Welcome! Anonymous

PŁYTKA W DWÓCH KAWAŁKACH???

Tu jest cmentarzystko starych postów

Jak według Ciebie powinien być wydany album BYŁO | JEST?

W jednym "kawałku"
13
87%
W dwóch czę¶ciach
1
7%
Jest mi to obojętne
1
7%

Liczba głosów : 15

PŁYTKA W DWÓCH KAWAŁKACH???

Postautor: Ivellios » 08 maja 2004, 17:27

SZOK!!! Oto, co dzisiaj przeczytałem na www.cgm.pl :

Portal www.cgm.pl pisze: obie płyty składające się na album "Było" i "Jest" miały ujrzeć światło dzienne tuż po koncercie Budki Suflera na Festiwalu w Opolu - 1 czerwca. Ostatecznie jednak tego dnia ukaże się tylko pierwsza część albumu - płyta "Jest", złożona z premierowych piosenek. Płyta ze złotymi przebojami Budki w nowych wersjach, zatytułowana "Było", będzie miała premierę 1 września tego roku. Przesunięcie terminów jest spowodowane wciąż trwającymi nagraniami, które odbywają się w hollywoodzkim "The Village Studio".
Już niebawem w eterze pojawi się druga premierowa piosenka zapowiadająca album "Jest". Tak o utworze i całej płycie pisze zespół w materiałach prasowych: Krążek nr 1 o tytule "Jest" to 15 premierowych utworów, który chcemy przedstawić Państwu już 1 czerwca. Krążek nr 2 zatytułowany "Było" przedstawimy 1 września. Znajdziecie na nim 15 ?coverów? Budki, które według nas zasługują na ponowne nagranie.
Singiel, który Państwu prezentujemy, to utwór ?Dancing with Ghosts?, do którego muzykę skomponowali Romuald Lipko i Krzysztof Cugowski, słowa wersji angielskiej napisał Jonatan Caroll. Polska wersja tej piosenki nosi tytuł ?Skazani na ten czas?, a słowa do niej napisał Tomasz Zeliszewski. ?Dancing with Ghosts?, podobnie jak ?Breathing You?, nagrywaliśmy w "The Village Studio" w Los Angeles w Kalifornii. Producentem nagrania był Greg Philiganes, który również zagrał na naszej płycie na instrumentach klawiszowych. Kolejnym gościem w tym utworze był legendarny basista Marcus Miller, a na instrumentach perkusyjnych grała z nami Sheila E. znana ze współpracy z Prince?m.
Utwór ?Dancing with Ghosts? zaprezentujemy publiczności po raz pierwszy na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu 28 maja, podczas koncertu z okazji naszego jubileuszu. Wszystko wskazuje na to, że usłyszycie Państwo niezwykły duet: Krzysztof Cugowski ? Garry Brooker ? legendarny wokalista i klawiszowiec zespołu Procol Harum, którego zaprosiliśmy obok Garou i polskich wykonawców (Urszuli, Felicjana Andrzejczaka, Natalii Kukulskiej, Piotra Cugowskiego) do udziału w tym niezwykle ważnym dla nas koncercie.

Jasny gwint... a ja się tak cieszyłem na nowy album, myślałem, że będzie cały wydany za jednym zamachem, a tu guzik, pierwsza część w czerwcu, druga we wrześniu... co o tym myślicie :?:
Awatar użytkownika
Ivellios
Maksymalny gaduła :)

Postautor: Wasyl » 08 maja 2004, 19:04

Kochany Aniołku! Zacytowany przez ciebie tekst od kilku dni znajduje się na stronie startowej Budki: www.budkasuflera.pl Na temat zmiany terminu wydania płyty była już prowadzona dyskusja na naszym Forum.
Gratulujemy spostrzegawczości! :D
Awatar użytkownika
Wasyl
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Matys » 08 maja 2004, 20:11

Najwazniejsze zeby byla dobra. A ta decyzja to dla obnizenia kosztów. Jezeli wydaliby dwie naraz nalezyby za nie zaplacic z 70 moze 80 zl. Teraz moze wystarczy 40. Plyta "Bylo" jest przeciez przeznaczona raczej do najwierniejszych fanów Budki jako prezent dla nich, a nie dla wszystkich, wsród których wiekszosc nie zna idei tego przeciewziecia.
Awatar użytkownika
Matys
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Ivellios » 08 maja 2004, 21:55

Oj... sorki, nie zauważyłem... muszę sobie kupić okulary... w każdym razie dzięki.
Awatar użytkownika
Ivellios

Wróć do Stare tematy