Welcome! Anonymous

Strona Romka Lipko

A o nim??

Czy uważasz, że Romek Lipko powinien posiadać oficjaln± stronę internetow±?

tak
18
62%
nie
5
17%
jest mi to zupełnie obojętne
6
21%

Liczba głosów : 29

Postautor: Rockman » 12 kwie 2003, 15:48

Hmm? Strona Romka? Powiem krótko jestem na NIE dlatego bo ponieważ wydaje mi się że wszystkie informacje na temat jego osoby są już na Oficjalnej stronie Budki! I to raczej w zupełności wystarczy a nawet jeżeli chodzi o artykuły prasowe gdzie wypowiada się Romek a niema ich na stronie to jest przecież możliwość umieszczenia to w każdej chwili tak samo jak i zdjęcia itd. a Daniel pewnie z przyjemnością to dołączy! A nawet jeżeli ktoś będzie chciał stworzyć taką stronę to niech to zrobi profesjonalnie, ktoś kto ma pojęcie jak coś takiego się tworzy!
Rockman
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: dziczek » 12 kwie 2003, 20:45

Drogi Kolego Rockmanie!
Właściwie to może nie powinnam tutaj wypowiadać się takim tonem, bo nie jestem w żaden sposób zaangażowana w tworzenie tej strony (poza tym, że życzę jej przyszłym twórcom powodzenia), ale jednak pozwolę sobie to zrobić, ponieważ Twój post wysoce mnie zirytował.

Rockman pisze:A nawet jeżeli ktoś będzie chciał stworzyć taką stronę to niech to zrobi profesjonalnie, ktoś kto ma pojęcie jak coś takiego się tworzy!

Dlaczego zakładasz, że Suflerka i Yoxi nie mają takowego pojęcia? A może uważasz, że Daniel ma jakiś monopol na tworzenie stron internetowych poświęconych Suflerom? Bo taki ton bije z Twojej wypowiedzi...
Ja osobiście uważam, że przy tworzeniu strony Romka Lipki (o ile kiedyś do tego dojdzie :wink: ) ważniejsza będzie wartość merytoryczna, a nie jakieś wodotryski... Oczywiście nie jest to żadna zakamuflowana krytyka strony Daniela (tak jak żadna z uwag co do strony Budki w tym poście), bo ta bardzo mi się podoba. A chyba największym ekspertem d/s Lipki jest właśnie Marta :twisted:, więc jest to jak najbardziej właściwa osoba do tworzenia tejże strony.

Rockman pisze:wszystkie informacje na temat jego osoby są już na Oficjalnej stronie Budki!

Gdzie :?: :shock: Ja tutaj takowych nie widzę, a jeśli są, to proszę mi je wskazać. Bo właściwie jedynym źródłem informacji o Lipce na tej stronie jest post "Encyklopedia..." stworzony swego czasu przez Maćka, ale na pewno nie można o nim powiedzieć, że znajduje się w nim wszystko, tak jak Ty napisałeś.

Na koniec chciałam jeszcze napisać, że jest mi zupełnie obojętne (i tak też zagłosowałam :twisted:), czy ta strona w końcu powstanie czy nie... Jeśli będzie, to z wielką chęcią przeczytam zawarte na niej informacje, a jeśli nie, to nie będę płakać z tego powodu. I dlatego uważam - tu uwaga do Suflerki i Yoxi'ego - że nie powinniście się przejmować opinią innych, tylko po prostu zabrać się do pracy. Powodzenia!
Gosia
Awatar użytkownika
dziczek
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Rockman » 13 kwie 2003, 00:16

