Welcome! Anonymous

BITWA NA GŁOSY

Tu możecie napisać o czym chcecie

BITWA NA GŁOSY

Postautor: RAGTIME » 01 lut 2011, 22:26

Producenci programu przekonali do udziału w nowym programie najbardziej zasłużonego dla polskiej muzyki rozrywkowej Cugowskiego. Lider „Budki Suflera” już w lutym stworzy swój zespół wokalny do muzycznego show Dwójki!
Dorzucam drew, bo ogień zgasł,
Ciągle burza trwa,
Nagle feria barw i mnóstwo świec,
Ktoś na skrzypcach gra........
Awatar użytkownika
RAGTIME
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Grommek » 08 lut 2011, 20:37

Dokładniej, program zaczyna się 5 marca. Odbędzie się casting i każdy z liderów wybierze odpowiednie osoby do swojego "teamu" (ma ich być około 15, czyli spora grupka). Miejmy nadzieję że Krzysztof dobrze wybierze i przygotuje uczestników do walki. :)

Z wielką chęcią zobaczę jak rozwala swoim wokalem Wiśniewskiego czy Kupichę ! :lol:

Więcej info możecie znaleźć na:http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-muzyczne/bitwa-na-glosy
Awatar użytkownika
Grommek
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Temptejszon » 09 lut 2011, 09:38

Cugowskiemu i jego drużynie będe kibicował bardzo mocno...
Niech dokopie temu czerwonowłosemu postrachowi lasu i pedofeelowi
:D
Być sobą do końca...
To jest najważniejsze
Awatar użytkownika
Temptejszon
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Martyna M » 09 lut 2011, 12:03

Też o tym słyszałam i bardzo się cieszę, że będziemy mogli oglądać pana Krszysztofa w telewizji :) Już nie mogę się doczekać, oczywiście będę mu bardzo mocno kibicować i oby utrzymał się w tym programie jak najdłużej!
Jeszcze chciałam tylko nadmienić, że podczas rozdania Telekamer 2011 wystąpili wszyscy, którzy będą prowadzić swoje grupy w tym programie. Wszyscy oprócz K.Cugowskiego. Zaniepokoiło mnie to, ale potem sprawdziłam i okazało się że Budka miała w tym dniu koncert w Szczecinie, więc nie ma się czym martwić. :)
Trzymy kciuki!:)
www.pomocdlaradka.le.pl - i Ty możesz pomóc mojemu bratu przekazując swój 1% podatku :)
Awatar użytkownika
Martyna M
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: RAGTIME » 09 lut 2011, 16:27

Juz się niepokoiłem , ze nikogo to nie interesuje.A jednak , w koncu to Nasz IDOL
Ciągle burza trwa,
Awatar użytkownika
RAGTIME
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Keterwo » 09 lut 2011, 16:36

A mnie to w żaden sposób nie cieszy. Co p. Cugowski i p. Dudziak, przy okazji, robią w takim programie z Kupichą, Wiśniewskim i innymi tego typu "gwiazdami"? Bardzo mnie to zasmuciło, a wydawało mi się, że p. Krzysztof nie wystąpi nigdy w takim badziewnym programie, a tym bardziej Urszula Dudziak. Sprzedali się, kropka.
Poza tym oznacza to, że będzie mniej koncertów, nowy album, o ile taki się ukaże, to ukaże się jeszcze później, a wszystkie planowane przedsięwzięcia grupy, jak np. reedycje na winylach, będą opóźnione.
Bywa. :(
Awatar użytkownika
Keterwo
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: RAGTIME » 09 lut 2011, 19:20

Zobaczymy program to wtedy ocenimy, co tak naprawde jest wart.Co się tyczy doboru gwiazd, oni będą z sobą rywalizowac, a nie występowac wspólnie :)
Ciągle burza trwa,
Awatar użytkownika
RAGTIME
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: amidala3 » 09 lut 2011, 20:21

Są osoby na tym forum, do których należy też Keterwo, które są zawsze na "NIE" i stale krytykują wszystkie posunięcia BS. Krzysztof zawsze jest pierwszy jeśli chodzi o udział w najprzeróżniejszych nowatorskich, a czasem kontrowersyjnych przedsięwzięciach. Jestem na tak i oby wszystkim pokazał całą swoją klasę. Będę oglądać i oczywiście trzymać kciuki.

Pozdrawiam, :D
Aleksandra
Awatar użytkownika
amidala3
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Grommek » 09 lut 2011, 20:35

amidala Jestem z Tobą :D
Awatar użytkownika
Grommek
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Keterwo » 09 lut 2011, 21:02

Czy ja jestem zawsze na nie? Nie! :D To znaczy... Chyba właśnie zaprzeczyłem samemu sobie, ale dobra.

Nie jestem zawsze na nie! Tylko akurat może nie były poruszane wątki, w których mógłbym być na tak. Na przykład czekam na winylowe reedycje płyt (uważam, że jest to genialny pomysł). Wyraziłem się też pochlebnie o reklamach boxu (obydwie wersje super, szczególnie druga). Niestety najwięcej mnie widać tam, gdzie wyrażam się negatywnie o polityce zespołu, gdyż tematy w których mógłbym napisać wiele dobrego, nie są w znacznej mierze poruszane. Jestem oceniany trochę powierzchownie, ale żeby nie psuć atmosfery na forum (za co bardzo przepraszam), przestanę tak mocno krytykować zespół. :) Aczkolwiek za reedycje sie należało! :P

Wracając do tematu, to w sumie macie rację - zobaczmy wpierw co wyjdzie z tego programu. ;) No i Wasz punkt widzenia ma sens, bo jeżeli o pieniądze, to Pan Krzysztof ma ich chyba dość, więc to raczej dla powodów wymienionych przez Amidalę.
Awatar użytkownika
Keterwo
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Temptejszon » 10 lut 2011, 09:39

Wszystkiego się dowiemy gdy zobaczymy program...
A jeśli chodzi o winylowe reedycje płyt Budki to jestem trzy razy na TAK...
Być sobą do końca...
To jest najważniejsze
Awatar użytkownika
Temptejszon
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Martyna M » 11 lut 2011, 17:58

Jakby nie było nie mamy wpływu na decyzję p.Krzysztofa o wystąpieniu w tym programie... Pozostaje mu tylko kibicować i trzymać kciuki oby utrzymał się jak najdłużej :)
www.pomocdlaradka.le.pl - i Ty możesz pomóc mojemu bratu przekazując swój 1% podatku :)
Awatar użytkownika
Martyna M
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Sufler znad Wisły » 15 lut 2011, 18:55

Ktoś poruszył tu temat winylowych reedycji budkowych płyt. To rzeczywiście świetny pomysł tym bardziej że Polskie Nagrania wypuściły jakiś czas temu świetną kolekcję "Czarne Perły" czyli świeże i pachnące farbą drukarską reedycje winyli z przed lat.
Awatar użytkownika
Sufler znad Wisły
Stały bywalec
Stały bywalec

Wróć do Co w duszy gra