Welcome! Anonymous

Reedycja American Tour i 4 Pieces To Go!!

Tu jest cmentarzystko starych postów

Czy chcesz reedycji omawianych albumów??

Tak
37
95%
Nie
0
Brak głosów
jest mi to obojętne
2
5%

Liczba głosów : 39

Reedycja American Tour i 4 Pieces To Go!!

Postautor: Daniel » 02 gru 2002, 22:36

To chyba ostatnia szansa by namówić Budkę na wydanie ww. płyt. Chciałbym, aby nagrali to jako bonus do płyty lub na dodatkowej płycie (może być nawet limitowana edycja). Warto też dodać do spisu "Był taki czas", "Przedszkolandię" i "Lato".

Jeżeli ktoś popiera mój pomysł to proszę o udział w ankiecie. Tomkowi chyba zależy poznaniu ilości zainteresowanych :D

W ilości siła :!:
Pozdrawiam
Daniel

==================================
Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

reedycja

Postautor: miszczu » 03 gru 2002, 11:19

Jestem za! Mysle, ze to na prawde swietny pomysl! Skoro nie mozemy sie doczekac reedycji to mysle ze mozna by zrobic kilkuplytowy album lub po prostu dorzucić kilka kawalków (też Był taki czas, Przedszkoladnie itp.). Jestem za! A z Tomkiem jeszcze sie skontaktuje.
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Dlaczego nie

Postautor: Magister » 04 gru 2002, 01:57

Reedycja płyt "American Tour" i "4 pieces to go" to oczywiście bardzo dobry pomysł, skoro tych egzemplarzy wśród fanów jest jak na lekarstwo, a jeśli chopdzi o "AT" to jeszcze mniej. Nie ukrywam, że mam to szczęście być w posiadaniu "4 pieces to go" i współposiadaniu "American Tour", więc chyba w tym wszystkim najbardziej by mi zależało na nagraniu "Był taki czas" - tego numeru w wykonaniu Budki mógłbym kilka razy dziennie. Mam tylko (albo aż) mp3 na kompie z nagrania w Opolu, ale oficjalnie wydane przez Budkę, miałoby swój smaczek. Dla mnie te wykonanie z festiwalu zasługuje na muzycznego Oskara, a gdyby tak jeszcze wszystko dopracować w studio. Padła tu jedna z propozycji, żeby "AT" i "4 pieces..." wydać na jednym albumie. Jestem zdecydowanie przeciwny temu pomysłowi. Przecież tu nie tylko chodzi o te piosenki, ale magię samego wydawnictwa jakim jest "AT" i "4 pieces..." z osobna, więc ich łączenie chyba nie jest dobrym pomysłem. Jeśli już miała by być reedycja to w formie jak najbardziej zbliżonej do oryginału. Oczywiście raczej nikt nie będzie wydawał czarnej płyty z "AT", ale wersja CD czy też taśma byłaby do zaakceptowania. Przecież większość z fanów, zwłaszcza tych młodszych (ja do takich też się zaliczam), jeśli już posiada pierwsze płyty Budki to te pochodzące z reedycji New Abry. Idąc śladem wspomnianego lubelskiego wydawnictwa można dorzucić po bonusie, i tak na "AT" proponuję "Jolkę, Jolkę" w wersji z teledysku, czy też z " 1974-1989" a na "4 pieces..." "Jolka, Jolka pamiętasz" w wykonaniu Krzysztofa Cugowskiego. Rozważając formę takiej reedycji, nie ulega wątpliwości, że wogóle powinno do niej dojść. Myślę, że należy się to fanom Budki. Kończąc chciałbym jeszcze wspomnieć o mało znanym albumie "The story of Budka Suflera. 1974-1989", który również warto wznowić, chociaż z tym będzie chyba jeszcze ciężej. Mam nadzieję jednak, że nasze marzenia się spełnią i nasz apel nie pozostanie zagubiony gdzieś na forum.
Awatar użytkownika
Magister
Moderator
Moderator

Re: Dlaczego nie

Postautor: Daniel » 04 gru 2002, 02:10

Magister pisze: Padła tu jedna z propozycji, żeby "AT" i "4 pieces..." wydać na jednym albumie. Jestem zdecydowanie przeciwny temu pomysłowi. Przecież tu nie tylko chodzi o te piosenki, ale magię samego wydawnictwa jakim jest "AT" i "4 pieces..." z osobna, więc ich łączenie chyba nie jest dobrym pomysłem.

