Welcome! Anonymous

Dla gitarzystów

Tu możecie napisać o czym chcecie

Dla gitarzystów

Postautor: Albert » 05 kwie 2015, 22:26

witam, od dłuższego czasu już noszę się z takim pomysłem aby tu wymieniać się gitarowymi pomysłami co do utworów budki suflera, na pewno ktoś z nas tutaj fanów gra na gitarze lub próbuje więc na pewno chciałby zagrać coś budkowego, coś czego w necie znaleźć nie można a wiele nie ma świetnych budkowych utworów takich jak Cybermania, czy głodny, błękitna arka, i wiele wiele innych a zarazem fajnie brzmiących gitarowo utworów. A więc jakie macie wy pomysły bo ja mam taki żebyśmy rozpracowali to płytami na początek bym proponował płytę Bal wszystkich św, jest przede wszystkim świetna melodyjnie ma bardzo ładne gitarowe zagrywki które wpadają w ucho i też świetnie się gra. Ok więc jakie są wasze wizje podzielcie się :) ?
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Re: Dla gitarzystów

Postautor: Albert » 11 kwie 2015, 22:05

śmiało wszystkie chwyty dozwolone, czyli nuty, tabulatury rozpisanie akordów itp, ja np mam już małą zagadkę Intro:
C B
Zwrotka:
Kto... C D# B
Jakie... B D C
Po... C D# B
W... B D C

Refren:
Nawiedzony... C B
Ostateczny... C B
Nie... C B
Jak... G D#... A więc jest to utwór '' Nawiedzony dom'' napisany w uproszczeniu a więc teraz przydało by się go rozpracować, wiadomo że można to grać na słuch, z resztą ja tak robię i teraz między innymi chciałbym aby ktoś z was podzielił się swoimi doświadczeniami gitarowymi i pokazał mi swoją wersję tego na tym to polega, to może być naprawdę ciekawe :)
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Re: Dla gitarzystów

Postautor: rangiz » 13 kwie 2015, 11:55

Przyzwyczaj się że na to forum już nikt nie wchodzi i umarło ;)
Awatar użytkownika
rangiz
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Wróć do Co w duszy gra