Welcome! Anonymous

zabawa "Suflerzy"

Tu jest cmentarzystko starych postów

zabawa "Suflerzy"

Postautor: michał zieńkowski » 09 lis 2005, 16:49

Witam,proponuje taką zabawę.Ostatnio miałem temat o subkulturach,pomyślałem,że my fani też tworzymy można powiedzieć jakąmś subkulturę.Z dziedziny muzyki to pasujemy w sumie do Metali,lecz jest jedno ale my nie spotykamy sie tylko na koncertach robiąc zamieszki z pseudokibicami.Ja pomyślałem aby nazwać nas "Suflerzy",ponieważ:zbieramy wszystko o Budce,słuchamy każdych i utworów,w sumie chyba wszyscy unbieramy sie tak jak oni,czyli skurzane kurtki,nosimy też niektórzy długie włosy,kochamy poprostu ich twórczośc.Nie wiem jak wy akceptujecie moje zdanie,jeśli nie przyjdzie wam do gustu to możecie skasować ten post.A co wy o tym pomyśle myslicie,może macie pomysł na inną nazwę?
Obrazek
Awatar użytkownika
michał zieńkowski
Renegat - konto czasowo zawieszone

Postautor: Glutoplazma » 09 lis 2005, 18:49

Nie wiem jak wy akceptujecie moje zdanie

Twojego zdania w formie nie zachowującej dobrego ortograficznego smaku nie akceptujemy.

Z dziedziny muzyki to pasujemy w sumie do Metali,lecz jest jedno ale my nie spotykamy sie tylko na koncertach robiąc zamieszki z pseudokibicami

Daj mi przykład metala, który robi na koncertach zamieszki z pseudokibicami.

Co do reszty posta to po prostu bez komentarza.
Two roads diverged in a wood, and I—
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference.
Awatar użytkownika
Glutoplazma
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: grzesiek100 » 09 lis 2005, 18:58

Zacznę od małej dygresji: :twisted:

jakąmś

:?

Z dziedziny muzyki to pasujemy w sumie do Metali

Chyba Ty :wink: Ja nie noszę długich włosów, nie noszę skurzanych kurtek i nie wyglądam jak śmierć (takie wrażenie robią metale w mojej szkole). Po wyglądzie można rozpoznać (zazwyczaj), że do muzyki mi raczej całkiem daleko. Myślę, iż reszta fanów również nie zalicza się do grona klasycznych metali (?)
A z tymi pseudokibicami to już nie wiem, o co Ci codziło :lol:

A ja nie ma innego pomysłu na nazwę 8)

Pozdrawiam!
"Zamykam strach na niewidzialny klucz
I moja twarz jest niewidzialna już
Gdy wchodzę w tłum, pułapka szczerzy kły
I z ust do ust nie frunie żaden krzyk..."
Awatar użytkownika
grzesiek100
Maksymalny gaduła :)

Re: zabawa "Suflerzy"

Postautor: Ivellios » 09 lis 2005, 19:09

michał zieńkowski pisze:my fani też tworzymy można powiedzieć jakąmś subkulturę.
To już grupa fanów stanowi subkulturę :?: :roll:

michał zieńkowski pisze:Z dziedziny muzyki to pasujemy w sumie do Metali,lecz jest jedno ale my nie spotykamy sie tylko na koncertach robiąc zamieszki z pseudokibicami.
No comment...

Obejrzyj posty wyżej...

michał zieńkowski pisze:Ja pomyślałem aby nazwać nas "Suflerzy",ponieważ:zbieramy wszystko o Budce,słuchamy każdych i utworów,w sumie chyba wszyscy unbieramy sie tak jak oni,czyli skurzane kurtki,nosimy też niektórzy długie włosy,kochamy poprostu ich twórczośc.
Pokaż mi metala, który robi zadymy z pseudokibicami (tak na marginesie, to gdzie na koncercie rockowym spotkać "pseudokobica" :?: No chyba że pseudofana... :roll: ).