: dupa : Już ja widzę jak Tomek Zeliszewski, przeciwny temu pomysłowi, godzi się na wydanie dwóch płyt, na których będą 4 utwory : piwo :

Przyszedł mi kolejny pomysł do głowy. W 1999 roku New Abra wydała Antologię. 10 płyt CD na których zapomniano nagrać tego co najważniejsze. Nie było by tematu gdyby dobór materiału powierzyć fanom :D

Proponuję wydania "Antologia - Suplement". Oto moja tracklista marzeń:
1. Lifeline
2. Goin' Down
3. Can You Feel It Now?
4. Pay Off
5. Kolęda rozterek
6. La Mancha Taxi Driver
7. Twoje radio
8. Miracle of This Night
9. Fang Nue An
10. Publikatory
11. Wypożyczalnia myśli
12. Był taki czas
13. Przedszkolandia
14. Lato (z repertuaru "Sami")
15. Jolka, Jolka pamiętasz (wersja z The Story of Budka Suflera 74 - 89)

Sami widzicie, że uzbierało się 15 kawałków, o które należy walczyć!!
Pozdrawiam
Daniel

Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: Sebastian » 05 gru 2002, 20:22

To jest świetny pomysł - dużo fanów czeka na te płyty.
A moim zdaniem powinna ukazać się płyta która kiedyś została nagrana z
Felicjanem Andrzejczakiem, znamy ttylko trzy numery z tego krążka -
Noc komety, Czas ołowiu i Jolkę....
Gdzieś przecież jest ta taśma i szkoda żeby tego niewydać, może tylko dla fanów w małym nakładzie.
Ja cały czas czekam na tę pozycję i może kiedyś....
A wy co o tym myslicie ?
:D
Awatar użytkownika
Sebastian
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Daniel » 05 gru 2002, 20:27

Rozmawiałem o tym z Krzysztofem Cugowskim. Został tylko jeden utwór "Czas czekania, czas olśnienia". Reszta na prawdę została skasowana :evil:
Pozdrawiam
Daniel

Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Felek

Postautor: miszczu » 05 gru 2002, 22:02

Nie wierzę :(
Awatar użytkownika
miszczu
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Postautor: Navigator » 06 gru 2002, 01:42

Sam pomysł jest oczywiście przedni i myślę, że nie będzie dużego kłopotu z zebraniem odpowiedniego poparcia dla niego - w końcu raczej każdemu fanowi zależy na tych nagranich. O wiele gorzej będzie natomiast z ustaleniem formy, w jakiej miałyby się ukazać te wydawnictwa, bo wiadomo - ile głów, tyle pomysłów. Moim zdaniem jednak już w przedbiegach musimy odrzucić wariant z publikowaniem dwóch osobnych płyt z czterema utworami. Oczywiście opcja ta byłaby dla fanów niewątpliwie najlepsza i najatrakcyjniejsza, ale zespół na pewno nie zgodzi się na to ze względów czysto ekonomicznych. Zebranie tych utworów na jednym albumie też nie będzie wyjściem z sytuacji - osiem kawałków to ciągle mało... Spośród wszystkich wymienionych tutaj pomysłów najlepszym rozwiązaniem wydaje mi się zdecydowanie koncept Daniela - wydanie tzw. suplementu do Antologii. Tym bardziej, że - jak już powiedziano - interesujących nas utworów jest znacznie więcej niż omawiana ósemka. Do listy Daniela dodałbym jeszcze wszystkie nagrania z płyty "Na brzegu światła", bo na razie w zremasterowanej wersji na CD dane nam było posłuchać tylko kawałków "Na czas igrzysk" i "Odpowiedz ziemio", a przecież na tym albumie jest jeszcze kilka innych ciekawych kompozycji np. "Nie ma słów" czy choćby numer tytułowy. Teraz dochodzi jeszcze wspomniany "Czas czekania..." śpiewany przez Andrzejczaka (domyślam się, że mówimy w tym miejscu o pierwotnej wersji tego utworu, jeszcze z tekstem Dutkiewicza i funkcjonującej zapewne pod innym tytułem) - to też bardzo interesująca kwestia i myślę, że warto byłoby zastanowić się nad udostępnieniem tego nagrania, w końcu kawałków wykonywanych równolegle przez dwóch wokalistów jest bardzo mało (a ściślej tylko dwa - "Memu miasta..." i "Jolka"), więc będzie to swego rodzaju ciekawostka porównawcza. Na koniec przypomniał mi się jeszcze wywiad z 1997 r. udzielony dla "Tylko ROCK'a", w którym Cug powiedział, że bez problemu znalazłby się materiał na wydanie albumu "Underground 2" - to także należałoby teraz wziąć pod uwagę - jeżeli nie całość, to chociaż wybrane, najlepsze i najciekawsze zdaniem zespołu kawałki. Oczywiście w grę wchodzi głównie seria limitowana, bo chyba raczej klarownym dla wszystkich jest fakt, że te nagrania zainteresują tylko wybrane, wąskie grono słuchaczy, którzy po uszy siedzą w temacie, a takich nie jest niestety na pęczki.

