Welcome! Anonymous

O Cugowskim.

Co o nim myślisz??

Postautor: Olcia » 14 mar 2011, 21:45

Dlatego w najbliższą sobotę musimy wysłać jeszcze więcej smsów ;)

Tym razem drużyna Krzysztofa zaśpiewa "Paradise City" Guns N'Roses.

pozdrawiam ;)
Olcia
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Mokre Oczy » 15 mar 2011, 12:43

Kocham tę piosenkę, ale nie jestem przekonana czy sprawdzi się w programie...

Drużyna Młynkowej moim skromnym zdaniem była najgorsza, ale wywindował ją chwytliwy utworek uwielbiany przez publikę.

Niemniej jednak brawa dla p. Krzysztofa za ambitne podejście.
Pozdrowienia.
Awatar użytkownika
Mokre Oczy
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Darencki » 15 mar 2011, 12:53

witam

popieram !!!! - program jest PROSTY a piosenki wybierane przez P.Krzysztofa zbyt ambitne ---- widać to po drużynie Młynkowej --- skoro Wiśniewski porywa się na piosenkę KULTU to może i NASZA drużyna powinna pójść w tym kierunku bo inaczej to NAS wyautują

pozdrawiam :evil:
a po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój .................. za horyzontem --- człowiek ten miał ......
Awatar użytkownika
Darencki
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Temptejszon » 15 mar 2011, 17:56

W sobotę wszyscy poszli jak bydło na komercję (patrzeć na Mlynkową)
Krzysztof pokazał że ma klasę (już wcześniej o tym wiedziałem)
Ale z tym bukietem róż dla Szapołowskiej było najlepsze:)
Być sobą do końca...
To jest najważniejsze
Awatar użytkownika
Temptejszon
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

No i po bitwie...

Postautor: SolarQueen » 19 mar 2011, 22:08

Pan Krzysztof powiedział, że spodziewał się, że jego drużyna pierwsza odpadnie z bitwy oraz że w tym programie nie do końca chodzi o to żeby śpiewać (ale wtedy Urbańskiego zatkało :D)... Cieszę się, że coś takiego powiedział, ale myślę że niestety nie zrobi to dużego wrażenia. Program ten niesie ze sobą dobrą ideę, ale niestety także tutaj panuje komercja (no ale to już niestety zależy od widzów...) :x A czego najbardziej żal? To chyba tych koncertów, których nie ma do maja :( Co w tym wypadku pozostaje? Czekać na występ finałowy zespołu pana Krzysztofa i może jednak na jakieś niespodziewane koncerty w najbliższym czasie :wink:

Pozdrawiam
SolarQueen
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Sebastian » 19 mar 2011, 22:20

Jeśli 80% ludzi w Polsce słucha radia RMF FM, to decyzja o tym że drużyna Cugowskiego odpada nie była dla mnie zaskoczeniem.
Generalnie jego grupa zaśpiewała dwa bardzo trudne utworki, ale niestety nie były to hity puszczane w komercyjnych rozgłośniach radiowych i tłuszcza ich nie znała :) .....bo nie chodzi o to jak ktoś śpiewa i jakie ma umiejętności, musi być przebój wg. recepty - lekkie, łatwe i przyjemne.
"...więc słuchajmy jeszcze raz...
...tamtej taśmy sprzed stu lat...
...jak bezlitośnie zadrwił z nas...
...ten który wiedział..."
Awatar użytkownika
Sebastian
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Olcia » 19 mar 2011, 22:27

SolarQueen zgadzam się z Tobą i jeszcze dodam, że dla mnie to był najlepszy występ wieczoru i Pan Krzysztof pokazał wielką klasę!

pozdrawiam.
Olcia
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: amidala3 » 19 mar 2011, 22:40

Jak zwykle chodzi o komercję, pioseneczki pod publiczkę, też podobała mi się bardzo szczera wypowiedź Krzysztofa i choć cel "Bitwy na głosy" bardzo mi się podobał, przez dzisiejsze wyniki straciłam cały entuzjazm.
Awatar użytkownika
amidala3
Stały bywalec
Stały bywalec

Re: No i po bitwie...

Postautor: Mokre Oczy » 19 mar 2011, 22:43

SolarQueen pisze:Pan Krzysztof powiedział, że spodziewał się, że jego drużyna pierwsza odpadnie z bitwy oraz że w tym programie nie do końca chodzi o to żeby śpiewać (ale wtedy Urbańskiego zatkało :D)...