Droga koleżanko! (mam na myśli Dziczka) napisałaś tak:,,A chyba największym ekspertem d/s Lipki jest właśnie Marta” hahaha powiem Ci że wiele jest takich osób ale najwięcej to chyba wiedzą Ci najbliżsi z którymi on spotyka się na co dzień ( ja tu nie chcę sypać nazwiskami ale takie są fakty!) Następna sprawa to napisałem wyraźnie że jeżeli chodzi o artykuły prasowe gdzie wypowiada się Romek a niema ich na oficjalnej stronie zespołu to jest przecież jest możliwość umieszczenia to w każdej chwili tak samo jak i zdjęcia itp. rzeczy. A nawet jak czegoś brakuje to wydaje mi się że w każdej chwili Daniel coś może dołączyć a jak ma mało materiałów to zawsze mogę mu coś załatwić bez problemu. Pod koniec mojej wcześniejszej wypowiedzi powiedziałem że nawet jeżeli ktoś będzie chciał stworzyć taką stronę to niech to zrobi profesjonalnie, ktoś kto ma pojęcie jak coś takiego się tworzy! A jeżeli chodzi o Martę to naprawdę życzę jej powodzenia z całego serca żeby jej się wszystko potoczyło jak najlepiej jeżeli chodzi o stronę!
Rockman
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: dziczek » 13 kwie 2003, 09:03

Heh, widzę, że wojna między nami... :wink: :twisted: : zadyma : W takim razie spróbuję odpowiedzieć na Twoje zarzuty. :D

Rockman pisze:a jak ma mało materiałów to zawsze mogę mu coś załatwić bez problemu.

To załatw. Jeśli materiały te będą wartościowe, Daniel pewnie nie pogardzi, a już tym bardziej goście tej strony, w tym ja. Tylko dlaczego jeszcze tego nie zrobiłeś? Przecież widziałeś, że tu na stronie nie ma tego wiele... Może by tak kolega :twisted: przeszedł od słów do czynów :?: Rozumiem jednocześnie, że ze stwierdzenia:
wszystkie informacje na temat jego osoby są już na Oficjalnej stronie Budki!

już się wycofałeś. :twisted:

Rockman pisze:Pod koniec mojej wcześniejszej wypowiedzi powiedziałem że nawet jeżeli ktoś będzie chciał stworzyć taką stronę to niech to zrobi profesjonalnie, ktoś kto ma pojęcie jak coś takiego się tworzy!

Dokładnie tak powiedziałeś, a ja już do tych słów raz się ustosunkowałam. W przeciwieństwie do Ciebie, bo Ty jakoś nie raczyłeś odpowiedzieć rzeczowo na moje zarzuty... Brak argumentów :?:

Rockman pisze:A jeżeli chodzi o Martę to naprawdę życzę jej powodzenia z całego serca żeby jej się wszystko potoczyło jak najlepiej jeżeli chodzi o stronę!

O tak, po przeczytaniu Twoich postów nie mam co do tego najmniejszych nawet wątpliwości... Jak w ogóle mogłam pomyśleć, że jest inaczej? :twisted: :mrgreen:

Rockman pisze:wiele jest takich osób ale najwięcej to chyba wiedzą Ci najbliżsi z którymi on spotyka się na co dzień ( ja tu nie chcę sypać nazwiskami ale takie są fakty!)

Domyślam się, że masz tu na myśli siebie... Więc ja chyba nie będę już nic więcej tutaj pisać, bo jeszcze jako świetny znajomy pana Lipki naślesz go na mnie, żeby mi rąbnął samolotem w okno mieszkania albo coś w tym stylu... : wow : :twisted: :mrgreen: Przepraszam, że w ogóle ośmieliłam się zabrać głos i pokornie proszę o wybaczenie mi tego obrzydliwego czynu... Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa... <bije się w piersi> :oops: :twisted: :mrgreen:
Gosia
Awatar użytkownika
dziczek
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Rockman » 13 kwie 2003, 12:11

