Welcome! Anonymous

Duet

Co o nim myślisz??

Czy duety to dobra rzecz??

tak
21
66%
nie
11
34%

Liczba głosów : 32

Duet

Postautor: Daniel » 06 lis 2002, 11:55

Z kim powinien zaśpiewać Cugowski :?:
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: Daniel » 06 lis 2002, 11:58

Moim zdaniem powinien nagrać w studio duet z Grzegorzem Markowskim - Nie płacz Ewka, zaśpiewany w 1995 roku.

Super wydaje się perpektywiczny duet z Joe Cockerem, a także mityczny z Ozzy Osbournem.

Meat Loaf ma podobne warunki do Cuga i świetnie by to brzmiało... moich dwóch ulubionych wokalistów :twisted:

Przez chwile możliwy był duet z Torzewskim i wydaje mi się, że szkoda rozłąki z NA właśnie z tego powodu.

Na razie brak mi pomysłów na dalsze duety - znając życie Cug i tak zrobi po swojemu 8)
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: Noktowizor » 11 lis 2002, 00:00

Duet z Irena Santor w Jalousie to po prostu super sprawa.

Myślę, że gdyby Cug miał wiecej sił i ochoty to mogłby znacznie częściej wydawac plyty solowe, zawierajae rowniez duety.
Awatar użytkownika
Noktowizor
Moderator
Moderator

Postautor: Czajna_Seczen » 11 lis 2002, 12:54

Duety z Markowskim i Cockerem to byłoby naprawdę coś... <marzy> ;)
Littera docet, littera nocet.
Fałszywa skromność jest oznaką niekompetencji ;)
Czajna_Seczen
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: Artur Wiśniewski » 15 lis 2002, 20:48

Na płycie "integralnie" K. Cugowski zaśpiewał z Eweliną Kordy (z chórku) "Do right women". Piosenka jest naprawdę bardzo dobra. Chciałbym usłyszeć kiedyś wokalistę suflerów jak śpiewa z Rynkowskim. Pomysł z Markowskim też wydaje mi się być dobry. Z kobiet- może Beata Kozidrak? Ale Torzewski... nie... Wydaje mi się, że troche by nie pasowały oba głosy, gdyż Marek Torzewski jest operowym wokalistą. Przynajmniej tak mi się wydaje :) Ale- różni ludzie, różne gusta :wink:
Artur Wiśniewski

Postautor: miszczu » 03 gru 2002, 22:08

Ha - wreszcie ktos poruszyl sprawe duetu! Myślę, że duet z Joe Cockerem byłby świetny ale nie teraz - zostaloby to odebrane jako szukanie kasy - tymbardziej, że juz ktoś z Polski z Nim zaspiewał. Z Markowskim - myślę, ze mozna by to powtórzyć. Jeśli już pisze o tych zcasach to podobno radio lublin ma zarejstrowaną piosenkę "Lot nad bocianim gniazdem" w wykonaniu Andzrejczaka - ze zmienionym tekstem i kilka tego typu fajnych rzeczy!

Jednak moim marzeniem jest usłyszeć Krzysia Cugowskiego w duecie z Gianną Nannini. Czadzior byłby niezły!!!

Dodano Sro Gru 04, 2002 10:30 am
Bo zapomniełem. Kiedyś Krzysio Cugowski powiedział, że na polskiej scenie powinny spiewać trzy kobiety: Ewa Bem, Grażyna Łobaszewska i Edyta Górniak. Z E. Bem już śpiewał. Myślę, że z przyjemnością zaśpiewałby z G. Łobaszewską a my z przyjemnością posłuchalibyśmy Go z Edytą Górniak.
Awatar użytkownika
miszczu
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Postautor: Dejwidek » 07 gru 2002, 20:12

Ja bym chciał usłyszeć Krzysztofa w duecie z Klausem Meine ze SCORPIONS!!!!!! :D
Dejwidek
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Sebastian » 25 gru 2002, 14:51

Moim marzeniem jest duet Cugowski - Niemen, dwa najlepsze głosy w Polsce - to dopiero byłby czad !!!
Awatar użytkownika
Sebastian
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: mauro » 14 lut 2003, 14:44