Druga rzecz - wygląd zewnętrzny wcale o mnie na przykład nie mówi, że słucham Budki. Chodzę cały czas w czarnym garniturze - ktoś by pomyślał, że słucham jedynie Chopina i klasyków wiedeńskich + na dokładkę Lutosławskiego i Pendereckiego...

Zresztą, dam sobie za to głowę uciąć, że zdecydowana większość fanów Budki Suflera regularnie odwiedza fryzjera i nie zapuszcza długich włosów.
Chociaż nie powiem, chciałbym mieć nieco dłuższe, niż normalnie... :(

Jedynie to jestem w stanie się z tobą zgodzić w kwestii kochania ich twórczości... choć z wyłączeniem utworów z discopolowymi tekstami.

michał zieńkowski pisze:Nie wiem jak wy akceptujecie moje zdanie,jeśli nie przyjdzie wam do gustu to możecie skasować ten post.A co wy o tym pomyśle myslicie,może macie pomysł na inną nazwę?
Z taką ilością ortografów i błędów stylistycznych (o interpunkcji nie wspominając) nie jestem w stanie tegoż zdania zaakceptować.
Awatar użytkownika
Ivellios

Postautor: Muzyk » 09 lis 2005, 20:10

Miałem długie włosy, ale je 2 miesiące temu ściałem. Nie jestem metalem choć czasem takiej muzyki słucham. Nie noszę skór i od 2000 roku co raz MNIEJ mnie łączy z Budką. Ich twórczość pozostawia wiele do życzenia, ale to już inna beczka. W zasadzie da się po mnie poznać że lubię muzykę, bo nie ma chwili kiedy sobie czegoś nie nucę.

Teraz sobie myślę i pytam Cię, Michale: CO SWOIM TEAMTEM CHCIAŁEŚ WNIEŚĆ NA FORUM?? dO CZEGO DĄŻYŁEŚ, ABY UZYSKAĆ OD NASZ ODPOWIEDŹ, BO NADAL NIE ROZUMIEM??

Pozdrawiam (kapkę ogłuszony :roll: )
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila, która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."
Awatar użytkownika
Muzyk
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Postautor: michał zieńkowski » 09 lis 2005, 21:25

Widzę,źle mnie zrozumiano,chodziło mi w metalach o muzykę,oni słuchają rocka,mówiłem,że część nosi kurtki i długie włosy,dlatego częściowo pasowalibyśmy do nich,dlatego dałem nazwę "Suflerzy",no i trzeba bybyło spróbować charakterystykę napisać,tylko narazie mi się to całkiem nie udało.Umieściłem ten temat na forum nie,aby zwiększyć swoje posty,lecz aby
zachęcić do dyskusji,moze źle nazwałem jako subkulturę ale w sumie tworzymy jako tako grupkę.
Obrazek
Awatar użytkownika
michał zieńkowski
Renegat - konto czasowo zawieszone

Postautor: Artur » 10 lis 2005, 11:24

Tym postem to mnie rozbawiłeś :) Siedzę właśnie w szkole na informatyce i nie mam za wiele czasu, żeby obszernie napisać, co o nim myślę. Dlatego powiem krótko: czy rozumiesz w ogóle pojęcie subkultura? Wygląda na to, że nie i chyba warto by było się z nim zapoznać. Druga sprawa- gdzie można dostać taką ładną skórzaną kurtkę, w której pozujesz do zdjęcia z panem Jureckim? Chętnie wypruję kasę, chociażby rezygnując z jedzenia i picia (a nawet jeżeli zajdzie taka potrzeba, to i zamieszkam pod mostem), by nabyć sobie podobną, jeśli nie identyczną.
Poza tym nie słucham wszystkich utworów Budki, nie zapuszczam włosów i nie kocham ich całej twórczości.
Mógłbym jeszcze odnieść się do Twojego stylu pisania, ale daruję sobie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Artur
Moderator
Moderator

Postautor: Daniel » 10 lis 2005, 12:44

Hey ludziska - trochę zbastujcie :)

Kolega chciał dobrze, a wy mu literówki i ubiór wypomianacie.

