Welcome! Anonymous

Moje forum

Tu jest cmentarzystko starych postów

Moje forum

Postautor: grzesiek100 » 24 cze 2005, 20:09

Witam!

Nie wiem, czy tak można i czy to nie jest karalne lb niemile widziane. Jeśli tak to proszę Moderów aby wykasowali temat. Jeśli nie- to fajnie :wink:

Biadoliłem często na brak forum o Perfekcie i wreszcie zrobiłem. JEst też o bS i muzyce ogólnie. Zapraszam bardzo serdecznie do dyskusji.

www.polskirock.fora.pl

Pozdrawiam i zapraszam gorąco!
"Zamykam strach na niewidzialny klucz
I moja twarz jest niewidzialna już
Gdy wchodzę w tłum, pułapka szczerzy kły
I z ust do ust nie frunie żaden krzyk..."
Awatar użytkownika
grzesiek100
Maksymalny gaduła :)

Postautor: Ivellios » 24 cze 2005, 20:45

Wypadałoby poprawić parę ortografów :|
Awatar użytkownika
Ivellios

Postautor: grzesiek100 » 24 cze 2005, 21:01

Chodzi Ci o jakieś na moim forum? Nie zauważyłem, ale miałem mało czasu. Nad forum będę jeszcze pracował.
Awatar użytkownika
grzesiek100

Postautor: Artur » 24 cze 2005, 21:26

Nie, nie zrobiłeś nic złego. To tak, jakbyś wszedł do Biedronki i rozwiesił transparent, że niedaleko jest Żabka, której jesteś właścicielem 8)
A pisząc już zupełnie poważnie- obawiam się, że zabraknie zainteresowania Twoim forum. Przyczyn jest wiele. Przede wszystkim kto będzie chciał akurat dyskutować u Ciebie? Jeśli jakiś delikwent ma coś do powiedzenia na temat Budki Suflera, to wchodzi na stronę Budki. Jeśli na temat Perfektu, to na stronę Perfektu. Pomijając, że oba zespoły w ostatnim okresie nie cieszą się tak wielką popularnością jak niegdyś. Po drugie- zbyt dużo zrobiłeś pokoi. Zobaczysz, że za pół roku wciąż będą one świecić pustkami. Po trzecie- w jaki sposób chcesz wypromować to forum? Prześlesz link wszystkim znajomym na gg, z czego 3/4 nawet na niego nie klinknie, a wśród reszty znajdą się tylko pojedyncze osoby, które będą chciały coś na nim napisać.
To pozytywne, że aktywnie organizujesz sobie czas, ale podejmując się czegoś, przemyśl najpierw, czy w ogóle warto jest się za to zabierać, bo to akurat w dużym stopniu niesie ryzyko niepowodzenia. Moim zdaniem lepiej by było, gdybyś pobawił się jakimś blogiem, albo pracował nad swoimi tekstami. Na forum trudno będzie Ci znaleźć chętnych do dyskusji.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Artur
Moderator
Moderator

Postautor: grzesiek100 » 25 cze 2005, 11:30

Witaj Artur!

Zrobiłem forum, ale wcale nie musi być jakoś nie wiem jak bardzo czuęsczane. Po prsotu cieszy mnie, że moje. Już ogłosiłęm sie w kilku miejscach. A poza tym: forum PErfektu, ani tym bardziej profesjonalnej strony www nie ma, więc moja będzie jedyna. Nie wiem, pożyjemy zobaczymy.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
grzesiek100

Postautor: January Gabriel » 26 cze 2005, 09:21

:shock: :shock: :shock:

Irytuje mnie trochę uzywane przez Ciebie , Grześku, określenie "moja". Jakbyś sam trudził się w PHP i głowił nad każdym wierszem kodu tego szablonu, mógłbyś mówić o "moim" forum. A tak bardziej chyba wypada napisać: "forum moderowanego przeze mnie".

A co do popularności, hmm... podpisuję się pod słowami Artura. Takie forum nie ma przyszłości. Każdy może sobie założyć konto na pierwszym lepszym serwerze i zainstalować na nim forum PHPBB.

Pozdrawiam
<i>"To nie ja, to przeszłość , to ona godzi nożem w serce, na złość"</i>
Awatar użytkownika
January Gabriel
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Wróć do Stare tematy