Welcome! Anonymous

Kolejna wpadka Krzysztofa

Co o nim myślisz??

Kolejna wpadka Krzysztofa

Postautor: Matys » 13 wrz 2015, 21:46

https://www.youtube.com/watch?v=kBN8I-GfVZo

Posłuchajcie sobie... moim zdaniem to już jest przesada. Można pomylić jedno czy dwa słowa, chociaż i to już nie przystoi, ale to co zrobił pan Krzysztof z tą piosenką a właściwie pieśnią, w której tekst jest chyba najważniejszy to już woła o pomstę do nieba. To jest lekceważenie publiczności po prostu i tak to traktuje. Jeśli tak mają wyglądać występy pana Cugowskiego to lepiej żeby nie występował. Pisze to z żalem bo bardzo go cenię jako wokalistę i myślę, że wciąż jego warunki głosowe pozostawiają w tyle konkurencję, no ale z tymi tekstami przesadza i to już się robi standard powoli bo na gali Rmf- u też miał problemy z tekstem...
...Gdzie tutaj sens, gdzie powód tu by zabijać się...
Awatar użytkownika
Matys
Stały bywalec
Stały bywalec

Re: Kolej na Krzysztofa.

Postautor: PaulaRUPP » 02 gru 2015, 17:19

________________________________________________________________________________________________
CYTAT: "bardzo go cenię jako wokalistę i myślę, że wciąż jego warunki głosowe pozostawiają w tyle konkurencję,"
A JA KRZYSZTOFA BEZGRANICZNIE UWIELBIAM I MERYTORYCZNIE B. CENIĘ, ORAZ DALEJ SŁUCHAM! :D ♥♥♥♥♥

________________________________________________________________________________________________
Awatar użytkownika
PaulaRUPP
Nowy
Nowy

Wróć do Krzysztof Cugowski