Reasumując sądzę, że wydanie jedenastej i w razie potrzeby może jeszcze dwunastej płyty uzupełniających Antologię zaspokoiłoby potrzeby fanów - jeżeli nie wszystkie, to chociaż te najważniejsze i najwyższe rangą. Obawiam się niestety, że Suflerzy mogą w tym miejscu natrafić na inne trudności, tym razem prawne - nie wiem czy namierzanie się w pewnym sensie do kontynuacji Antologii będzie w ogóle możliwe przy obecnych stosunkach Budki z New Abrą i czy NA nie będzie rościła sobie żadnych pretensji do nazwy, formy, oprawy graficznej itp. ... Bądźmy dobrej myśli!

I jeszcze jedna ważna, według mnie, dygresja - ANKIETA O REEDYCJI ALBUMÓW "AMERICAN TOUR" I "4 PIECES..." ZDECYDOWANIE NIE POWINNA BYĆ PRZEPROWADZANA NA FORUM :!: Czemu? Ano dlatego, że jak wiadomo, w forumowych sondażach mogą brać udział tylko zarejestrowani użytkownicy, czyli na dzień dzisiejszy osób popierających pomysł wznowienia tych albumów byłoby MAXYMALNIE 29, a taka ilość na pewno nie przekona Zelisza czy kogokolwiek innego w Pomatonie. Nie każdemu chce się rejestrować na forum, a zatem aby umiarodajnić wyniki ankiety, proponuję umieścić ją na stronie głównej, oczywiście bez żadnych ograniczeń względem głosowania. Wtedy będziemy mogli spodziewać się lepszych wyników i większej liczby głosujących.
Pozdrawiam!
Navigator
Awatar użytkownika
Navigator
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Daniel » 06 gru 2002, 23:43

Navigator pisze: I jeszcze jedna ważna, według mnie, dygresja - ANKIETA O REEDYCJI ALBUMÓW "AMERICAN TOUR" I "4 PIECES..." ZDECYDOWANIE NIE POWINNA BYĆ PRZEPROWADZANA NA FORUM :!: Czemu? Ano dlatego, że jak wiadomo, w forumowych sondażach mogą brać udział tylko zarejestrowani użytkownicy, czyli na dzień dzisiejszy osób popierających pomysł wznowienia tych albumów byłoby MAXYMALNIE 29, a taka ilość na pewno nie przekona Zelisza czy kogokolwiek innego w Pomatonie.

W trosce o losy ankiety udzieliłem pozwolenia na głosowanie w ankietach osobą niezarejestrowanym : darkman :

Oprócz tego dałem tej grupie osób więcej praw. Mogą oni: czytać, pisać, odpowiadać i głosować w obrębie kategorii "Nowa płyta...".

A teraz coś w stylu Kuby Wojewódzkiego, czyli historyjka i krótko o co chodzi:

Kiedyś w Australii płonął las. Las ugaszono i znaleziono tam człowieka, który resztkami siebie przypominał płetwonurka. Długo się zastanawiano dlaczego ten człowiek tam się znalazł i gdy nie było już żadnego racjonalnego wytłumaczenia (wyeliminowano zabójstwo i samobójstwo) to ktoś sobie przypomniał, że przecież las gaszono przy użyciu samolotu, który brał wodę z pobliskiego jeziora i wylewał na obszarze pożaru. Jakie zdziwienie musiało widnieć na twarzy tego biednego człowieka gdy został porwany, wywieziony nad płonące drzewa i zrzucony z kilkunastu metrów... i jakie zdziwienie mieli wtedy na twarzach Ci, którzy zgotowali mu ten los.

