Welcome! Anonymous

Gra Tomasza Zeliszewskiego

"Sumienie Budki Suflera (...)"

Postautor: cudowna mandarynka » 07 lis 2011, 18:08

Fakt, energii mu nie brakuje. Widizałam go na koncercie 21. X. Wymiatał!
Sine ira et studio
Awatar użytkownika
cudowna mandarynka
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Re: Gra Tomasza Zeliszewskiego

Postautor: Magister » 06 kwie 2012, 13:18

http://www.youtube.com/watch?v=N30bZ0FDTjU
Polecam znalezione w sieci. Jeden z internautów przedstawia swoje top gitarzystów polskich. W czasie prezentacji Grzegorza Skawińskiego fragment występu z Play Box w Spodku (1999?) z grą Tomasza Zeliszewskiego na perkusji.
Awatar użytkownika
Magister
Moderator
Moderator

Re:

Postautor: Sufler znad Wisły » 15 sie 2012, 10:13

Wiwern pisze: Przypomina mi po prostu moich ulubionych bębniarzy John Bonham, Bill Ward...
Z kolei na najstarszych płytach grał jeszcze inaczej, bardziej złożone serie uderzeń, odpowiednio do progresywnej formy. Nieco, jak... Cozy Powell?

Nie no!!! Ludzie!! Bez przesady z tymi porównaniami. Tomasz gra jak Tomasz i koniec kropka. Porównywać jego styl do bonhamowskiego to ( z całym szacunkiem dla gry p. Zeliszewskiego) jakby mówić o wyładowaniu atmosferycznym i spięciu w kontakcie. Nie chcę tu nikogo obrażać czy poniżać tylko po prostu każdy z tych panów był mistrzem na swoim poletku i nie widzę potrzeby aby rozciągać to na całość. Osobiście nie patrzę na bębniarza przez grę "kogoś tam", dla mnie jego gra jest jego wypracowanym, unikalnym, jedynym w swoim rodzaju stylem.
Bum tra tra Sumatra a w Angorze jeszcze gorzej ..to ja!
Awatar użytkownika
Sufler znad Wisły
Stały bywalec
Stały bywalec

Poprzednia

Wróć do Tomek Zeliszewski