Welcome! Anonymous

Zainteresowani filmami z koncertów?

Tu możecie napisać o czym chcecie

Zainteresowani filmami z koncertów?

Postautor: rangiz » 27 sty 2013, 01:42

Witam, wszedłem w posiadanie rzeczy, które już na pewno nigdy nie zostaną wydane oficjalnie, choćby ze względu na jakość (np. rip z kasety VHS) dlatego myślę, że mógłbym się z Wami podzielić tym, co jest ciężej dostępne, niż DVD koncertu "Akustycznie", "Spodek 1999", "Video Collection" z klipami, czy popularne "Opole 2004" z Leksykonu. To pewnie większość z Was już oglądała, ale mam także:

1.Budka Suflera 20 lecie Live! TV-VHS rip 1994 Sopot video
2.Budka Suflera - Ona przyszła prosto z chmur TV (Czystaw i inni w odblaskowych kolorowych wdziankach w studio TV za komuny)
3.Budka Suflera - Koncert 2002(promocja Mokre Oczy w TV polskiej)
4."Największe przeboje TV Polonia 1997 Kraków live"
5. "Sopot 2009" TV Polonia 35 lat tvrip
6. Mogę postarać się jeszcze o Sopot 2006 koncert TVN ale to w lutym.

Wszystkie nagrania realizowane przez telewizję a nie komórką czy kamerą spod sceny, profesjonalne.
Ostrzegam jednak, że pozgrywane z taśm jest to różnie i czasem parę sekund filmu przeskoczy, albo jest ziarno w obrazie w tych z kaset VHS.

Jeśli nie ma sprzeciwu adminów to chętnie się podzielę numerkami 1-5. Reszta o których pisałem we wstępie chyba jest powszechnie dostępna, a niektóre takie jak "Akustycznie" ciągle są w sprzedaży i nie będziemy ich piracić. Chodzi o podzielenie się materiałami zgrywanymi np. z TV które nigdy nie zostaną wydane i znając Budkę PRZEPADNĄ!

Numery 1-6 były puszczane publicznie w TV a nie sprzedawane w sklepach więc chyba mogę? :)

Jak będzie zgoda to w miarę możliwości czasowych postaram się wrzucać to, co sobie wybierzecie, tylko na spokojnie Panie i Panowie.
Awatar użytkownika
rangiz
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Re: Zainteresowani filmami z koncertów?

Postautor: kawar » 29 sty 2013, 19:11

No, formalnie to fakt wyświetlenia tego w TVP nie upoważnia Cię do upubliczniania nagrań :P No, ale można się dzielić utworami audio-video w gronie bliskich znajomych czy jakoś to jest tam zdefiniowane w kodeksie (coś o związkach towarzyskich łączących te osoby czy jakoś tak). A my tu na forum to jedna wielka rodzina :D
"Ona przyszła prosto z chmur" na pewno jest na Youtube - chyba że masz jakąś bardzo dobrą jakość.
kawar
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Re: Zainteresowani filmami z koncertów?

Postautor: rangiz » 29 sty 2013, 23:32

Zajrzyj w temat płyt bo ten jest do kasacji.
Awatar użytkownika
rangiz
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Wróć do Co w duszy gra