Welcome! Anonymous

Jestem Magdalena Tul Eurowizja sukcesu raczej nie będzie!?

Tu możecie napisać o czym chcecie

Jestem Magdalena Tul Eurowizja sukcesu raczej nie będzie!?

Postautor: LORD MALAK » 16 lut 2011, 19:41

Witam serdecznie.Dla mnie eliminacje do Eurowizji wygrała piosenka Ktoś taki jak ty i ANNA Gogola.Troche w życiu posłuchałem i umiem docenić lekką inteligentną kompozycje że tak powiem z jajem.Romuald Lipko jak mi doniesiono autor pokazał w niej kto dalej rządzi polską muzyką rozrywkową.Piosenka lekka pod noge-niebanalna-wywołuje uśmiech na twarzy w sam raz na Niemcy Eurowizja 2011.Anna Gogola zauroczyła mnie swoją osobowością - pierwszy raz ją słuchałem i że tak powiem o mało sie nie zakochałem-wróże jej wielką kariere-niech tylko nie słucha się speców od wizerunku,którzy wszystko chrzanią.Płyte ANI NA PEWNO KUPIĘ I MAM NADZIEJĘ KIEDYŚ POSŁUCHAĆ JĄ NA ŻYWO.CO DO SAMEJ ARANŻACJI to dobrze , bardzo dobrze.dostatecznie-przed ostatnią zwrotką zwolniłbym tempo i puścił gitare ala Gibbons-a potem przyśpieszenie i wielki finał-oczywiście specem nie jestem ale popu nie gra się bez gitary a bluesa bez wyeksponowanego Hammonda przynajmniej w moich uszach.Wielkie brawa Ania .Co do Magdaleny Tul-to jej piosenka niczym się nie wyróżnia-początek nieżle gdzieś to już słyszałem -podobne do innych 100,które też słyszałem,zaczyna się refren czar pryska-na Eurowizje trza jechac z ekstremalnie fajnym numerem z fantazją ten na pewno nie jest ani z fantazją ani ekstremalnie fajny.SMSy wybrały osobę znaną z teleturnieju-kompozycja tej piosenki nie bogata-natomiast w klipach widać że pani MAGDALENA miała o wiele większy budżet.Prowadzący eliminacje też sprytnie podpowiadali że głosujemy na osobe a potem na piosenke.No i SMSy zagłosowały-mimo całego niedostatku artystycznego przynajmniej u mnie-pani Magdalenie Tul życze sukcesu -może będzie pierwsza dziesiątka-a dla nas to niebywały sukces.Nie żegnam się bo taki mam zwyczaj.
LORD MALAK
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Kamil » 16 lut 2011, 23:14

Uważam ,że Anna Gogola ma głos nie na takie popowe piosenki jak napisał Pan Lipko. Zresztą można porównać z jej wykonaniami AC/DC oraz Janis Joplin. Piosenka nie dopasowane Wg MNIE do jej stylu.
Pozdrawiam
Kamil
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: dorotakok » 17 lut 2011, 12:31

Zgadzam się z Wami utwór Jestem w wyk Magdy Tul nie jest piosenką na konkurs typu Eurowizja .Na Eurowizję idealny utwór to Ktoś taki jak Ty -fajny tekst o miłości i super muzyka skomponowana przez p Romka Lipko .Nie zgadzam się z zarzutem że jest to utwór a la disco polo jak napisała jedna z gazet .Pan Romek Lipko nigdy nie pisał tego typu muzyki .Ten utwór jest dyskotekowy i z pewnością by wszedł do pierwszej 10 na Eurowizji gdyby mu dali szansę .Niestety wgrała M Tul tylko dlatego że występuje w programie Jaka To Melodia .Kolejny konkurs ustawiony :(
Dorota Kok
dorotakok
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: RAGTIME » 17 lut 2011, 17:11

Autorem tekstu piosenki pt"Ktoś taki jak ty" jest Tomasz Zeliszewski.
Dorzucam drew, bo ogień zgasł,
Ciągle burza trwa,
Nagle feria barw i mnóstwo świec,
Ktoś na skrzypcach gra........
Awatar użytkownika
RAGTIME
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: dorotakok » 17 lut 2011, 17:41

Kolejny świetny tekst menago Budki :)
Dorota Kok
dorotakok