Do czego zmierzam? Ja się czuję jak ten nieszczęsny nurek. Kupiłem zestaw dziesięciu płyt tak jak on poszedł popływać. Delektowałem się muzyką jak on zapewne tym, że widzi dno jeziora lub pływające rybki. W pewnym momencie 10 płyta Antologii się skończyła tak jak jemu nagle skończyło się jezioro. Ja byłem załamany brakiem American Tour i 4 Pieces To Go, a on zapewne tym, że zaraz zginie... Tylko, że jego śmierć nie poszła na marne. Ktoś się domyślił, że zrobił mu tą krzywdę i zapewne nowelizacją przepisów przeciwpożarowych nie dopuści do powtórzenia się tej tragedii. Ja jednak nadal wyczekuję zadośćuczynienia, bo jak do tej pory nikt nie "pali się" by nagrać suplement do Antologii i w ten sposób ukoić moje cierpienie. :? :(

Dlatego bardzo was proszę o listy do Tomka Zeliszewskiego na adres koncerty@budkasuflera.pl z poparciem mojego pomysłu lub ze swoim projektem wydania zapomnianych kawałków. NIE DOPUŚĆMY DO TEGO BY PO RAZ KOLEJNY SPUSZCZONO NAS NA PŁONĄCY LAS!! :lol:
Ostatnio zmieniony 08 gru 2002, 15:12 przez Daniel, łącznie zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Daniel

Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: Carenza » 07 gru 2002, 10:36

popieram pomysl wydania wymienionych wyżej utworow na plycie CD. uważam że fajnie by bylo gdyby p. cugowski wydał "wokoł cisza trwa" i "podwójną twarz" tez na CD. Album "wokoł cisza trwa" znalazlam tylko na longpleyu a ten drogi mam też na kasecie. jednak mimo to chcialabym mieć piosenkik z tych plyt na CD. może powodem tego jest brak adaptera? ;)
Awatar użytkownika
Carenza
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: dziczek » 07 gru 2002, 13:31

Witam! Ja oczywiście również jak najbardziej popieram pomysł wydania reedycji płyt "American Tour" i "4 Pieces To Go". Muszę też zgodzić się z przedmówcami, że - ponieważ nierealne jest wydanie tychże płyt osobno - chyba najlepszą formą takiego wznowienia byłby suplement do "Antologii". Może mieć rację Navigator, że z powodu konfliktu z New Abrą forma dodatku do "Antologii" nie przejdzie, ale nie nazwa tutaj jest ważna...

Jeżeli chodzi o propozycje utworów, które powinny się na takiej reedycji znaleźć: kiedyś Daniel w swoim wywiadzie z Cugiem zapytał, dlaczego na Antologii nie ma "Memu miastu na do widzenia" w wersji niemieckiej, a ten odpowiedział, że "nie wiem, to dziwne"... Proponuję więc umieszczenie tego utworu na owym suplemencie, naturalnie oprócz tych już zaproponowanych przez Daniela w jego "trackliście marzeń". Chociaż tutaj polemizowałabym, czy dobrym pomysłem jest ponowne wydanie "Jolki" w wersji z płyty "The story of Budka Suflera 1974-89". Idąc tym tropem, należałoby postulować o ponowne wydanie "Sekretu" czy "Ona przyszła prosto z chmur" w wersji z "The story...", bo one też odrobinę różnią się od oryginałów. :twisted: Chyba nie tędy droga... Przecież pojemność płyty CD jest ograniczona (a chyba w sferze marzeń pozostaje wydanie 2 CD, skoro Tomek Zeliszewski jest przeciwny reedycji), więc - nawiązując do historyjki Daniela - możliwe jest zaspokojenie tylko najbardziej "palących" potrzeb. Akurat "Jolka" ponoć różni się od oryginału bardzo niewiele, więc jeśli już, to wolałabym usłyszeć na płycie tę piosenkę w wykonaniu Krzysztofa Cugowskiego. To samo tyczy się utworów z płyty "Na brzegu światła" - bez problemu dostępne są na winylu, poza tym, czy one na pewno warte są tego, aby je ponownie wydawać?
Natomiast bardzo chciałabym usłyszeć wykonanie "Czasu czekania..." w wykonaniu Felka Andrzejczaka. Mam też pytanie: co to jest za utwór "Fang Nue An"?