To znowu ja i znowu mam parę słów do koleżanki :lol: z którą cały czas wymieniam się poglądami itd. Więc droga koleżanko! Nie należę do takich osób które się obrażają a wydaje mi się że forum to jest coś takiego co każdy może coś napisać od siebie i pisze to co uważa za stosowne! A tu się robi coś takiego że jak ktoś coś napisze to od razu odbiegamy od tematu tak jak jest w tym przypadku bo to jest temat strony internetowej a my prowadzimy taką małą wojnę kto co napisał! :twisted: :lol: Chciałbym zakończyć już tą naszą małą wojenkę i przywiązać większą uwagę do tego jaki jest temat i właściwie wyrażać swoje własne opinię na ten temat! To tyle, jak to przeczytasz i zaakceptujesz to bardzo mnie ucieszy :D 8)
Rockman
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Daniel » 13 kwie 2003, 12:50

: boks : widzę niezłą zadymę.
Jeżeli Marta chce robić to niech robi stronę o Romku. Mi jest to obojętne - na pewno nie jestem przeciw.

Nie mam tyle materiałów by zrobić dobrą biografię Romka dlatego nie ma jej na stronie.

Są na tej stronie jednak artykuły i wywiady z Romkiem :twisted: czyli nie jest aż tak źle.
Pozdrawiam
Daniel

==================================
Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: dziczek » 13 kwie 2003, 13:34

Do Kolegi Rockmana :D: przyjmuję Twoją kapitulację :twisted: i niniejszym zakopuję topór wojenny. NO WAR :!: :twisted: : peace : : rocker :
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2003, 14:56 przez dziczek, łącznie zmieniany 2 razy
Gosia
Awatar użytkownika
dziczek
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Noktowizor » 13 kwie 2003, 13:45

Witam!

Mnie to rybka czy strona bedzie czy nie. Az takim fanem Romka nie jestem. Uwazam jednak, ze zasluguje na posiadanie wlasnej strony.

Jak juz pisalem na stronie chcialbym widziec forum. Uwazam, ze nic nie stoi na przeszkodzie, aby podpiac je pod forum Daniela. Mam na mysli taki odnosnik http://www.forum.budkasuflera.pl/viewforum.php?f=5.
Mysle, ze Daniel bez problemow sie zgodzi. Rozmienianie sie na drobne nie ma sensu.

To, co jeszcze chcialbym zobaczyc na stronie pokazalem juz w tym watku - http://www.forum.budkasuflera.pl/viewtopic.php?t=72. Romek Lipko skomponowal na pewno o wiele wiecej i mam nadzieje, ze autorzy strony dadza nam wiecej informacji.

Teraz kilka slow do czlowieka zwanego Rockman'em:
Kazdy ma prawo do rzeczowej krytyki. Jednak ty obrzucasz miesem wszystko, co jest nie po twojej mysli.
Dziczek rzeczowo i fachowo odpowiedziala na twoje mieso. Jakos nie widze, abys umial odeprzec jej argumenty. Nie potrafisz podjac dyskusji.
Swego czasu rownie chamsko podsumowales moja skromna stronke. Szumnie zapowiadales wtedy, ze ty zrobisz wielka strone fanklubu. Jakos nie widze tego twojego dziela.
Jak sam nie potrafisz nic zrobic, to przynajmniej nie op****** innych.
AMEN
Awatar użytkownika
Noktowizor
Moderator
Moderator