Chyłę czoła przed Panem Krzysztofem - trafił w samo sedno.

W tym programie nie głosuje się na najlepsze wykonanie, ale najbardziej piosenki i pupili publiczności. Jestem trochę rozczarowana, ponieważ pierwszy odcinek i zwycięstwo drużyny p. Drudziak zapowiadało coś innego.

Sami powiedzcie, jakim cudem beznadziejne wykonanie "We will rock you" ekipy Kupichy mogło zdobyć trzecie miejsce? Ano takim, że jest uwielbiany i do tego zrobił żałosny show z zaręczynami chórzystki.

"Bitwa" to totalna komercja, więc by się utrzymać, trzeba było iść tą samą drogą. Pan Krzysztof chciał dobrze, a jeśli chodzi o dzisiejszy występ jego grupy - naprawdę im w życiu wyszło ;) Niestety zgodnie z przewidywaniami wygrała specyfika współczesnych mediów.

Można powiedzieć: "tak ten świat złożony jest"...
Pozdrowienia.
Awatar użytkownika
Mokre Oczy
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: amidala3 » 19 mar 2011, 23:18

Dla tych Fanów, którzy nie mieli okazji oglądać:
http://www.fakt.pl/-quot-Bitwa-na-glosy ... l#miniPoll
Awatar użytkownika
amidala3
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Temptejszon » 20 mar 2011, 10:27

Powiem wam jedno...
Polskie społeczeństwo stacza się na dno...
Dziekuje dobranoc !
Być sobą do końca...
To jest najważniejsze
Awatar użytkownika
Temptejszon
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Kamil » 20 mar 2011, 11:39

Pan Krzysztof bardzo dobrze na końcu powiedział. Muszę zgodzić się z poprzednimi wypowiedziami. Jak w jednym odcinku wygrała "Waka waka" to już naprawdę nabrałem pewnych wątpliwości. A Wiśniewski zamiast dobrze przygotować piosenkę KULTu, to sparodiował ją.. żenada.
Keep on rockin' in the free world
Kamil
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: dorotakok » 20 mar 2011, 13:26

Panie Krzysztofie :) :)Jest Pan bardzo Prawdomównym człowiekiem! Gratuluję genialnego przygotowania Pana Drużyny w Bitwie na Głosy oraz powiedzenia pod koniec wczorajszego odcinka programu PRAWDY !.Pan i Pana drużyna Nie Macie sobie Nic do Zarzucenia .Kawał dobrego rocka + żywioł na scenie =Super Występ ! .Za Prawdę każdy się obraża ale Pan nie pierwszy rok w show biznesie funkcjonuje i doskonale Pan wie jakimi mechanizmami się on posługuje .Ma Pan Rację ! .Tu nie chodzi o dobre śpiewanie tylko o Haliny Mlynkovej drużyny wygranie .W następnych odcinkach odpadną drużyny Braci Golec p U Dudziak i Nataszy a zostaną MMiecznikowskiego P Kupichy i "królowej H Mlynkovej .Pozdrawiam Pana i całą Budkę bardzo serdecznie ,do miłego spotkania na Waszych koncertach koniecznie Dorota 8) 8)
Dorota Kok
dorotakok
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Przykre

Postautor: Kruszyna » 20 mar 2011, 17:13

To przykre i smutne, żeby człowiek z tak wielką klasą i doświadczeniem odpadał jako pierwszy w takich programach. Myślę, że to poniżej jego godności, żeby się tam pakować. Niestety, młode pokolenie to hip hop i teksty, których nazwanie tandetnymi jest za słabym słowem. Stara dobra muzyka umiera i zastępuje ją prymityw. Mam nadzieję, że Pan Krzysztof się opamięta i nie będzie poniżał się więcej w telewizji w programach zarówno "muzycznych" jak i tych plotkarskich.
Awatar użytkownika
Kruszyna
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: amidala3 » 20 mar 2011, 22:00

Co za głupoty wypisujesz! Nikt nie poniżył Krzysztofa i co najważniejsze to nie jego widzowie oceniali tylko jego zespół. To, że sam jest najlepszym wokalistą biorącym udział w tym programie nikt nie kwestionował.
Awatar użytkownika
amidala3
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Kamil » 20 mar 2011, 23:46

