Welcome! Anonymous

Piosenki z Benefisu Romka Lipko

A o nim??

Piosenki z Benefisu Romka Lipko

Postautor: teksciarz » 13 lis 2005, 01:34

Witam!

Bardzo mi się spodobała piosenka Haliny Jawor zaśpiewana właśnie na Benefisie. Na pewno nie ma jej na płycie "Przeboje Romualda Lipko".
Czy może ktoś zna tytuł tej piosenki albo zarejestrował ją z TVP. Bardzo proszę o odpowiedź i pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
teksciarz
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: Daniel » 13 lis 2005, 02:00

Ja nagrałem wszystko na video, ale niestety nie mam możliwości zgrania tego na kompa. Może Miszczu (ex Yoxi) wykona kolejny świetny bootleg :twisted:
Pozdrawiam
Daniel

==================================
Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: BarTh » 13 lis 2005, 02:41

A nie można było tego napisać w już dawno istniejącym temcie??
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BarTh
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum

Bootlegi

Postautor: miszczu » 13 lis 2005, 15:06

Heh - nad bootlegami z benefisu muszę popracować - narazie nagralem video, ale tutaj jakość dzwięku mogłaby być lepsza (raczej nie będę z tego robił bootlegów, nie mam jak odszumić bo nie mam wzorca - zaczekam na powtórkę - wtedy nagram samo audio i bootlegi będą jak marzenie :D ) Natomiast nawet gdybym chciał to niestety wykonania pani Jawor Wam nie zgram, bo... - akurat mi wyłączyli wtedy prąd. Mam 15 sekund tej piosenki a potem to już Pokonamy fale... :|
Awatar użytkownika
miszczu
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Wróć do Romuald Lipko