Ja się nie chcę zagnieżdzać w temat, ale trochę szacunku dla współforumowiczów. A ty Artur co taki mądry? Zapomniałeś już jak to było jak ci "subkultura suflerów" po plecach jeździła za każdą twoją głupotę??
Pozdrawiam
Daniel

==================================
Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: BarTh » 10 lis 2005, 19:03

Danielu... No z tymi literówkami, to chyba przesadzasz :? Pan Zieńkowski pisze z goła niegramatycznie!!! To nie tylko drobne przejęzyczenia...

Ja uważam, że jeśli ktoś chce się publicznie wypowiadać, to powinien mieć opanowane na elemantarnym poziomie zasady pisania w sbosób logiczny i choć trochę poprawnie...

Co do pomysłu i motywacji - śmiać i się chce... ale może komuś się spodoba!

POzdrawiam!!
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BarTh
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum

Postautor: Artur » 10 lis 2005, 19:09

Cieszę się, że masz doskonałą pamięć i potrafisz wypomnieć, co było kilka lat temu. Ale od tamtej pory minęło sporo czasu i wiele się zmieniło, ale Ty możesz o tym przecież nie wiedzieć, bo zaglądasz tu na forum odświętnie, a potem znów dostajesz jakiegoś ataku, by założyć parę postów i po raz kolejny zamknąć się w swojej izolatce na kilka tygodni. Zamiast grzebać w mojej przyszłości zajmij się swoją teraźniejszością, bo to nie o mnie forumowucze się rozpisują, że zawalam swoją robotę. Szacunku mnie nie ucz, skoro sam nie masz go do innych.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Artur
Moderator
Moderator

Postautor: Daniel » 10 lis 2005, 19:16

Szacunku mnie nie ucz, skoro sam nie masz go do innych.

Posłuchaj chłopczyku. Jeszcze raz zwrócisz mi uwagę w ten sposób i będzie to twój ostatni raz... Nikt nikogo na tym forum nie będzie obrażał, wykpiwał (za ubiór) i decydował kiedy ma się pojawić na forum.

Masz ostatnie ostrzeżenie! I nie wystawiaj mnie nawet na próbę!
Pozdrawiam
Daniel

Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: Artur » 10 lis 2005, 20:06

A Ty mnie nie strasz. Najłatwiej na czyjeś zarzuty odpowiadać groźbą. Może i dla Ciebie ja jestem chłopczykiem, a Ty menszczyznom, ale ja przynajmniej nie zaniedbuję tego, za co się zabieram. A jeśli coś przypadkiem spieprzę, to potrafię się do tego przyznać! Zapraszam do poczytania chociażby newsów (a raczej ich dat) w dziale "Wiadomości". Proszę zwrócić uwagę, jak często one się pojawiają. Ale to jest tylko jeden przykład, który mówi sam za siebie. Post jest nie o tym, więc nie będę przytaczał kolejnych.

Moja odpowiedź na topic M.Z. była dosadna, sarkastyczna i nie dotyczy bezpośrednio pana M.Z., tylko herezji, do których ów forumowicz się posunął.

Jeśli masz do mnie jakieś żale sprzed lat, to nie wywlekaj ich publicznie na forum. Od tego jest chociażby poczta e-mail albo gadu-gadu. I żeby przekonać innych do swojej racji, naprawdę nie musisz mnie szantażować. Istnieją przcież mniej płytkie metody.

Następnym razem proszę o mniej krzyku i więcej konkretów.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Artur
Moderator
Moderator

Postautor: Daniel » 10 lis 2005, 20:48

Nie wiem czy zauważyłeś, ale to jest oficjalna strona internetowa Budki Suflera i tylko członkowie tego zespołu decydują co jest w oficjalnych niusach. Więc nie mów mi o datach. O nieoficjalnych sprawach lub rzeczach nie związanych z zespołem rozmawiamy na forum.

