zmian w Budce (wszystkich!!!) czy się one podobają czy nie (mnie osobiście nie do końca) popieram słowa Magistra, nie patrzcie na opakowanie. Analizując "tekściarzy" to należy się cieszyć, że to: Zeliszewski, Olewicz no i oczywiście Sikorski, Jana Tomasza nie wspominając. Oczywiście cały szacunek dla Mogielnickiego bo moc przebojów Budki była dzięki Jego tekstom, mimo , że teraz ich nie ma na nowej płycie.
Uważam że będzie to płyta dla NAS tzn. FANÓW BUDKI SUFLERA, ale wiem, że spodoba się rzeszy osób którzy Budkę znają i ufam, że nie tylko my kupimy tę płytę, ale kilka milionów słuchaczy, życzę tego sobie, fanom no i oczywiście BUDCE SUFLERA, bo im to się należy!!!
Pozdrawiam serdecznie Wszystkich na forum i cieszę się że takowe istnieje.
Awatar użytkownika
PAXON
Stały bywalec
Stały bywalec

Wróć do Stare tematy