A jako bonus do reedycji (jeśli do niej w ogóle dojdzie) powinna być dodawana książeczka z "tfurczością" Daniela, czyli jego historyjką o nurku zrzuconym na palący się las

: pale sie : :wink:
Awatar użytkownika
dziczek
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Navigator » 07 gru 2002, 14:35

Dziczek pisze:Mam też pytanie: co to jest za utwór "Fang Nue An"?

Też mnie to trapiło, ale dowiedziałem się od Daniela, że taki tytuł nosi właśnie "Memu miastu..." po niemiecku :D.
Pozdrawiam!
Navigator
Awatar użytkownika
Navigator
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Tomanik » 07 gru 2002, 15:15

Całkowicie popieram przedstawiony przez Daniela pomysł.
Tomanik

Postautor: Daniel » 07 gru 2002, 15:30

: bzly : Ktoś tak zaprojektował to forum, że nie można było zmienić pozwolenia na głosowanie dla wszystkich użytkowników. 8) Ale to nie znaczy, że nie można tego zrobić w sposób mniej oficjalny. Zajrzałem do środka i na chama zmieniłem ustawienia. Teraz można na 99,9% głosować będąc tutaj tylko gościem.

Dopisane: 7 gru 2002, 21:05

: dupa : nic się nie da - to forum jest tak zrobione, że zlicza jedynie głosy od zarejestrowanych użytkowników, a głos od gościa traktuje jako jeden... i tyle. Za jakiś czas zrobię ankietę na stronie głównej. Trudno :(
Pozdrawiam
Daniel

Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: mauro » 11 gru 2002, 16:43

Witam!
Jestem oczywiscie za.Dobrze ze komus przyszlo do glowy zeby o tym przypomniec. Co do formy tego wydawnictwa, moze lepiej by bylo gdyby material ten zostal wydany w formie boxu, razem z jakas biografia zespolu?
mauro
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Jestem za!

Postautor: Lechoo » 12 sty 2003, 20:45

Zgadzam się w pełni z Danielem!
Suplement do Antologii - nawet gdyby był limitowany - byłby świetnym pomysłem. Wprawdzie "4 pieces to go" mam, jednak "american tour" nie -- podobno ma go tylko jedna osoba w Polsce.
Serdecznie pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Lechoo
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Noktowizor » 16 lut 2003, 17:59

Co do AT to sam znam 4 osoby, które go maja :D
Awatar użytkownika
Noktowizor
Moderator
Moderator

Postautor: dziczek » 16 lut 2003, 18:08

Go, czyli jeden egzemplarz na spółkę... :twisted: :twisted: :twisted:
Gosia
Awatar użytkownika
dziczek
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Noktowizor » 16 lut 2003, 18:14

Hmmmm, zazdroscisz? :twisted:
W sumie najmniej to on jest moj, no ale....
Wazne, ze jest z taka fajna dedykacja od Romka Lipko :D
Awatar użytkownika
Noktowizor
Moderator
Moderator

Postautor: Noktowizor » 21 lut 2003, 13:15

Hmmm, a zastanowmy sie co ja przy nim zrobilem? Zeskanowalem okladke, wgralem do netu kawalek Lifeline.

Calosc prac zwiazanych z jego zdobyciem to chyba zasluga Magistra i Twoja.
Awatar użytkownika
Noktowizor
Moderator
Moderator

Postautor: Noktowizor » 21 lut 2003, 15:19

Bylem na obydwu [31 III i 2 IV]. Podczas pierwszego jak juz dostalismy sie za kulisy, to otrzymalismy plytke z dedykacja. Przypominaliscie Romkowi parokrotnie.