Postautor: Glutoplazma » 13 kwie 2003, 19:31

Ekhem..no teraz cicho, bo mam zamiar się wypowiedzieć na ten temat :)
adekwatnie do tematu-zagłosowałem na tak. skoro swoją strone ma Mietek, ma Marek i ma sama Budka, to niby czemu nie ma mieć jej Romek? w dodatku cieszy mnie to, że stroną ma się zająć Suflerka(na temat tej drugiej osoby wypowiadać się nie będę, bo nie znam), która napewno(tak, tak, Rockman) ma dużą wiedze na ten temat i przede wszystkim pasję(ale to tak oczywiście nie podlizując się :lol: ). Życze powodzenia w tworzeniu i chętnie zobacze efekty tej pracy.
Poza tym tak do samego Rockmana..podobno znasz się bardzo dobrze z Suflerami, mozesz to jakoś udowodnić? a nie oskarżać innych , że się nie znają..i tak jak poprzednicy zgadzam się z tym, że mało jest na stronie oficjalnej inoformacji o Romku czy innych członkach zespołu(co jest dość zrozumiałe, bo przecież to nie strona muzyka, a całego zespołu) więc jaka kolwiek strona jednego z zespołu spotyka się z moją aprobatą.
tak na koniec, to proponuje oceniać już strone, a nie jej zamiary.
pozdrawiam
heheh, tak nawiasem mówiąc, to to jest mój debiut :)
dziekuję bardzo za uwagę :)
Two roads diverged in a wood, and I—
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference.
Awatar użytkownika
Glutoplazma
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Rockman » 14 kwie 2003, 07:47

hahaha i znowu tu trwa zadyma! Chciałem powiedzieć jedno słowo do Marty! Słuchaj! ja na co dzień z Romkiem nie jestem bo z nim nie pracuję ale on odwiedza bardzo bliskich znajomych! (niech sobie każdy teraz nie myśli że to jestem ja ale jeżeli chcę albo chciałbym się spotkać z tą osobą to zawsze mam drzwi otwarte i nic nie stoi na przeszkodzie) na początku Twojej wypowiedzi stwierdziłaś że Cię uraziłem- jeżeli tak jest TO BARDZO CIĘ PRZEPRASZAM! Jeszcze słóweczko do człowieka zwanego SUFLER'EM: to co ja robię w kierunku żeby założyć fanklub to nie powinno Cię to obchodzić na dzień dzisiejszy powiem tyle że stronka ukaże się po świętach! i jak uważasz że rzucam mięsem to weź koło i się ,,walnij" w czoło! bo w chwili obecnej to tylko po Twojej wypowiedzi można tak stwierdzić i wyciągnąć jakieś z tego wnioski! : peace2 : : gitara : : walkman : : band : : rocker : : peace2 :
Rockman
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Noktowizor » 14 kwie 2003, 16:21

Elo!

Jak zwykle nie czytasz co było napisane i znowu rzucasz swoje mięso. :lol:
Pokazałem tylko, że się wymądrzasz, a sam nic mądrego nie zrobiłeś. Twoja wypowiedz tylko potwierdza moje słowa.
Mnie to zupełnie nie obchodzi czy Ty sobie założysz fanklub czy nie. Powodzenia w pracy.

Kontroluj to co piszesz i szanuj innych.
Awatar użytkownika
Noktowizor
Moderator
Moderator

Postautor: Glutoplazma » 14 kwie 2003, 18:55

Witam!
Więc ja może tym postem zakończe swój udział w tym wątku.
Ostatatnich słów kilka do Wielebnego Rockmana: Mistrzu! ach! jak bardzo Cię przepraszam, że w ogóle kiedyś śmiałem wątpić w Twoją wielkość i znajomość Romka czy innych członków zespołu. Jak powszechnie wiadomo dostanie się do któregoś z Suflerów jest bardzo trudne. Te rottweilery pilnujące każdej z ich posiadłości rzeczywiście mogą odstraszyć..nie wspominam nawet o 2-metrowym murze otaczającym posiadłość. a! ochroniarze też mogą dać popalić..Rockmanie! Panie mój i Władco! byłbym wdzięczny, gdybyś mógł przysłać mi swój włos na pamiątke..oprawiłbym go sobie w ramki i powiesił nad lustrem, żeby móc jeszcze rzetelniej wyznawać kult Twojej Osoby! i jeszcze wybacz mi, Panie, że zbłądziłem i wziąłem strone Suflerki! To się więcej nie powtórzy!

