Welcome! Anonymous

MAREK RADULI - Oficjalna strona internetowa

A było ich od metra...

MAREK RADULI - Oficjalna strona internetowa

Postautor: Daniel » 23 kwie 2003, 11:10

Witam

Już niedługo rusza długo oczekiwana oficjalna strona internetowa Marka Raduli. Jej autorem jest przyjaciel Marka ukrywający się na razie pod enigmatycznym skrótem JKW.

Adres strony to www.raduli.info oraz najprawdopodobniej www.raduli.art.pl .

Ostatnio Marek zaproponował mi opiekę nad jego serwisem. Takich rzeczy się nie odmawia :wink: .
Pozdrawiam
Daniel

==================================
Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Re: MAREK RADULI - Oficjalna strona internetowa

Postautor: Marek Sęk » 29 maja 2003, 20:15

Daniel pisze:Witam

Już niedługo rusza długo oczekiwana oficjalna strona internetowa Marka Raduli. Jej autorem jest przyjaciel Marka ukrywający się na razie pod enigmatycznym skrótem JKW.

Adres strony to www.raduli.info oraz najprawdopodobniej www.raduli.art.pl .

Ostatnio Marek zaproponował mi opiekę nad jego serwisem. Takich rzeczy się nie odmawia :wink: .

Coś sie stało,mianowicie-weszłem dosłownie przed chwilą na www.raduli.art.pl i pokazał mi się komunikat:
NIE MOŻNA WYSWIETLIC STRONY!!!
Co się stało :?: :?: :?: [/b]
Marek Sęk

Postautor: Daniel » 29 maja 2003, 21:23

A czy TY byś mógł nie kopiować całych postów???? Czy wydzisz tu jakiś inny post?? Ostatnie ostrzeżenie!! Za łamanie netykiety wylecisz z hukiem i nikt nie będzie płakał. Pewnie nawet zrobimy sobie małą imprezkę :P [/code]
Pozdrawiam
Daniel

Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: Marek Sęk » 21 cze 2003, 16:32

A ja mam wam do zaproponowania inną stronę o Marku

http://www.marekraduli.prv.pl
Marek Sęk

Postautor: BarTh » 21 cze 2003, 23:41

Marek Sęk pisze:A ja mam wam do zaproponowania inną stronę o Marku

http://www.marekraduli.prv.pl

Misiu, chyba nie Ty masz do zaproponowania, bo to nie jest Twoja strona :twisted: A poza tym link do niej można znaleźć w sznurkach strony www.budkasuflera.pl 8) myślę, że kto chciał to już dawno ją przejrzał...
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BarTh
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum

Postautor: Daniel » 22 cze 2003, 00:31

Jeżeli już ktoś może na tą zapraszać jest jej autor.
A Tobie widać brak pomysłów na robienie bagna... więc zaczynasz chwalić się nie swoim...
Pozdrawiam
Daniel

Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: Marek Sęk » 24 cze 2003, 16:07

BarTh pisze:Misiu, chyba nie Ty masz do zaproponowania, bo to nie jest Twoja strona :twisted: A poza tym link do niej można znaleźć w sznurkach strony www.budkasuflera.pl 8) myślę, że kto chciał to już dawno ją przejrzał...

Na www.budkasuflera.pl wchodzę niezwykle rzadko :evil: ,na linkach byłem chyba tylko trzy razy :evil: ,i nie znalazłem tam żadnej strony o Marku Raduli :| Jeżeli takowy link istnieje,to dzięki za przypomnienie :roll:
Daniel pisze:Jeżeli już ktoś może na tą zapraszać jest jej autor

Ja nie zapraszam,ja tylko proponuję :!:
Marek Sęk

Strona już ruszyła!

Postautor: Magister » 02 paź 2003, 21:33

Ruszyła już długo zapowiadana strona o Marku R. Miałem już przyjemność ją odwiedzić i muszę przyznać, że byłem miło zaskoczony. Jest (mimo paru zmian, jakie można by tam wprowadzić) bardzo dobrze zrobiona a szczególnie pod względem merytorycznym. Polecam wszystkim wizyte na tej stronie. Link Daniel zamieścił w dziale news.
Awatar użytkownika
Magister
Moderator
Moderator

Postautor: Ischtar » 05 kwie 2004, 11:07

Ciekawe co slychac u Marka,czy nagrywa nowa plyte?i z jakimi muzykami,
na plycie:meksykanski symbol szczescia:najbardziej mi sie podoba 13 piosenka,powodzenia(Marek pasowal do budki)
Ischtar
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna

Postautor: Mokre Oczy » 17 maja 2007, 17:44

Witam

Wiem, że to temat o stronie, ale myślę, że można tu zamieszczać ogólne informacje o poczynaniach najlepszego gitarzysty w kraju (:D).

