Welcome! Anonymous

POLSKIE INTERNETOWE NAGRODY MUZYCZNE 2002 (www.cgm.pl)

Tu jest cmentarzystko starych postów

POLSKIE INTERNETOWE NAGRODY MUZYCZNE 2002 (www.cgm.pl)

Postautor: Navigator » 10 mar 2003, 03:00

Pod adresem http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl. ... WS=3606434 można głosować w plebiscycie na największe osiągnięcia muzyczne roku 2002. Spośród kilku kategorii Budka została nominowana (a właściwie prenominowana) do nagrody w trzech:
* Polski przebój roku 2002 - "Mokre oczy",
* Polski wokalista roku 2002 - Krzysztof Cugowski,
* Polski zespół roku 2002 - Budka Suflera.

Niestety zabrakło nominacji w kategorii Polska płyta roku 2002 i - co gorsze - www.budkasuflera.pl nie została uwzględniona w wyścigu po tytuł Strony internetowej roku 2002 :cry:.

Mimo wszystko myślę, że warto zagłosować na BS w wymienionych wyżej kategoriach. Na wiele liczyć chyba nie należy, bo - nie oszukujmy się - Budka w minionym roku nie była na ustach wszystkich, a album "Mokre oczy" nie został doceniony przez szerszą publiczność (zresztą może to i dobrze...). Ale nas, fanów, Suflerzy raczej nie zawiedli i sądzę, że dobrze byłoby dać temu świadectwo, oddając ten symboliczny głos na Budkę, ot - taka forma podziękowania. Swoją drogą, nawet gdybyśmy chcieli oddać ich więcej, to się nam to niestety nie uda - z tego, co się orientuję, system głosowania kontroluje IP użytkowników, a po jednorazowym wzięciu udziału w plebiscycie blokuje je...

W każdym razie zachęcam wszystkich do oddawania głosów :!:
Pozdrawiam!
Navigator
Awatar użytkownika
Navigator
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Daniel » 10 mar 2003, 22:29

STRONA nie została nominowana moim zdaniem po złości... Nie wiem dlaczego nawet nie zostałem poinformowany przez 30 ton, że jest taki konkurs... W końcu strona ma ich rekomendację i po co ??

Nie wiem też w czym strona jest gorsza od stron Ali Janosz, Lady Pank czy Marka Torzewskiego - bez urazy dla artystów - ja się od nich nie czuję gorszy w sensie wykonania www. Ale może tak ma być...

Jak będą chcieli się dowiedzieć co i jak z Budką to raczej nie ode mnie... skoro nawet nie odpowiedzieli na moje zapytanie w omawianej sprawie... szkoda...
Pozdrawiam
Daniel

==================================
Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: Noktowizor » 11 mar 2003, 23:57

Mnie wogole podstrona z sonda nt. witryn sie nie otwiera. Jezeli strona Daniela nie zostala uwzgledniona to jest to chamskie.

Ciekaw jestem jakie jest kryterium tych prenominacji? Czy prenominuja ich 'dziennikarze' 30 TON? Czy moze np. wytwornie?

Budka - oprocz nagrody publicznosci w Opolu - nie pokazala w sumie nic ciekawego. Nasze glosy moga byc tylko wyrazem naszego zwiazku z Budka. Suflerzy - obiektywnie patrzac - nie zasluguja na jakas nagrode z metka 2002 :-(

Co innego strona. Chwalilismy juz Daniela wiele razy. Mysle, ze Twoim najwiekszym osiagnieciem jest stala grupka odwiedzajacych. Tworzymy jakis tam zwiazek. Dzieki stronie sie poznalismy, dzieki stronie bylismy razem na Bemowie.
Za to dziekujemy i mysle, ze jest to wieksza nagroda niz jakas tam prenominacja w jakistam 30 tonach.
Awatar użytkownika
Noktowizor
Moderator
Moderator

Wróć do Stare tematy