Tylko,że pan Krzysztof raczej z góry wiedział w co się pakuje... :?
Kamil
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Albert » 21 mar 2011, 12:29

ludzie spójrzcie na to logicznie, Krzysztof Cugowski to jest człowiek z klasą , czego nie można powiedzieć o reszcie składu dlatego ich traktują jak swoich, a prawda jest taka że tym nie decydują żadne sms-y tylko oni sami. Np wiśniewski został bo to jest lizus wszędzie go pełno ma wchody w szołbiznesi, a Krzysiu po prostu trzyma się o z daleka i taka jest prawda. Raz tylko spróbował sobie wsiąść udział w tego typu szoł i już wie że to nie ma sensu, A co do sms to fikcja, taka sama jak wysyłanie granie o Mercedesa wielkiej klasy i tak dalej, i tak dalej długo by o tym jadać ...
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Albert » 21 mar 2011, 12:32

Albert pisze:ludzie spójrzcie na to logicznie, Krzysztof Cugowski to jest człowiek z klasą , czego nie można powiedzieć o reszcie składu dlatego ich traktują jak swoich, a prawda jest taka że tym nie decydują żadne sms-y tylko oni sami. Np wiśniewski został bo to jest lizus wszędzie go pełno ma wchody w szołbiznesi, a Krzysiu po prostu trzyma się od nich z daleka i taka jest prawda. Raz tylko spróbował sobie wsiąść udział w tego typu szoł i już wie że to nie ma sensu, A co do sms to fikcja, taka sama jak wysyłanie granie o Mercedesa wielkiej klasy i tak dalej, i tak dalej długo by o tym jadać ...
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: amidala3 » 21 mar 2011, 17:02

I to by było na tyle w tym temacie:
http://teleshow.pl/gid,13242737,img,132 ... leria.html

Wiosennie WAS pozdrawiam,
Aleksandra
Awatar użytkownika
amidala3
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Kruszyna » 21 mar 2011, 19:52

amidala3 pisze:Co za głupoty wypisujesz! Nikt nie poniżył Krzysztofa i co najważniejsze to nie jego widzowie oceniali tylko jego zespół. To, że sam jest najlepszym wokalistą biorącym udział w tym programie nikt nie kwestionował.

Chyba zostałam źle zrozumiana. To prawda, że nikt go nie poniżył i wszyscy obecni w programie okazywali mu szacunek, ale mimo wszystko uważam to za uwłaczające godności, żeby człowiek z taką klasą wyleciał z programu jako pierwszy i przy swoim zdaniu będę obstawać. O wyniku decydowało głosowanie SMS owe a nie zespól (chyba, że się mylę). Proszę, zastanów się następnym razem, zanim mnie obrazisz.
Awatar użytkownika
Kruszyna
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: amidala3 » 21 mar 2011, 21:17

Widzę, że czytanie ze zrozumieniem tekstu sprawia Ci trudności, napisałam, że to widzowie głosowali na zespół Krzysztofa, a nie, że głosował zespół i wcale nie było moim zamiarem obrażanie kogokolwiek, możesz mieć swoje zdanie, ale określenie "nie będzie się poniżał" wydawało mi się zbyt radykalne.
Awatar użytkownika
amidala3
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Kamil » 22 mar 2011, 10:55

Kamil
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: piotr 5150 » 25 mar 2011, 22:02

Większość ludzi lubi piosenki lekkie, łatwe i przyjemne. Muzyka jest dla nich tylko tłem. Każdy trudniejszy dźwięk wywołuje irytację

Aretha za trudna, Gunsi za mocni. Poza tym Budka jest trochę na uboczu celebryckiego zgiełku.

Może żeby odnieść sukces należało wzorem Wiśniewskiego przygotować jakiś swój przebój np. Takie tango, Bal wszystkich świętych, czy Twoje radio :D

A także wykorzystać członków drużyny w bardziej medialny sposób.

