Welcome! Anonymous

Typowy rockmen

Co o nim myślisz??

Typowy rockmen

Postautor: mauro » 04 lis 2002, 17:51

O wszystkich muzykach Budki można mówić w samych superlatywach i Krzysztof nie jest tu wyjątkiem. Przede wszystkim jest obdarzony kapitalnym i niepowtarzalnym głosem.Bez wątpienia jest to najbardziej charaketrystyczny wokal w Polsce. Poza tym jego image sceniczny jest taki jak być powinien.Odkąd pamiętam "Cug" był dla mnie typowym rockmenam.Posiada też równierz talenty kompozytorskie(szkoda że ostatnio mało pisze w Budce).
Należy tylko życzyć mu końskiego zdrowia bo takiego wokalisty jak Krzysztof Cugowski "ze świecą szukać" :D
mauro
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Postautor: Meg-an » 11 paź 2005, 21:28

A mi się image Cuga zawsze kojarzył z śp. Ryśkiem Riedlem. :D
Co do głosu całkowicie się zgadzam. 8)
Uważam że Cug, wraz z Riedlem i Markowskim tworzą "wielką trójkę polskiego rocka" :P
Awatar użytkownika
Meg-an
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Krzychu Redhedzio » 17 gru 2005, 19:31

Mi się bardzo podoba image Cuga :)
Coprawda jestem raczej zwolennikiem bardziej kontrowerysjnych i dynamicznych postaci (widzicie po avatrku :lol:) ale mimo wszystko jest coś co mi się podoba w image Krzystofa.
Wydaje mi się, że jest całym sercem Budki Suflera i chyba tak naprawde jest czyż nie :)?
Jeszcze jak byłem mały to chciałem być taki jak on... Zakładałem czarne okulary i "grałem koncerty" w swoim pokoju zachowując się identycznie jak Cug :D
Mimo lat uważam Krzystofa za wspaniałego artyste, wokaliste no i... ROCKMENA :lol:
Pozdrawiam ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Krzychu Redhedzio
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: grzesiek100 » 17 gru 2005, 20:19

Taaa, Krzysztof jest wyjątkowy, choć mi się wydaje, że typowy rockman z niego nie jest! PRzecież- nie pije, nie pali, nie ćpa, nie śpi codziennie z inną kobietą, nie rozbiera się na scenie, "nie wylatuje przez okno" (jak to wyczytałem w leksykonie na temat innego zepsołu :wink: ), ale jest charakterystyczny. Cała rodzina nazywa go Spoconym- trudno się dziwić na koncertach (choćby w Spodku) zawsze byl "zalany" :lol: No, a przy tym poczucie humoru (pokazane chćby na Benefisie Lipki), fajny wygląd (prawdę mówiąc chciałbym być jak większośc swoich idoli- ale to chyba normalne, co?), zachowanie, dziwne decyzje (senarot, wywalenie gitarzystów) heh.

"Biedny wariat
Sam to wiesz że dla ludzi jest wariatem
Lecz pieniądze gdyby miał
Ekscentrykiem by się zwał"
"Zamykam strach na niewidzialny klucz
I moja twarz jest niewidzialna już
Gdy wchodzę w tłum, pułapka szczerzy kły
I z ust do ust nie frunie żaden krzyk..."
Awatar użytkownika
grzesiek100
Maksymalny gaduła :)
Maksymalny gaduła :)

Postautor: Krzychu Redhedzio » 17 gru 2005, 20:35

Wiesz Grzesiu, mi generalnie rzecz biorąc trudno jest ocenić Krzystofa jako artyste.Niewiem tak naprawde jaki jest bo dziś nie interesuje się Budką tak jak jeszcze 7 czy 8 lat temu.Dziś mam innych idoli (jednego z nich widzisz w mym avatarku) ale mimo wszystko podziwiam Krzystofa jako postać medialną i wspaniałego artyste :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Krzychu Redhedzio
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: Lechu » 17 gru 2005, 21:03

grzesiek100 pisze:Taaa, Krzysztof jest wyjątkowy, choć mi się wydaje, że typowy rockman z niego nie jest! PRzecież- nie pije, nie pali, nie ćpa, nie śpi codziennie z inną kobietą, nie rozbiera się na scenie, "nie wylatuje przez okno" (jak to wyczytałem w leksykonie na temat innego zepsołu :wink: )

Teraz może nie, ale co było w latach 70ych czy 80ych? :) Zresztą, starsi rockmeni poważnieją (ot taki Sir Mick Jagger :D )
"Znowu w życiu mi nie wyszło..."

"Człowiek bez miłości jest jak nieboszczyk na wakacjach" E. M. Remarque

Ale ja tam się nie znam ;)
Awatar użytkownika
Lechu
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Krzychu Redhedzio » 17 gru 2005, 21:15

Teraz może nie, ale co było w latach 70ych czy 80ych? Zresztą, starsi rockmeni poważnieją (ot taki Sir Mick Jagger )

Leszek, wyjęłeś mi to z ust :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Krzychu Redhedzio
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: Lechu » 17 gru 2005, 23:42

Krzychu Redhedzio pisze:
Teraz może nie, ale co było w latach 70ych czy 80ych? Zresztą, starsi rockmeni poważnieją (ot taki Sir Mick Jagger )

Leszek, wyjęłeś mi to z ust :lol:

Tomek ;) :) :P
"Znowu w życiu mi nie wyszło..."

"Człowiek bez miłości jest jak nieboszczyk na wakacjach" E. M. Remarque

Ale ja tam się nie znam ;)
Awatar użytkownika
Lechu
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: black_ozzy » 21 gru 2005, 17:09

Grzesiu, ja tam mam troche inną definicje rockmana, nie uważam aby rockman powinien pić, ćpać i sypiać z kim popadnie. Dla mnie rockman to osoba energiczna na scenie z mocnym głosem, śpiewająca rocka.

Image Cuga czasem pasuje a czasem nie do tej kategori (nie pasował, w czasie sesji do "Pokonamy falę", ale jak ma okulary i jest ubrany na czarno to wyglada sympatycznie). Lubie zdięcie z "JEST" i to które kolega ma pod swoim IDOLEM :D Jest ono też w górnej cześći forum.

Pozdrawiam
"I coraz bardziej wokół pusto,
Jedyny MÓJ przyjaciel lustro,
Widoki piękne lecz cóż z tego,
Coś zostało zgubione, zgubione, zgubione!"
Awatar użytkownika
black_ozzy
Wybitny reprezentant
Wybitny reprezentant

Wróć do Krzysztof Cugowski