Wracając do tematu, może się powtórze- oceniajmy, jak to co mamy oceniać powstanie.

Do Suflerki, która nie wiem jakim prawem w ogóle śmiała splugawiłć Wielebnego Rockmana: nie dziękuje, żeby nie zapeszać:)

pozdrawiam wszystkich zgromadzonych.
Glutek, zwany też Plazmą...
Two roads diverged in a wood, and I—
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference.
Awatar użytkownika
Glutoplazma
Często się wypowiada
Często się wypowiada

NO WAR

Postautor: Noktowizor » 14 kwie 2003, 22:06

Suflerko!

Ja nienawidze sie klocic z kimkolwiek. Po prostu chamstwa nie zniese. Po prostu wkurza mnie jak ktos potrafi tylko op******* innych, a samemu nic nie zaprezentowal jeszcze ciekawe.

Z mojej strony EOT.

Czekam na strone Romka.
Awatar użytkownika
Noktowizor
Moderator
Moderator

strona

Postautor: miszczu » 15 kwie 2003, 13:56

Witam!
Ostatnio nie mam zbyt duzo czasu, aby na bieżąco śledzić wszystko co się dzieje na forum. Jednak po sygnale od Dziczka o trwającej tu dyskusji postanowiłem zobaczyć wszystko na własne oczy.

Otóż drogi Rockmanie. Niestety dobrze określili Twoje zarzuty moi koledzy jako bezpodstawne. Jeżeli wiesz więcej od Marty na temat Romualda Lipko to mogę Ci tylko pogratulować i ewentualnie zaproponować współpracę w tworzeniu strony.

Poruszona została kwestia artykułów. Tak się składa, że informacje o artyście to nie tylko artykuły prasowe itp. Na stronie będzie tego o wiele więcej i nie zamknie się to tylko do artykułów prasowych.

Napisałeś, że ewentualne informacje możnaby zamieścić na stronie oficjalnej. Był kiedyś pomysł stworzenia wspólnie gigantycznego serwisu poświęconego całemu zespołowi - zespołowi oraz każdemu muzykowi z osobna. Pomysł nie wypalił z wielu powodów i w sumie dobrze. Postanowiliśmy z Martą zrobić stronę o Romku Lipko (strona oficjalna jest poświęcona przede wszystkim zespołowi) - w końcu Mietek Jurecki też ma własną stronę. Tu w chodzimy w kolejny Twój zarzut dotyczący profesjonalizmu. Dziczek dobrze powiedziała, że w tego rodzaju stronie liczy się profesjonalizm merytoryki strony, czyli zawartych na niej informacji, nie ważne czy są arty prasowe, zdjęcia itp. itd.

Musimy wziąć pod uwagę jeszcze jedną, w sumie najważniejszą rzecz. Cały czas mówimy, że autorami strony będą moja wspaniała koleżanka Suflerka oraz ja - w mojej jakże skromniej osobie. Otóż nic bardziej mylnego!!! Autorem tej strony będzie sam Romuald Lipko, a strona będzie miała miano oficjalnej!!! Muszę od razu powiedzieć, że duża część materiału niestety nie znajdzie się na stronie, ponieważ Romek Lipko po prostu sobie tego nie życzy i tyle. Marta i ja jesteśmy tylko odpowiedzialni za kwestię techniczną tej strony.

Strona miała się pojawić w okolicach kwietnia/maja. Niestety - jak to w życiu bywa - jest dużo czynników - niezaleznych od nas (w końcu chcielibyśmy aby strona wystartowała jak najszybciej) - ciągle oddalających termin uruchomienia serwisu. Bardzo nam jest przykro z tego powodu. Jednak mogę zapewnić, że na stronie będzie dużo niespodzianek dla fanów i mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Mam jeszzce jedną prośbę - nie oceniajmy czegoś, czego jeszcze nie ma!!! Wydaje mi się czasami, że za tymi negatywnymi zdaniami płynącymi w naszą stronę stoi zazdrość. Tym samym chciałbym przypomnieć, że pozostałych dwóch muzyków Budki (mam na mysli Krzysia Cugowskiego i Tomka Zeliszewskiego) nie dorobiło się jeszcze strony internetowej. Wszystko w Waszych rękach... (jeżeli chodzi o Tomka to w Twoich Gosiu ;) )

