Welcome! Anonymous

Zawiodłem się na mentalności K.C.

Co o nim myślisz??

Zawiodłem się na mentalności K.C.

Postautor: bosa100pa » 10 kwie 2006, 19:37

Myślałem, że taki człowiek jak pan Cugowski (światowiec czy aby napewno?) ma ugruntowany śwatopogląd i cywilizacyjnie jest w XXI wieku. Tymczasem wyczytałem w "Fakty i Mity" , że pan K.Cugowski jest katolikiem i z taką gazetą nie będzie rozmawiać! Jeżeli to prawda panie Cugowski to ja jestem ateistą i nie boję się takich gazet jak; "Nasz dziennik" , "Niedziela" itp. Nie zgadzam się z treściami jakie publikują ale nie znaczy to , że należy się im niebyt społeczny. Zawiodłem się na panu Cugowskim , myślałem , że jest światowcem a ON powinien ubrać mocherowy beret i w radiu maryja tylko udzieklać wywiadów bo inne media GO straszą.
Awatar użytkownika
bosa100pa
Nowy
Nowy

Postautor: BarTh » 10 kwie 2006, 20:10

Czy sądzisz, ze każdy musi udzielać wywiadów każdej gazecie czy telewizji... tylko dlatego, ze ktoś o to prosi? Mówiąc szczerze, to czytając taki tytuł jak tu wymieniłeś, to nie wierzyłbym w ani jedno słowo tam napisane... ale to tylko mój subiektywny osąd. A możesz jeszcze wyjaśnić jak niby ta gazetka 'straszy' Cugowskiego??? Czy uważasz, że skoro Cugowski nie chce się pojawiać na łamach tego pisma, to się go boi? Dość śmiała interpreatacja...
A może Ty masz jakiś problem... bo jakoś strasznie tu napadasz na starsze panie w moherowych beretach.. - obawasz się ich? :twisted:
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BarTh
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum

Krzysztof Cugowski

Postautor: Grez » 12 kwie 2006, 21:13

szcunek dla pana Cugowskiego! W czasie gdy media jadą na nasz "katoland" i jest jakby de mode mówić otwarcie o swoich przekonaniach by nie być nazwanym moherem taka deklaracja jest aktem odwagi. Klasa i brawa!! Tak trzymać
Grez
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Zawiodłem się na mentalności fana bosa100pa ...

Postautor: Sariusz » 16 kwie 2006, 21:43

bosa100pa pisze: wyczytałem w "Fakty i Mity" , że pan K.Cugowski jest katolikiem i z taką gazetą nie będzie rozmawiać !

W tym szmatławcu publikowali pisaninę Grzegorza P. -zabójcy ks.Jerzego Popiełuszki ...
Jak dla mnie wystarczy, żeby nie brać tego do rąk .
Pan Krzysztof zachował się po prostu przyzwoicie - to obecnie nie uchodzi...
Awatar użytkownika
Sariusz
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: vwmaniak » 04 cze 2006, 18:31

Uważam że powinniśmy skupić się muzycznej stronie działalności Jego osoby a nie zaglądać mu do garnków w kuchni! Jestem mile zaskoczony, że odmówił wywiadu dla jakiegoś brukowca. Swiadczy to tylko o tym, że szanuje swoją osobę i nie szuka taniego rozgłosu.
vwmaniak
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: rafael » 13 sie 2006, 21:38

Czy nie sądzicie że wywiady dla mediów powinna być indywidualną sprawą każdego artysty i to właśnie on powinien decydować komu udzieli wywiadu a komu nie.A jeśli chodzi o tematy typowo religijnej to nie wiem czego chce od p.Krzysztofa bosa 100pa.Czyżbyś zapomniał już o tym że Budka Suflera śpiewa kolędy?
rafael
Awatar użytkownika
rafael
Nowy
Nowy

Postautor: black_ozzy » 13 sie 2006, 22:21

i poezje papieską... ale wątpie, aby miało to znaczenie...

Pozdrawiam
"I coraz bardziej wokół pusto,
Jedyny MÓJ przyjaciel lustro,
Widoki piękne lecz cóż z tego,
Coś zostało zgubione, zgubione, zgubione!"
Awatar użytkownika
black_ozzy
Wybitny reprezentant
Wybitny reprezentant

Wróć do Krzysztof Cugowski