Welcome! Anonymous

Tania i Gosia

A było ich od metra...

Tania i Gosia

Postautor: Paweł_Solaris » 26 wrz 2007, 21:23

Serdecznie witam wszystkich.
Chciałbym poruszyć temat chórzystek w zespole, mamy taki chórek jak w temacie od marca tego roku. Tatiana Rupik zadebiutowała o ile dobrze kojarzę na koncercie w Kongresowej 17 marca, zastępując Irenę Kijewską, natomiast Małgorzata Orczyk śpiewa dłużej, przyszła na miejsce Beaty Bednarz jesienią 2005 roku.

Będąc na kilku koncertach w tym roku miałem przyjemność obserwować chórek i powiem, że bardzo dobrze obie panie sobie radzą. Nawet można liczyć na odwzajemnienie uśmiechu skierowanego w ich stronę, co jest bardzo miłe. Po koncercie w Warce była okazja zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, a mnie udało się w dodatku pogadać z Tanią. Muszę powiedzieć, że to bardzo miła osoba, co więcej - dostałem do Niej maila i rzecz jasna napisałem, po kilku dniach otrzymałem odpowiedź i byłem naprawdę bardzo szczęśliwy. Może Tania to co tu napisałem przeczyta, po cichu na to liczę i dlatego pozdrawiam serdecznie Ją jak również Gosię. :)

A co Wy myślicie o chórku? Czekam na odpowiedzi, nie tylko panów, pozdrawiam. :)
Wódka jasno płonie w nas i bliżej znowu do gwiazd.
Awatar użytkownika
Paweł_Solaris
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: gonek » 27 wrz 2007, 12:54

Witam chórki są oki :D chodz nie ukrywam ze brakuje mi tamtych (Ola,Ewa i Kasia) pozdr.
gonek
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Ivellios » 10 sie 2009, 15:46

Ja mialem okazje podziwiac obie panie "w akcji" dopiero podczas transmisji z Sopotu. Musze powiedziec jedno - jak na moje oko i ucho to one sa wiecej niz rewelacyjne :) Radza sobie bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
Ivellios
Maksymalny gaduła :)
Maksymalny gaduła :)

Postautor: amidala3 » 10 sie 2009, 16:21

Witam,

najsłabiej na koncercie w Sopocie wypadły chórki,
najlepsze były panie "Puszyste"

pozdrawiam
Awatar użytkownika
amidala3
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: miszczu » 10 sie 2009, 19:18

Wiadomo, 'aniołki' - czyli Patrycja i Beata były genialne, nadawały charakteru. Ale trzeba przyznać i Gosia i Tania dają radę!. :)
Awatar użytkownika
miszczu
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Wróć do Pozostali