Plytka jest u Magistra.
Awatar użytkownika
Noktowizor
Moderator
Moderator

Do Suflerki i Suflera

Postautor: Magister » 24 lut 2003, 22:42

Moi drodzy współwłaściciele "AT", mam jedną prośbę do Was, może by tak ciut skromności i ciszej z tym "AT", bo niedługo to będe musiał schować "AT" do sejfu (który jeszcze będę musiał kupić) bo rzesze fanów opanują mój dom w poszukiwaniu tej płyty. Ja też się cieszę, że mam możliwość posłuchania choćby "Lifeline" z czarnej płyty, ale tyle chyba wystarczy. Navigator dajmy na to ma "The story of Budka Suflera 1974-1989" i czy wszyscy o tym wiedzą i jak to zdobył...? Myślę że się nie obrazicie, bo moje intencje chyba dobrze znacie. Pozdrawiam, a tak wogóle to gdyby ktoś słyszał o jeszcze jednym egzemplarzu to niech da znać tu na forum. Pozdrowienia dla wszystkich usilnie czekających na reedycje "AT" (ja też czekam tak a propo).
Awatar użytkownika
Magister
Moderator
Moderator

Postautor: Daniel » 25 lut 2003, 13:23

Jakbym gdzieś usłyszał o możliwości kupna AT to na pewno bym nikomu nie powiedział : peace :
Pozdrawiam
Daniel

Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: Noktowizor » 25 lut 2003, 20:36

Ja zaczalem? Po prostu odpowiedzialem Lechowi, ze znam wiecej osob ktore maja AT.

Magister - nam kazesz byc cicho, a sam sie lubisz pochwalic :P
A Navi tez tu i owdzie anonsuje posiadanie "The story of Budka Suflera 1974-1989" :wink:
Awatar użytkownika
Noktowizor
Moderator
Moderator

Re: Reedycja American Tour i 4 Pieces To Go!!

Postautor: Tak » 26 lut 2003, 17:23

Daniel pisze:To chyba ostatnia szansa by namówić Budkę na wydanie ww. płyt. Chciałbym, aby nagrali to jako bonus do płyty lub na dodatkowej płycie (może być nawet limitowana edycja). Warto też dodać do spisu "Był taki czas", "Przedszkolandię" i "Lato".

Jeżeli ktoś popiera mój pomysł to proszę o udział w ankiecie. Tomkowi chyba zależy poznaniu ilości zainteresowanych :D

Tak

Co tu tak spokojnie

Postautor: Magister » 13 mar 2003, 00:38

Martwi mnie trochę zastuj odnośnie sprawy reedycji "AT" i "4 pieces to go", czy już fanom przestało zależeć na ponownym wydaniu tych płyt. Wiem że sprawa jest raczej nierealna, ale musimy przynajmniej pokazać, że fani i pozostali słuchacze Budki naprawdę tego chcą.Apeluję więc do wszystkich odwiedzających to forum o wpisy i poparcie apelu o reedycje tych płyt.
Awatar użytkownika
Magister
Moderator
Moderator

Re: reedycja

Postautor: Gość » 15 mar 2003, 14:25

Yoxi pisze:Jestem za! Mysle, ze to na prawde swietny pomysl! Skoro nie mozemy sie doczekac reedycji to mysle ze mozna by zrobic kilkuplytowy album lub po prostu dorzucić kilka kawalków (też Był taki czas, Przedszkoladnie itp.). Jestem za! A z Tomkiem jeszcze sie skontaktuje.

Postautor: Noktowizor » 19 mar 2003, 20:51

Magister - sprawa ucichla, bo ilez mozna o tym mowic.
Kto chcial to oddal glos w ankiecie.

Jak juz pisalem osobiscie nie wierze w szybkie wydanie tych plyt.

Ciekawy jest pomysl z limitowana edycja. Daniel moglby np. rozdawac takie plytki w konkursach lub jako bonusy w sklepie internetowym.
Odpada wtedy argument, ze plyta sie nie sprzeda.
Awatar użytkownika
Noktowizor
Moderator
Moderator

Re: Reedycja American Tour i 4 Pieces To Go!!

Postautor: Marek Sęk » 29 mar 2003, 17:03

Daniel pisze:To chyba ostatnia szansa by namówić Budkę na wydanie ww. płyt. Chciałbym, aby nagrali to jako bonus do płyty lub na dodatkowej płycie (może być nawet limitowana edycja). Warto też dodać do spisu "Był taki czas", "Przedszkolandię" i "Lato".

A możeby tak napisać petycję :?: Może wtedy zmięknie :twisted:
Marek Sęk

Postautor: Marek Sęk » 29 mar 2003, 17:05

Daniel pisze:Jakbym gdzieś usłyszał o możliwości kupna AT to na pewno bym nikomu nie powiedział : peace :

I ja też : peace2 :
Marek Sęk

Następna

Wróć do Stare tematy