Druga sprawa- gdzie można dostać taką ładną skórzaną kurtkę, w której pozujesz do zdjęcia z panem Jureckim? Chętnie wypruję kasę, chociażby rezygnując z jedzenia i picia (a nawet jeżeli zajdzie taka potrzeba, to i zamieszkam pod mostem), by nabyć sobie podobną, jeśli nie identyczną.

Jeżeli ten tekst nie obraża Michała, to ty nadal jestem niepoważny. A skoro masz odwagę do kogoś tak się zwrócić na forum, to nie oczekuj, że oberwiesz na gg albo pocztą.

Najłatwiej na czyjeś zarzuty odpowiadać groźbą. Może i dla Ciebie ja jestem chłopczykiem, a Ty menszczyznom, (...)

Ten błąd, to oczywiście prowokacja :wink: ??
Pozdrawiam
Daniel

Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

literówki i kurtka

Postautor: Magister » 10 lis 2005, 21:51

Witam, widzę dyskusję na całego i tylko żałować że w takiej sprawie. Michała Z. poniosła fantazja co do subkultur a Artur mało sympatycznie wykorzystał to do zaczepki. Apeluję do Artura o wypowiedzi trochę bardziej wyważone zwłaszcza jeśli chodzi o inne osoby z forum. Nie jesteśmy tu po to, żeby obrażać się wzajemnie, bo bycie fanem/słuchaczem Budki powinno nas zobowiązywać do szacunku dla drugiej osoby. Do Michała Z. apeluję natomiast o zdecydowanie większą dbałość o formę językową wypowiedzi na forum. Mnie też zdarzają się literówki, błędy ortograficzne itd. jednak pewne normy muszą nas wszystkich obowiązywać.
Awatar użytkownika
Magister
Moderator
Moderator

Postautor: Artur » 10 lis 2005, 22:05

Nie prowokacja tylko ironia. Odpowiedź mniej więcej na takim samym poziomie jak złośliwe "Chłopczyku" pod moim adresem. Jeśli czujesz jakąś wyższość nade mną i skoro zwracasz się do mnie jak tatuś do napotkanego pod klatką oprycha, to lepiej zmień swoje nastawienie, bo szybko Cię ono zgubi.
Powyższy tekst ("Druga sprawa- gdzie można...") jest ripostą na zdanie "w sumie chyba wszyscy unbieramy sie tak jak oni,czyli skurzane kurtki,nosimy też niektórzy długie włosy". M.Z. zapomniał tylko dodać, że wszyscy też nosimy takie same okulary i krótkie różowe spodeneczki (te ze zdjęcia z biografii) jak Krzysztof Cugowski. Mam odwagę odezwać się w ten sposób w wielu okolicznościach i nie omieszkałbym tego zrobić na żywo, skoro miałbym powody. Pan M.Z. regularnie wypisuje podobne pierdoły na różnych forach, ale tutaj osiąga apogeum. Gdyby po raz pierwszy tak zrobił, z pewnością potraktowałbym tę wypowiedź łagodniej, a może i przemilczał jak w przypadku większości postów M.Z. A że powtarza się to po raz 'enty', zareagowałem nieco ostrzej.

W takim razie skoro ta strona istnieje, to czemu funkcjonuje jak 20-letni Fiat 126 p? Kiedyś było całkiem w porządku, newsy pojawiały się częściej i nie było z tym problemu, a teraz nagle Suflerzy się obrazili i nie pozwalają Adminowi pisać newsów. Takie historie to między bajki. Jest wiele innych rzeczy, do których mógłbym się przyczepić. Już nie jedna osoba słownie reagowała na to, że bardzo niewiele się tu dzieje. Wnioski wciąż nie wyciągnięte, a winni są tylko muzycy, bo oni na nic nie pozwalają! A to paskudy jedne!
Awatar użytkownika
Artur
Moderator
Moderator