Dziczek - dzięki za miłe słowa.

www.gw.punk.px.pl
Awatar użytkownika
miszczu
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Postautor: Sławek » 05 cze 2003, 20:25

A ja na to mianowicie... :D

Podoba mi się ten pomysł - co do forum Sufler ma rację, że lepiej podpiąć je pod forum na budkasuflera.pl.

Dziękuję za uwagę...
WWW.KARWIA.COM.PL morza szum, ptaków śpiew...
Sławek
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: Sławek » 12 cze 2003, 18:12

Hmmm... nie chcę być niecierpliwy, ale kiedy premiera stronki??? :)

Pozdrawiam
WWW.KARWIA.COM.PL morza szum, ptaków śpiew...
Sławek
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: dziczek » 12 cze 2003, 18:21

Oooo, zanim ta strona się ukaże, to pewnie Twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę jeszcze wielokrotnie. :twisted:
Gosia
Awatar użytkownika
dziczek
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: mirek36 » 21 cze 2004, 08:06

Ja uważam, że ROmuald Lipko jest wybitą osobistością i kompozytorem. Zawsze najbardziej szanuję w zespole kompozytora. (sam też komponuję muzykę do poezji, ale nie jestem w tym tak dobry jak Lipko). Poza tym Romek ma w sobie taką charyzmę, jego piosenki mają swoisty klimat. I jak najbardziej powinna powstać jego strona. To mu się należy. Z resztą nie komponuje on tylko dla Budki.
tylko Budka Suflera
mirek36
Nowy
Nowy

Postautor: grzesiek100 » 12 lis 2004, 18:18

przeczytalem cały temat. Odpowiedziałem, że jest mi to obojętne, jednak jak strona będzie to z checią wejdę. Ale nie wiem czy tak stronka już istnieje?? Istnieje???

Pzodrawiam
"Zamykam strach na niewidzialny klucz
I moja twarz jest niewidzialna już
Gdy wchodzę w tłum, pułapka szczerzy kły
I z ust do ust nie frunie żaden krzyk..."
Awatar użytkownika
grzesiek100
Maksymalny gaduła :)

Postautor: grzesiek100 » 12 lis 2004, 18:19

przeczytalem cały temat. Odpowiedziałem, że jest mi to obojętne, jednak jak strona będzie to z checią wejdę. Ale nie wiem czy tak stronka już istnieje?? Istnieje???

Pzodrawiam
"Zamykam strach na niewidzialny klucz
I moja twarz jest niewidzialna już
Gdy wchodzę w tłum, pułapka szczerzy kły
I z ust do ust nie frunie żaden krzyk..."
Awatar użytkownika
grzesiek100

Postautor: adamek » 15 lut 2007, 23:01

No.no Grzesiek100 zadał pytanie w 2004 roku-Bogu dzięki mamy rok2007 a odpowiedż na forum nie padła.Więc może ja powtórzę pytanie-powstała ta strona? Stare wilki na pewno wiedzą, ale nowi chętnie się dowiedzą. :D
adamek
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Karolek1203 » 04 kwie 2009, 18:40

TAK! Strona R. Lipki powinna istnieć na stronie powinna być jego biografia, utwory, które skomponował, dyskografia, kontakt, ogłoszenia i małe forum :D :D :D
Karolek1203
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Karolek1203 » 04 kwie 2009, 18:40

forum po to aby mogli się kłócić jego członkowie tak jak tu 8) 8) :D :D :D
Karolek1203
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Wróć do Romuald Lipko