Welcome! Anonymous

Nowe koszulki Budki Suflera

Tu jest cmentarzystko starych postów

Interesuj± Cię gadżety zwi±zane z zespołem?

Tak
25
89%
Nie
3
11%

Liczba głosów : 28

Postautor: BarTh » 09 lip 2003, 00:25

No tak, mnie interesują nie tylko <cyfrowe> gadżety :wink: W sumie to liczyłem, że już coś będzie wiadomo o tych koszulkach, no bo lato 2003 już w pełni [może za oknem tego nie widać, ale... :? ]

Jeśli chodzi o projekty koszulek, to było tu napisane już tyle, że pewnie nie napiszę nic nowego... :cry: Ale jednak zaryzykuję powtórzenie czyjegoś pomysłu 8)
Uważam, że kolory koszulek to czerń lub granat;
co do nadruku...dla mnie sprawą kluczową jest ogromne logo zespołu :lol: , może być tak z przodu jak i z tylu
Oprócz tego sympatycznie byłoby mieć na niej jakiś obrazek :P na pewno na takich koszulkach powinny się znaleźć okładki z "Cienia..", "1974-84", "Czas czekania..", "Underground" i w sumie to się nie mogę zdecydować :? Sam nie wiem, jaka okładka będzie najlepsza...
A gdybym miał wybrać tekst: "Młode lwy", "Cały mój zgiełk", "Sen o dolinie", "Pieśń niepokorna" [obowiązkowo]
Konfiguracja tekstu i okładki - tego się raczej nie podejmę, bo sam nie wiem czy przypadkiem sam się nie "oszukałem" i czy czegoś nie zapomniałem... :roll: szczególnie jest to prawdopodobne gdyż jest już późno..

Może jeszcze coś później dopiszę, bo już na klawiturzę prawię śpię :wink:
Mam tylko nadzieję, że już wkrótce będzie można nabyć nowe gadżety 8)
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BarTh
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum

Postautor: Sławek » 10 lip 2003, 09:39

Nikt jeszcze tego (chyba) nie zaproponował, więc może pocztówki z podobiznami Suflerów :D[/quote]
WWW.KARWIA.COM.PL morza szum, ptaków śpiew...
Sławek
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: BarTh » 04 sie 2003, 17:43

hmm :cry: i jak nic nie bylo wiadomo o koszulkach tak nic nie wiadomo w dalszym ciagu...a szkoda
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BarTh
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum

Postautor: Daniel » 12 sie 2003, 11:18

Szczerze mówiąc sam jestem zawiedziony obrotem sprawy. Mam nadzieję, że w przyszłym roku wszystko ruszy już normalnie.
Pozdrawiam
Daniel

==================================
Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: Ischtar » 05 kwie 2004, 08:58

chcialabym miec koszulke z cugiem,z analogowej plyty;cien wielkiej gory;mial wtedy dlugie wlosy z opaska i byl piekny i mlody.pozdrawiam...
Ischtar
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Koszulki

Postautor: Magister » 05 kwie 2004, 12:00

Został przywołany zapomniany już chyba temat koszulek. Mamy rok jubileuszowy Budki a o koszulkach jakoś nie słychać. Może Daniel coś wie, czy chociaż w czasie trasy XXX-lecia będzie można jakies kupić i na ile zostały uwzględnione nasze propozycje co do ich wyglądu.
Awatar użytkownika
Magister
Moderator
Moderator

Postautor: pablosan » 20 cze 2004, 11:30

No wlasnie co z gadżetami na 30-lecie, sa jakoweś? Czy 30-lecie najwiekszego bandu rockowego w Polsce obejdzie sie bez tego... :-(
"... a po nocy przychodzi dzien,
a po burzy spokoj..."
pablosan
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: BarTh » 22 cze 2004, 13:23

To 30-lecie obejdzie się bez większego rozgłosu jak sądzę... Bo nic się nie dzieje w związku z tym jubileuszem.. Nie ma nawet najmniejszego 'zefirka' medialnego.. a o szumie to zapomnijmy ;) Więc chyba nie ma co liczyć na koszulki... Bo skoro zepół nie potrafi zadbać o trasę koncertową z prawdziwego zdarzenia, to nie będzię się 'pierdołami' jeszcze zajmował.. Masakra... a tyle pomysłów było:
i na wzory koszulek chyba z 'pińcet" ich było!! :D
i na jakieś kubeczki szczoteczki do zębów, sznurówki ;) hehe - a tu lekka kiszka

POzdrawiam!!
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BarTh
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum

Postautor: dziczek » 22 cze 2004, 13:32

Nowe koszulki można było kupić podczas koncertu Budki w Sali Kongresowej. Nie wiem kto zajmuje się ich produkcją, ale wzory tych koszulek są raczej mało interesujące. Do wyboru były koszulki z okładką płyty "Jest", z krążkiem "Jest", z małym logo BS, oraz jeden egzemplarz z okładką "Breathing You". Niestety nie ma żadnego wzoru, na którym pojawiłoby się coś o 30-leciu zespołu. Gama kolorystyczna również jest bardzo "szeroka" - są koszulki czarne, granatowe i białe. Kosztowały 25 zł i podobno będzie można je kupić także na następnych koncertach. W sumie miło, że ktoś pomyślał wreszcie o nowych koszulkach, ale mógłby się bardziej postarać z realizacją tego pomysłu...
Gosia
Awatar użytkownika
dziczek
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Muzyk » 22 cze 2004, 15:08

Ciekawe czy beda do kupienia na Lecie z radiem???
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila, która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."
Awatar użytkownika
Muzyk
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Poprzednia

Wróć do Stare tematy