Welcome! Anonymous

Dlaczego ???

A o nim??

Dlaczego ???

Postautor: motorzysta » 22 lis 2006, 14:06

Chodź...
Zmysłów rozpal mrok
Zanim je zniszczy czas
I żeby znowu grał
Zapałki w oknie blask
motorzysta
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: grzesiek100 » 22 lis 2006, 16:31

Witam!

Cóż, każdy ma prawo do własnej opinii. Jak dla mnie ten tekst nie był tak wcale oburzający, po części się zgadzam - zespół kiedyś świetny i wielki, polski Rolling Stones :) (bardziej pasuje do Perfectu), a teraz nie ma pomysłu na grę.

Co innego Perfect. Tu się kompletnie nie zgadzam, że to Ich Troje XX wieku, z prostą muzyką i tekstami. Jest to śmieszne i krzywdzące. Perfect miał przecież wiele protest-songów, piosenek zaangażowanych, z jedną, która chyba bije wszystkie inne na głowę: Objazdowe nieme kino. Inna sprawa, że Ich Troje to pop, a ostry rock'n'roll może zbyt ambitnym typem muzyki nie jest, lecz z pewnością to nie jest coś dla tlumów. Ale to już inna bajka...

Pozdrawiam!
"Zamykam strach na niewidzialny klucz
I moja twarz jest niewidzialna już
Gdy wchodzę w tłum, pułapka szczerzy kły
I z ust do ust nie frunie żaden krzyk..."
Awatar użytkownika
grzesiek100
Maksymalny gaduła :)
Maksymalny gaduła :)

Postautor: amidala3 » 22 lis 2006, 19:32

Witam!

Przez nowego użytkownika forum "Motorzystę" złamałam swoją zasadę - nie czytać zjadliwych komentarzy, ale na swoje usprawiedliwienie - myślałam, że zawiera fragment nowej piosenki.
Cóż, każdy ma prawo do własnej opinii. Jak dla mnie ten tekst nie był tak wcale oburzający
[code][/code]

Skoro mam prawo do swojej opinii - to tekst jest oburzająco stronniczy, a jego autor nie zadał sobie trudu, aby zapoznać się z ostatnimi dokonaniami zespołu BS.

Pozdrawiam

PS - do grzesiek100
Nie znam piosenek Perfektu
Awatar użytkownika
amidala3
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Mokre Oczy » 22 lis 2006, 22:49

Witam

Nie jestem ekspertką, w kwestii twórczości zespolu, jednak grupą interesuję się już ladnych parę lat, pozwólcie, że i ja się na ten temat wypowiem.

Suflerzy w czasie trwania swej kariery wieloikrotnie zmieniali styl, wszyscy wiemy, że zaczynali, jako stricte rockowa grupa, z uplywem lat ich muzyka stawala się coraz bardziej popowa.

Muzycy nigdy nie ukrywali faktu, iż dopasowują twórczość pod publikę- jedyny zrespól, który mówi o tym tak otwarcie... Nie jestem i nie będę zwolenniczką takiiego pospowania, ale cóż mogę na to poradzić. Jak bylo z kolejnymi plytami, zespól stopniowo tracil popularność.

Grupę stać na wiele, czego dowodem jest wg mnie to, że na ich ostatniej plycie, której generalnie nie uważam za udaną, mimo wszystko znalazlam kilka piosenek, które skradly mi serce :)

Powyższy tekt napisal zapewne chlodny obserwator rynku muzycznego, ma trochę racji, glębiej twórczość Budki znamy my, fani przez co możemy więcej powiedzieć.

z ręką na sercu powiem Wam, że mnie- stuprocentowej fance Suflerów nieraz zdarzalo się ironizować i krytykować ich ostatnie dokonia, cóż ma więc powiedzić czlowiek traktujący zespól chlodno??

Pozdrawiam
Pozdrowienia.
Awatar użytkownika
Mokre Oczy
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Tami » 23 lis 2006, 11:07

Witam!
Mnie te wypowiedzi ani nie oburzyły,ani w żadnen choćby najmniejszy sposób nie poruszyły.
Kolejny grafomański popis,kogoś kto albo swoje kompleksy leczy cudzym kosztem,albo zwyczajnie...brakło mu tematów do rozważań.
Nie warto sobie zaprzątać głowy.
Tami
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: amidala3 » 24 lis 2006, 08:56

Witam!

Kod: Zaznacz cały
 Wystarczy jednak spojrzeć, kogo jeszcze tym "Alfabecie Szyderców" wymienia autor (który nota bene nawet się nie podpisał).

Pani Marta ma rację, po zapoznaniu się z pozostałą plejadą gwiazd światowej sławy, wymienionych przez " autora" zmieniłam zdanie, osiągnął dokładnie odwrotny skutek, dla Wszystkich tam wyliczonych liczy się in plus. Ignorant - to bardzo łagodne określenie. Osobiście nie lubię rapu czy hip-hopu, ale ponieważ nie znam tej muzyki po prostu staram się nie wypowiadać na ten temat. Pozostaje prosić Panów z BS o jeszcze.
Pozdrowiena
PS
Znowu mój komputer aut
Awatar użytkownika
amidala3
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Daniel » 05 gru 2006, 10:00

Witam

Ja bym się takim g. nie przejmował. Jakiś palant rodem z SE czy Faktu napisał coś o kimś kto nie może się bronić. Do tego się nie podpisał. Z tego co mi wiadomo, to anonimów się nie rozpatruje.
Pozdrawiam
Daniel

==================================
Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: black_ozzy » 08 gru 2006, 21:44

Mnie też się wydaje, że nie należy się tym przejmować. Napisał tak... Hmmmm... No i co z tego... BS była jest i będzie na celowniku, ludzi którym się "Bal" i "Tango" nie podobało, a dla których tylko te 2 piosenki świadczą o BS. Trza się do tego przyzwyczaić.

Pozdrawiam
"I coraz bardziej wokół pusto,
Jedyny MÓJ przyjaciel lustro,
Widoki piękne lecz cóż z tego,
Coś zostało zgubione, zgubione, zgubione!"
Awatar użytkownika
black_ozzy
Wybitny reprezentant
Wybitny reprezentant

Wróć do Romuald Lipko