Welcome! Anonymous

Zacisze Gwiazd

Co o nim myślisz??

Zacisze Gwiazd

Postautor: Meg-an » 17 lut 2006, 08:42

niedziela, (19.02) TVP2 godz. 8:25
W cyklu "Zacisze gwiazd" Magdalena Pawlicka będzie gościem lidera zespołu Budka Suflera – Krzysztofa Cugowskiego. Artysta oprowadzi widzów po okazałym domu położonym w podlubelskiej wsi. Będzie to okazja do poznania jego dwóch synów, którzy opowiedzą, jak Krzysztof Cugowski spisuje się w roli ojca, oraz obejrzenia zdjęć z dzieciństwa. Gospodarzowi i jego gościom towarzyszą dwa psy rasy mastiff oraz dwa koty – ukochany zwierzyniec pana domu.

zapowiada się nieźle... :P
Do życia, do tańcaSkradamy się na palcach
Gdy swego dopniemyWszystkiego na raz chcemy
I wszystko bierzemyBierzemy, co się da

Zachłanni, okrutniA w duszy ciągle smutni
Bo czegoś brakujeBo coś nam nie pasuje
Bo niebo się psujeI wszystko znów nie tak
Awatar użytkownika
Meg-an
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: BarTh » 17 lut 2006, 11:14

Działy Ci się pomyliły....
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BarTh
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum

Postautor: black_ozzy » 17 lut 2006, 11:24

Hehe a Ty jak zawsze musisz to wypomnieć :twisted: Na tym forum jest kilku modernatorów, oni kiedyś chyba zaprowadzą tu ład :)

Pozdrawiam
"I coraz bardziej wokół pusto,
Jedyny MÓJ przyjaciel lustro,
Widoki piękne lecz cóż z tego,
Coś zostało zgubione, zgubione, zgubione!"
Awatar użytkownika
black_ozzy
Wybitny reprezentant
Wybitny reprezentant

Postautor: Navigator » 18 lut 2006, 02:59

Przeniesione :). Teraz można skupić się już na merytorycznej dyskusji dotyczącej przewidywanych walorów programu, o którego emisji powiadomiła nas Meg-an :wink:.
Pozdrawiam!
Navigator
Awatar użytkownika
Navigator
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Rafał » 19 lut 2006, 09:11

No i jak Wam się podobało?
Ja szczerze mówiąc oceniam ten program jako średni. Nic nowego raczej się nie dowiedziałem, nie było w zasadzie nic o dalszych budkowych planach. Natomiast miło w ogóle, że ktoś jeszcze o Cugu pamiętał :P i że takie programy jeszcze się zdarzają :wink:
http://historiajazzu.blogspot.com - historia jazzu i nie tylko...
Rafał
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Meg-an » 19 lut 2006, 09:27

a mnie się tam podobało, tylko troche krótko (jak zwykle). Wiele szczegółów z życia rodzinnego, własciwie - jak już wspomniał Rafał- nic o planach zawodowych, ale ogólnie fajnie... :P

Awatar użytkownika
Meg-an
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: baldur77 » 19 lut 2006, 12:10

Mi sie ogólnie podobał ten program!!! Duzo się dowiedziałem o zyciu Cuga, np że jego najmłodszy syn to jego imiennik i zreszta mój też.... :)
Tylko mam takie jedno pytanie do Was bo pewnie bardziej znacie historię Budki, czumu sie Krzysiek Cugowski rozwiódł ze swoja byłą żoną?? Tak z ciekawości pytam...
Dziex i pozdrawiam
Budka RULEEEEEZ!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
baldur77
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Navigator » 19 lut 2006, 15:42

Więcej o tym małżeństwie, jak i całym życiu Cuga, i tym prywatnym, i zawodowym, można dowiedzieć się z jego biografii autorstwa Cezarego Mroza. Ja może tylko przytoczę tutaj fragment wywiadu z Krzysztofem z Super Expressu z 2004 roku:

Super Express pisze:- Nie obawia się pan, że synowie po przeczytaniu rozdziału o balangowym małżeństwie z ich matką będą się złościć?

- Nie, bo powiedziałem prawdę. Próbowałem zrobić to tak, by nikogo nie urazić. Oboje mieliśmy wtedy pociąg do alkoholu. Podane w książce powody rozstania są absolutnie prawdziwe.

A program bardzo fajny i przyjemny. Cug jak zawsze był dowcipny i całkowicie naturalny :). Myślę, że właśnie dzięki brakowi sztucznego gwiazdorstwa, przybierania jakiejkolwiek pozy czy "napuszania się" wypada w tego typu programach tak korzystnie.

Wielkie dzięki dla Meg-an za powiadomienie na forum o emisji :!: :D
Pozdrawiam!
Navigator
Awatar użytkownika
Navigator
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Meg-an » 19 lut 2006, 19:09

Tylko mam takie jedno pytanie do Was bo pewnie bardziej znacie historię Budki, czumu sie Krzysiek Cugowski rozwiódł ze swoja byłą żoną?? Tak z ciekawości pytam...

hehe... ja też byłam tego straasznie ciekawa :D

a co do rozwodu, to długa historia.
wogóle poznali się, w ekspresowym tempie pobrali, czemu byli przeciwni rodzice młodej pary. Połonczyło ich zamiłowanie do balang i przede wszystkim pociag do wódeczki i wszelkiego rodzaju alkoholu :twisted: .
No i tak sobie żyli, żyli, żyli i balangowali, aż do czasu, kiedy Cug zaczął wyjeżdżac do Ameryki. Nastąpił wtedy wielki przełom w jego życiu, i przestało go bawic ciagłe balangowanie i picie alkoholu. Jego była małżonka nie potrafiła tego zrozumiec. "Zaczęło dzielić nas to, co do tej pory było naszą wspólną pasją." Zaczęło sie kłutnie, aż Cug bedac w ameryce stwierdził ze wcale nie brakuje mu domu. :o "Nasze małzeństwo zaczęło sie mocno chwiać". A do tego poznał Joannę, w której sie od razu zakochał no i dalej chyba pisać nie musze...

Super Express napisał:
- Nie obawia się pan, że synowie po przeczytaniu rozdziału o balangowym małżeństwie z ich matką będą się złościć?

- Nie, bo powiedziałem prawdę. Próbowałem zrobić to tak, by nikogo nie urazić. Oboje mieliśmy wtedy pociąg do alkoholu. Podane w książce powody rozstania są absolutnie prawdziwe.

tak na marginesie, to moim zdaniem wcale nie było to az tak barwnie opisane... :D
pozdro

Awatar użytkownika
Meg-an
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: baldur77 » 19 lut 2006, 21:16

Dzięki za info!!!!!!!! Nawiasem mówiąc to czekam juz na środową XIII część Leksykonu..........
Pozdro
Budka RULEEEEEZ!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
baldur77
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Carenza » 26 lut 2006, 19:52

ja jestem zawiedziona bo nie pokazali żadnego z 2 tak hucznie i bordo zapowiedzianych kotów. a wstałam specjalnie tak wcześnie rano :?
".. największa rzecz, swego strachu mur obalić .. "
Awatar użytkownika
Carenza
Stały bywalec
Stały bywalec

Wróć do Krzysztof Cugowski