Na marginesie ten program na tle konkurencyjnych wyróżnia się tym, że nie jurorzy są w nim najważniejsi. Ciekawe kiedy odpadnie drużyna pani Dudziak. Ona również proponuje coś bardziej ambitnego.
piotr 5150
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: adamek » 27 mar 2011, 10:40

adamek
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: LORD MALAK » 16 kwie 2011, 19:59

Witam serdecznie.Pan Krzysztof wokalista wyleciał z Bitwy i może bardzo dobrze że tak się stało bo program to tandetny-na własne życzenie.On specjalista od Tanga zaprezentował utwory ciężkie nawet dla przeciętnego widza.Sam znam utwory bardziej przebojowe i równie ostre-ale pan Krzysztof w swojej inteligencji mogl przewidzieć ,że to co jemu odpowiada nie spodoba się gawiedzi czyli pospólstwu telewizyjnemu.Padł ofiarą swojej własnej lub może bardziej zespolowej taktyki.Przecież Budka nie znosi w tej chwili nawet swojej ambitnej twórczości,Romek i Krzysiek role gitarzysty widzą w graniu przygrywek ,solówki nie dla gitarzysty lepiej go zagłuszyć .Więc skoro od lat lecą na jakieś plastikowe dżwięki{na Hammondzie też trzeba umieć grać]trudno się dziwić że dla zbyt wielu ludzi nie kojarzą się z ambitną muzyką -a u nas ambitny może być rock , soul,cokolwiek innego co tłoczy radio do głowy.NO więc Krzysztof w swoim mniemaniu zagrał ambitnie-a skoro z ambitną muzą już teraz się nie kojarzy-to wyleciał i może dobrze -bo on tam z tym repertuarem nie pasował - poprostu nie ten człowiek nie w tym miejscu.Może tylko kasa się zgadza....Nie żegnam się bo taki mam zwyczaj.
LORD MALAK
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Albert » 16 kwie 2011, 21:17

tu się z tobą zgodzę to nie ten człowiek na takie show. Jak już wcześniej pisałem wygrali te osoby które mają ogromne wchody w show biznesie, np wiśniewski, jego wszędzie jest pełno, a to w reklamkach a to w teleturniejach, i jest ogromnym lizusem, czyli ogromne przeciwieństwo Krzysia, ten trzyma się z dala od takich ludzi, i dlatego na niego patrzą pod innym kątem. A tak szczerze mówiąc to ta cała bitwa na głosy to wielka lipa, totalna głupota. Niektórzy nie mają co do gara włożyć a taki Urbański za parę programów będzie jeździł najnowszym Merolem, a Budka suflera nawet nie zarobi połowy takiej sumy dla siebie jak oni, bo z ich zarobkiem to całkiem co innego, im pół sumy odchodzi na licencje, prawa autorskie, po za tym zespół liczy 9 osób i z nimi też się trzeba podzielić, i w w ogóle ile się trzeba napracować, najeździć. A Urbański w cieplutkim studiu tyłek wygrzeje powie parę słów i zmyka do domu, a kasa sama leci do kieszeni, masakra.[/quote]
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Kamil » 17 kwie 2011, 18:45

Bez przesady :) Budka raczej tanio też się nie ceni...
Kamil
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Albert » 17 kwie 2011, 21:14

to jest akurat oczywiste, bo biorąc ich masz pewne że nie płacisz za fuszerkę,taką jak np odwala lady pank, a z budką suflera jest bardzo pewne że przyjadą jak zwykle wszyscy w formie i zrobią co do nich należy i co najważniejsze nie zawiodą nas fanów :)
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: rangiz » 01 maja 2011, 23:58

Nie wiem jakim cudem ten człowiek ma tyle sił, żeby dawać póltoragodzinny koncert na tak wysokich obrotach jak dzisiejszy Wolsztyn. Mnie po pół godzinie nucenia wraz z nim wysiadły struny głosowe, a te mam raczej wyćwiczone na meczach piłkarskich.
Na wiosnę nadal wysoka forma Pana Krzysztofa!
Awatar użytkownika
rangiz
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Martyna M » 04 maja 2011, 11:51

Przez przypdaek oglądałam powtórkę ostatniego odcinka, gdzie głosowano na drużynę która ma wejsc do finału (na drużynę Haliny bądź Urszuli). I co? Niespodzianka! Ktoś oddał na drużynę pana Krzysztofa 3 głosy! :)
www.pomocdlaradka.le.pl - i Ty możesz pomóc mojemu bratu przekazując swój 1% podatku :)
Awatar użytkownika
Martyna M
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

PoprzedniaNastępna

Wróć do Krzysztof Cugowski