Postautor: Daniel » 10 lis 2005, 22:20

Jeżeli nie wierzysz mi, że od niusów jest menadżer Budki, to zadzwoń pod numer 0 602 302 726 i się zapytaj.
Obecnie tematem numer jeden dla zespołu jest wydanie płyty "Było". Jest tak od roku. Oprócz podawania terminów koncertów nic w sprawie Budki się nie dzieje. Cug jest senatorem, Lipko komponuje dla wielu muzyków, a Tomek prawie nie mieszka w domu, bo ma tyle zajęć. Jednak te sprawy nie są tematem do niusów na stronie BS.

Druga sprawa, czemu przyczepiłeś się do Michała o zdjęcie na którym wygląda jak chce? Przynajmniej się pokazał :) Ja mam zdjęcie jakiegoś pajaca z gry (cholera wie jakiej), a ty masz chyba piłkarza, który ma kolor skórzanej kurtki :)

Nie wolno z nikogo szydzić na tym forum nawet jeżeli wypisuje bzdury lub stuka sobie ilość postów. Przy okazji zwróć uwagę, że ja mam setkę więcej niż ty, a ty twierdzisz, że olewam forum :) Żebyś choć wiedział czym się zajmuję w tej swojej izolatce :)
Pozdrawiam
Daniel

Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: Ivellios » 10 lis 2005, 23:12

Danielu, Artur promuje akcję "Wykopmy rasizm ze stadionów" ;) Ale to taki offtop.

Teraz na poważnie. Od czasu pojawienia się Michała na tym forum obserwuję, że z większości jego tematów tworzą się kłótnie (by nie użyć mocniejszego słowa...), w których padają wypowiedzi moim zdaniem co najmniej nie do końca przemyślane i nie do końca poważne. Wyśmiewacie się z chłopaka, opierdalacie go na max'a (sory za słowo) i w ogóle, słowem - robicie na forum niepotrzebny bałagan. Możnaby rzec: kto tu sobie posty nabija :?:

Druga sprawa - ortografia i błędy stylistyczne. Słyszeliście w ogóle o czymś takim, jak dysortografia :?: Że o innych "dys" nie wspomnę...
Poza tym, jak kiedyś słusznie Daniel zauważył, nie ważne, czy ktoś pisze z błędami czy bez i ile ich popełnia - ważny jest sens wypowiedzi i to, czy ona cos wnosi do tematu.

Artur pisze:Pan M.Z. regularnie wypisuje podobne pierdoły na różnych forach, ale tutaj osiąga apogeum.
To po co czytasz jego posty :?: Najlepiej je przecież ominąć, nie tracąc nerwów, tak jak się to tobie zdarza...

Artur pisze:Moja odpowiedź na topic M.Z. była dosadna, sarkastyczna i nie dotyczy bezpośrednio pana M.Z., tylko herezji, do których ów forumowicz się posunął.
Są granice, których przekraczać sie nie powinno.

Artur pisze:czy rozumiesz w ogóle pojęcie subkultura?
Jemu chodziło chyba raczej o rodzaj grupy wyróżniającej się z tłumu zdominowanego przez techniarzy, hiphopowców i innych...

Nie żebym Michała bronił, ale jednak jemu należy się również odrobina szacunku - tak jak i reszcie forumowiczów.

A, i mały przytyk do Daniela... strasznie jesteś pamiętliwy ;)

Pozdrawiam
Marek
Awatar użytkownika
Ivellios

Postautor: Artur » 11 lis 2005, 09:04

Wiele postów pana M.Z. zwyczajnie omijam. Ale jeśli zainteresuje mnie tytuł tematu założonego przez niego, to z czystej ciekawości sprawdzam, co tam szanowny kolega napisał.

