Welcome! Anonymous

Teledysk 2014

Tu możecie napisać o czym chcecie

Teledysk 2014

Postautor: loginek26 » 14 sty 2014, 23:16

Witam,

czy jest jakaś szansa na choćby jeden teledysk w tym roku? Budka nie miała żadnego videoklipu już od czasu płyty "Mokre Oczy" jeśli się nie mylę. Byłaby to wielka niespodzianka i spełnienie oczekiwań wielu fanów jak myślę.

Bo jeśli chodzi o promocję zespołu to widzę, że przy okazji jubileuszu i nowej płyty jest całkem nieźle. Występ w Dzień Dobry TVN, w Pytaniu na Śniadanie, Budka zagrała też DWA koncerty na WOŚP w tym roku, w Warszawie i w Żyrardowie, potem planowany koncert na Woodstock.

Zaprezentowane są już dwa utwory, Teledysk, choćby jeden na 40-lecie to moje marzenie.

Może jakaś prośba do zespołu od większej ilości fanów??
loginek26
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Re: Teledysk 2014

Postautor: marcinus » 15 sty 2014, 17:35

Drobna poprawka. Teledysk po Mokrych oczach był, w 2004 roku z płyty Jest do piosenki Nad brzegiem tęczy. Kiedyś na youtubie był ten filmik ale teraz gdzieś zaginął i nie mogę go odnaleźć, swego czasu był puszczany kilkunastosekundowy fragment w Teleexpressie. Jak udało mi się zapamiętać był on nagrywany w Kazimierzu, w sesji wzięli udział wszyscy muzycy, którzy siedząc w piękny letni dzień pod parasolami ,,przygrywają'' na przedmiotach, których używają jako instrumentów. Co do samej piosenki, jest ona skrócona z ponad 5 minut do ok. 4.
A co do teledysku z najnowszej płyty jestem jak najbardziej za. Videoklip do Tylko dla orłów to by było coś, zawsze to element promocji, a tak poza tym w końcu ten utwór powinien być grany na koncertach i puszczany w radiach takich jak RMF FM i Zetce. Może listy i e-maile do stacji radiowych coś pomogą ? Nie pozwólmy aby kolejna perełka Budki, która ma szansę przejść do panteonu twórczości przeszła bez echa !

Pozdrawiam :)
Marcinus
Awatar użytkownika
marcinus
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: Ivellios » 18 mar 2014, 21:43

Nie zapominajmy też o teledysku do "Breathing you".
Awatar użytkownika
Ivellios
Maksymalny gaduła :)

Postautor: rangiz » 20 mar 2014, 18:37

Te klipy zniknęły czy jak? Nigdy nie słyszałem o nich.
Awatar użytkownika
rangiz
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Ivellios » 02 kwie 2014, 18:19

Właśnie też się zdziwiłem, bo chwile temu sprawdziłem i teledysk do "Breathing you" jest dla mnie kompletnie nieosiągalny w Internecie. Podejrzewam, że z "Mokrymi Oczami" jest podobnie, ten teledysk widziałem chyba tylko jeden jedyny raz, później słyszałem w Polskim Radiu jak występująca w nim aktorka (chyba Grażyna Szapołowska?) się nad nim rozpływała.

Z innej beczki: https://www.youtube.com/watch?v=jJym0PIZQRw
Awatar użytkownika
Ivellios

Postautor: marcinus » 07 sie 2014, 00:07

Marcinus
Awatar użytkownika
marcinus
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna