Welcome! Anonymous

Kilka pytań na temat "Było"

Tu jest cmentarzystko starych postów

Kilka pytań na temat "Było"

Postautor: grzesiek100 » 17 sty 2005, 19:00

To znowu ja... :wink:
Nie mogę się juz doczekać nowej płytki strasznie, co można zauważyć zresztą łatwo... :wink: i mam kilka pytań:
a) czy płytę będą promować single??? Chyba powinny, ale z drugiej strony te piosenki już były. Jak wy sądzicie?
b) co w końcu na tej płycie będzie. Dziczek coś wspomniał wcześniej o "Za ostatni gorsz", JTSD, Noc, Z dalekich wypraw, kolęda rozterek. Ale co jeszcze? Przecież ma być 16 piosenek!
c) no i nieśmiertelne pytanie: Kiedy wyjdzie "Było". Może ma ktoś już informacje, dokładniejsze niż na wiosne, biorac pod uwagę fakt, że wiosnę my may od grudnia do maja...

Powiecie, że temat jest wymuszony i na siłe wyprodukowany, ale ja już naprawdę nie wytrzymuje i chcę dokłądnych ionformacji!! Więc, zrozumcie...

Pozdrawiam!!
"Zamykam strach na niewidzialny klucz
I moja twarz jest niewidzialna już
Gdy wchodzę w tłum, pułapka szczerzy kły
I z ust do ust nie frunie żaden krzyk..."
Awatar użytkownika
grzesiek100
Maksymalny gaduła :)

Postautor: Muzyk » 17 sty 2005, 19:09

Zdaje mis ię że Ci nikt nie odpowie bo sami byśmy chcieli to wiedzieć. A z tymi utworami to takie zwykłe gdybanie
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila, która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."
Awatar użytkownika
Muzyk
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Postautor: Matys » 17 sty 2005, 19:33

Dokładnej daty jeszcze nikt z nas nie zna, a byc może nawet i sama Budka. Ale można się zastanowić kiedy powinna wyjść? Pewnie większość powie jak najszybciej. Ale moim zdaniem lepiej poczekac do terminu, który może tej płycie pomóc. Wiadomo iż nie będzie (a przyjanmniej tak miało być) to płyta z jakimiś kalkulacjami komercyjnymi. Marzy mi się płyta na której Budka pokaże swoje prawdziwe oblucze. I nadarza się okazja żeby to zrobić, poniważ chyba nikt nie ma złudzeń co do wielkości sprzedarzy. 30 tys. to obsolutnie maks. Ale moim zdaniem będzie to sukces, gdyż takie płyty nigdy się dobrze nie sporzedają. Są one niejako przeznaczone do wąskiego grona ludzi którzy są z tym zespołem przez ileś lat. W maszym przypadku można tą płyte zrozumieć jako swego rodzaju przeprośiny. TAK!!! Przeprosiny zespołu, który od kilku lat skąpił nam (prawdziwym i wiernym) fanom muzyki jakij od nich oczekiwaliśmy. I tak patrząc można mieć nadzieje na doskonałą płyte i chyba także na to iż jeszcze troche z nami Budka zostanie.
Awatar użytkownika
Matys
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: black_ozzy » 17 sty 2005, 20:51

Matys zgadzam się z tobą!! Też uważam że ta płyta bedzie weilka!! A co do terminu to płyta jest nagrana i NIECH WYJDZIE JAK NAJWCZEŚNIEJ!! Co do piosenek to powiem tak że bedzie dużo fajnych piosenek ale nie chce wiedzieć jakich wole żeby to była nispodzinka dla mnie :D Pozdrawiam
"I coraz bardziej wokół pusto,
Jedyny MÓJ przyjaciel lustro,
Widoki piękne lecz cóż z tego,
Coś zostało zgubione, zgubione, zgubione!"
Awatar użytkownika
black_ozzy
Wybitny reprezentant
Wybitny reprezentant

Postautor: grzesiek100 » 17 sty 2005, 21:02

Matys, normalnie czytając ciebie, przywracasz mi wiarę w Suflerów...:)

Heh, właśnie zedytowałem swojego posta. To specjalnie czy przez przypadek? :lol:
Ostatnio zmieniony 18 sty 2005, 16:06 przez grzesiek100, łącznie zmieniany 1 raz
"Zamykam strach na niewidzialny klucz
I moja twarz jest niewidzialna już
Gdy wchodzę w tłum, pułapka szczerzy kły
I z ust do ust nie frunie żaden krzyk..."
Awatar użytkownika
grzesiek100

Postautor: Matys » 17 sty 2005, 21:21

Dziękuję!!!
POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
Matys
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: January Gabriel » 18 sty 2005, 16:02

Tak sobie pomyślałem, że ta zwłoka spowodowana jest niespecjalnym zaangażowaniem Suflerów w szybkie wydanie płyty. Takie ociąganie się może mieć podłoże czysto materialne. Skoro ta płyta przeznaczona będzie dla wąskiej grupy ludzi, oczywistym jest, że muzycy nie mogą liczyć na wielką kasę. Bo np. wydanie albumu takiego jak "Jest" wiąże nadzieje na komercyjny sukces, a w konsekwencji zyski. Natomiast wydanie muzyki ambitnej "dla bliskich fanów" nie napawa artystów aż tak wielkim optymizmem i być może nawet podświadomie nie angażują się w swoją pracę tak jak tego od nich oczekujemy. Czyżby pieniądze były aż tak motywujące do pracy?!
Moim zdaniem, powinniśmy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na "Było" nawet do wakacji. Może słońce trochę ich rozgrzeje i nabiorą ochoty do pracy nad muzyką wyokiej klasy.

Mam ogormną nadzieję, że się mylę... serio.
Pozdrawiam
<i>"To nie ja, to przeszłość , to ona godzi nożem w serce, na złość"</i>
Awatar użytkownika
January Gabriel
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Matys » 18 sty 2005, 19:42

i być może nawet podświadomie nie angażują się w swoją pracę tak jak tego od nich oczekujemy

Myślę, że tak nie jest. Gdyby nie chcieli to by jej poprostu nie wydawali.

Teraz zejde z tematu, ale nie chce rozpoczynać nowego tematu więc niejako przy okazji chciałbym się zapytać Pana Zbigniewa Korwin-Piotrowskiego o kilka rzeczy związanych z Budką Suflera.
Pisał pan już nie raz że bardzo ich ceni, ale ja chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej, jakiś szczegółów typu - ulubione utwory, od kiedy Pan ich słucha, czy zna ich Pan osobiście, co Pan myśli o przyszłości zespołu.
Z góry dziękuję za informacje i POZDRAWIAM!!!
Awatar użytkownika
Matys
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Daniel » 12 mar 2005, 19:43

test
Pozdrawiam
Daniel

==================================
Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: PAXON » 20 maja 2005, 22:25

Witam Wszystkich!
Też chciałbym, aby płyta już była wydana. Co do utworów śmię twierdzić że będą: Giganci Tańczą, ale to się okaże mam nadzieję już niedługo.
Za Matysem :też chciałbym przeczytać odpowiedź pana Korwin-Piotrowskiego na temat Budki.
Wszystkich serdecznie pozdrawiam

Paxon
Awatar użytkownika
PAXON
Stały bywalec
Stały bywalec

Wróć do Stare tematy