Granice bym przekroczył, gdybym na przykład nazwał go debilem i kretynem. A tu na forum nie zamierzam z nikogo szydzić. Skoro pan M.Z. napisał, że wszyscy nosimy skórzane kurtki, to zastanowiło mnie, czy miał na myśli taką, w jaką ubrany jest na zdjęciu z M. Jureckim. I tyle.
Bałagan robi ten, który wystawia śmiesznie prowokacyjne posty. Reakcje są różne i trudno się temu dziwić (moja miała być i była ostra).
A co do dysortografii- istnieje taki program jak Word. Jest tam opcja poprawiania błędów. Sam- jeśli trzeba- korzystam z jej pomocy, gdy mam problem z jakimś słówkiem.

Duża ilość postów nie świadczy o częstości ich pisania. Przez miesiąc można nic nie pisać, a potem w dwa dni wystawić 5 topiców.

O ile jestem Ci wdzięczny, że tą stronę stworzyłeś i dzięki temu mogłem poznać sporo fajnych ludzi, o tyle mam ogromne zastrzeżenia co do jej działalności (w wielu aspektach). Ale i o tym już od dawna się rozpisywano.
--------------------
Piłkarz na zdjęciu to Brazylijczyk Hernani, który trafił do Korony Kielce z Górnika Zabrze przed tym sezonem. Zawodnik został zmieszany z błotem przez kibiców na meczu z Cracovią Kraków, sporo mówiło się o tym w telewizji (Fakty, Uwaga, Wiadomości i in.). Piłkarze Korony zainicjowali akcję "Wykopmy rasizm ze stadionów".

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Artur
Moderator
Moderator

Postautor: dziczek » 11 lis 2005, 10:22

Ivellios pisze:Druga sprawa - ortografia i błędy stylistyczne. Słyszeliście w ogóle o czymś takim, jak dysortografia :?: Że o innych "dys" nie wspomnę...

Sorry, ale jak widzę, że ktoś w internecie się dysortografią tłumaczy, to mnie od razu krew zalewa. Tak trudno jest wkleić napisany tekst do Worda, albo skorzystać ze słownika? W sieci nie ma żadnej dysortografii, jest tylko i wyłącznie obrzydliwe lenistwo.
Gosia
Awatar użytkownika
dziczek
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Glutoplazma » 11 lis 2005, 11:49

Ivellios, ile Ty masz lat???
Najpierw jak wszyscy pojechaleś po Michale, a teraz zmieniłeś zdanie i uważasz, że należy mu się szacunek..
Arturowi trzeba chociaż pogratulować konsekwencji.
Wiesz, Ivellios, co to konsekwencja?!

A sam spór jest troszkę bzdurny. Wg mnie Artur mógł skrytykować POST(a nie osobę) Michała, bo ten sam wystawił go na publiczny osąd.
Jeśli ktoś w ogóle wypowiada się na forum publicznym trzeba się liczyć z krytyką.
Two roads diverged in a wood, and I—
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference.
Awatar użytkownika
Glutoplazma
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Daniel » 11 lis 2005, 14:15

Sorry, ale jak widzę, że ktoś w internecie się dysortografią tłumaczy, to mnie od razu krew zalewa.

Dziczek ma jak zwykle rację! Nawet jak ktoś nie ma worda, to zawsze jest outlook. :idea:
Pozdrawiam
Daniel

Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: grzesiek100 » 11 lis 2005, 15:21

Obecnie tematem numer jeden dla zespołu jest wydanie płyty "Było".

Znasz już jakieś daty? Miały być ponad miesiąc temu.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
grzesiek100

Postautor: Ivellios » 11 lis 2005, 15:46

dziczek pisze:Sorry, ale jak widzę, że ktoś w internecie się dysortografią tłumaczy, to mnie od razu krew zalewa. Tak trudno jest wkleić napisany tekst do Worda, albo skorzystać ze słownika? W sieci nie ma żadnej dysortografii, jest tylko i wyłącznie obrzydliwe lenistwo.
Nie każdy ma Worda :P
Awatar użytkownika
Ivellios

Postautor: Daniel » 11 lis 2005, 16:39

grzesiek100 pisze:Znasz już jakieś daty? Miały być ponad miesiąc temu.