Witam!
Mój pomysł jest raczej marzeniem niż realną propozycją. Mianowicie chciałbym usłyszać Krzysztofa w duecie z Petrem Gabrielem. Oba głosy są bardzo charakterystyczne i mocne ale różne od siebie...no właśnie czy aby nie za bardzo różne? ciekawe jak by brzmieli razem? Niestety chyba nigdy się o tym nie przekonamy.
mauro
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Re: Duet

Postautor: Gość » 16 lut 2003, 19:08

Daniel pisze:Z kim powinien zaśpiewać Cugowski :?:
:x :D :D :D :D
Gość

Postautor: Glutoplazma » 13 kwie 2003, 20:14

Hi.
No, musze przyznać, że duet z Ireną Santor zrobił na mnie duże wrażenie. Dwa fantastyczne głosy. Co do duetu z Edytą Górniak..powiem szczerze, że nie daże jej specjalną sympatią :) Raczej nie jest to możliwe, ale chciałbym kiedyś usłyszeć Krzysia wraz z Kasią Nosowską..dla mnie jedna z lepszych polskich wokalistek.
Pozdrawiam!
Two roads diverged in a wood, and I—
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference.
Awatar użytkownika
Glutoplazma
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Matys » 09 cze 2004, 20:08

A ja chcialbym, aby Cugowski zaspiewal ze Stanem Borysem. Obaj dysponuja wspanialymi, mocnymi glosami o niesamowitej skali. Na moje ucho doskonale by sie uzupelniali i wspólbrzmieli. Gdyby zaspiewali "Jaskólke uwieziona" to spelniloby sie jedno z moich mazen zwiazanych z muzyka, a jezeli z muzyka to z Budka.
Awatar użytkownika
Matys
Stały bywalec
Stały bywalec

Duet

Postautor: miszczu » 21 maja 2005, 19:28

Przeglądając stare tematy naszła mnie myśl. Stan Borys byłby jest niezłym kandydatem na partenra wokalnego dla Cuga. Ale ja jednak widzę tutaj kobietę. Pisałem kiedyś o Giannie Nannini i Edycie Górniak (no bo Łobaszewska - to jest oczywiste) - natomiast widział bym Go jeszcze w duecie z Tiną Turner...
Awatar użytkownika
miszczu
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Postautor: Ischtar » 02 sie 2005, 17:08

Krzysztof Cugowski pasowal by razem z Tina Tarner.
Ischtar
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: miszczu » 02 sie 2005, 18:22

No właśnie - tez pisałem o Tinie Turner. To było by coś. A ponadto - jesli ktoś chce usłyszeć duet Cugowski - Niemen zapraszam do posłuchania płyty Janusza Radka Królowa Nocy. Kawałek się nazywa W Twoich doskonałych palcach... (Aniu - to dla Ciebie - wiesz...)
Awatar użytkownika
miszczu
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Postautor: Meg-an » 18 paź 2005, 20:23

Witam :D
własnie wróciłam z koncertu Ewy Urygi :P i tak sobie pomyślałam że chociaż jest mało znana (a może się myle) to razem brzmieliby Hmmm..... całkiem, całkiem. 8) Ona ma też charakterystyczny głos, podobny troche do Whitney Houston, i jest wokalistką jazzową. Co o tym myślicie :?:
A właśnie!!! Whitney Houston!!! też byłoby nieźle :wink:

pozdrawiam :P :wink: :P
Awatar użytkownika
Meg-an
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: PAXON » 25 kwie 2006, 15:15

Witam!
Moja propozycja: w mocniejszych utworach, ale również w balladach z Grzegorzem Kupczykiem z CETI (ex TURBO)
Pozdrawiam!
Zapłacili za ideę cenę cen, teraz strzegą jej i bez końca trwa ich marsz...
Awatar użytkownika
PAXON
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: amidala3 » 28 kwie 2006, 17:58

Witam!
Fajnie by było gdyby Krzysztof mógł zaśpiewać w duecie z
"sumieniem Ameryki" Bruce Springsteenem.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
amidala3
Stały bywalec
Stały bywalec

Wróć do Krzysztof Cugowski