Nigdy nie mówiłem konkretnie, ale na pewno nie zapowiadałem jej na październik. Na serio nie mogę nic mówić, ale staram się o oficjalną informację, która ma być na dniach (kumasz aluzję ?)
Pozdrawiam
Daniel

Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: grzesiek100 » 11 lis 2005, 17:53

Nie mówiłeś, że w październiku wydadzą- mówiłeś,iż w październiku podasz informacją, kiedy wyjdzie cd do sklepów. Cieszę się, że na dniach 8) Nowe znaczenie zyskują te słowa heh
Awatar użytkownika
grzesiek100

Postautor: BarTh » 11 lis 2005, 22:18

Ivellios pisze:Nie każdy ma Worda :P

I chyba nie każdy potrafi myśleć... Jest ze pińcet programów [darmowych i płatnych] do sprawdzania pisowni!!!! Trzeba tylko wykazać elemantarną dobrą wolę... Ale widać niektórzy nawet tego z lenistwa, jak pisze @Dziczek nie robią... żeby nie napisać nic gorszego, pozostane przy słowach koleżanki...

POzdrawiam!!
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BarTh
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum

Postautor: Daniel » 12 lis 2005, 02:55

I chyba nie każdy potrafi myśleć... Jest ze pińcet programów [darmowych i płatnych] do sprawdzania pisowni!!!!

Ja ostatnio znalazłem nową wersję darmowego programu do pisania programów i stron ze słownikiem -> www.pspad.com

Osobiście nie jestem za resktrykcjami dla osób, które popełniają błędy, bo bym musiał sam się poddać karze, a skoro jestem tu Ojcem dyrektorem, to sam się karać nie będę :lol:

Inna sprawa, że ja zawsze choć raz czytam, to co napisałem. Tak najłatwiej wyłapać jakieś lapsy językowe czy błędy w pisowni. Irytyje mnie jak ktoś gubi litery albo wstawia zupełnie inne, tak jakby nie miał klawisza backspace... Takie pisanie powoduje bynajmniej u mnie trudności nie tyle z odczytaniem, ale ze zrozumieniem delikwenta.
Pozdrawiam
Daniel

Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: Ivellios » 12 lis 2005, 11:29

Daniel pisze:bynajmniej
*przynajmniej
Bynajmniej, jak mnie uczyła polonistka, to zaprzeczenie :P Ale to taki offtop.

Daniel, a nie dałoby się zainstalować na forum modyfikacji o nazwie "Pisownia" :?:

Użytkownik po napisaniu posta klika na przycisk i mu wszystkie ortografy koloruje na czerwono...
Awatar użytkownika
Ivellios

Postautor: BarTh » 12 lis 2005, 11:48

To może od razu zaimplementować do skryptu FORUM moduł przekształcający dźwięk w tekst... tylko byś sobie nagrywał przez mikrofon co chcesz napisać... i przesyłał to na FORUM. Po chwili pojawiałaby się Twoja wypowiedź... :twisted:
PEWNIE!! Tobie się nie chce poszukać programu do sprawdzania pisowni, a Admin ma to za Ciebie robić...???? Chyba trochę przesadzasz... :?

P.S.
W przypadku pana Z. taki skrypt "pisownia", to musiałby całą jego wypowiedź podreślić.. i co wtedy? :twisted:

POzdrawiam!!
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BarTh
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum

Postautor: Ivellios » 12 lis 2005, 12:14

BarTh pisze:P.S.
W przypadku pana Z. taki skrypt "pisownia", to musiałby całą jego wypowiedź podreślić.. i co wtedy? :twisted:
...a wtedy musiałby poszukać Słownika Poprawnej Polszczyzny :P

Na forum www.forumweb.e-vip.pl jest takie coś zainstalowane, korzysta z tego co trzeci użytkownik ;)
Awatar użytkownika
Ivellios

Następna

Wróć do Stare tematy