Informuję zatem, że Marek Raduli wspólpracowal ostatnio ze Slawomirem Losowskim. Efektem tejże wspólpracy jest singiel Pt. "Niebo, które czeka".

Szczególy znajdziecie na stronie www.losowski.pl

Pozdrawiam
Pozdrowienia.
Awatar użytkownika
Mokre Oczy
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Daniel » 17 maja 2007, 17:47

Marek współpracuje z Łosowskim od kilku lat. Między innymi SQUAD i TT r2
Pozdrawiam
Daniel

Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Funk De Nite

Postautor: miszczu » 26 maja 2007, 15:27

Daniel, a Marek nadal gra w Funk de Nite? Przegapiłem ich ostatni występ w Krakowie. Ale! - będą znów grali 6 czerwca... :-)
Awatar użytkownika
miszczu
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Postautor: PAXON » 02 cze 2007, 22:29

Witam!
Marek gra w kilku składach na stałe i spontanicznie.
W zeszłym roku miałem przyjemność uczestniczyć w imprezie "bardzo" zamkniętej (30 osób) Marka z Krzyśkiem Ścierańskim, było rewelacyjnie. W nie tak długim czasie po tym występie Marek zagrał doskonały koncert z Cichońskim i Hoffmanem, muzycznie to był poemat łechtający najczulsze miejsca wszystkich, którzy muzykę słyszą, a nie tylko słuchają.
Dla mnie wielkim przeżyciem było to, że mogłem z Markiem po koncercie nosić jego sprzęt (i gitarę!) do Jego AUDI, kurde nie macie pojęcia jakie to jest wszystko ciężkie! Potem krotka rozmowa, płyta, uśmiech na dowidzenia, ale mogę powiedzieć, że Marek jest wybitnie spokojnym i serdecznym facetem. W tym roku też ma być w Poznaniu i być może się spotkamy.
Pozdrawiam
Paxon
Zapłacili za ideę cenę cen, teraz strzegą jej i bez końca trwa ich marsz...
Awatar użytkownika
PAXON
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Mokre Oczy » 03 cze 2007, 16:55

PAXON pisze:Dla mnie wielkim przeżyciem było to, że mogłem z Markiem po koncercie nosić jego sprzęt (i gitarę!) do Jego AUDI, kurde nie macie pojęcia jakie to jest wszystko ciężkie! Potem krotka rozmowa, płyta, uśmiech na dowidzenia, ale mogę powiedzieć, że Marek jest wybitnie spokojnym i serdecznym facetem. W tym roku też ma być w Poznaniu i być może się spotkamy.

Mokre Oczy zazdroszczą, chylą czola i pozdrawiają :lol:
Pozdrowienia.
Awatar użytkownika
Mokre Oczy
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: grzesiek100 » 04 cze 2007, 15:19

Marek Raduli zagrał niedawno też koncert w Legnicy, w kwartecie Zbigniewa Jakubka. Był to ostry jazz-rock z nastawieniem na rock. Byli świetnie zgrani, a muzyki dawała po uszach (wszak siedziałem 2 metry od głośników i 4 od muzyków :D). Zagrał z nimi m.in. piosenkę nr 1 z płyty Meksykański Symbol Sczęścia, co spotkało się z moją prywatną, bardzo pozytywną reakcją. Na płycie trwa jakieś 6 minut, oni to przerobili na 20...
"Zamykam strach na niewidzialny klucz
I moja twarz jest niewidzialna już
Gdy wchodzę w tłum, pułapka szczerzy kły
I z ust do ust nie frunie żaden krzyk..."
Awatar użytkownika
grzesiek100
Maksymalny gaduła :)
Maksymalny gaduła :)

Postautor: Karolek1203 » 29 mar 2009, 14:37

Karolek1203
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Dudin » 07 mar 2010, 00:05

Witam, jestem nowy bardzo mi zależy żeby ktoś podesłał mi taby na gitarę Memu miastu na do widzenia Sopot 1994 z Markiem Raduli razem z solówką, bardzo bym był wdzięczny Dudin93@op.pl
Dudin
Nowy
Nowy

Postautor: Kamil » 20 maja 2011, 13:50

Wczoraj miałem przyjemność oglądania dwóch koncertów z udziałem Marka Raduliego, mianowicie PiR Project oraz The Colours. To co ten Pan wyprawia na gitarze przechodzi ludzkie pojecie - zresztą znamy go z popisów gitarowych wraz z BS. Po koncercie mi przyszła taka myśl, że to chyba dobrze( dla niego), że Marek zdecydował się odejść od zespołu. Wg jego talent rozwinął się jeszcze bardziej, a w Budce duzego pola do popisu raczej by nie miał :)
Keep on rockin' in the free world
Kamil
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Albert » 20 maja 2011, 14:07

Właśnie chodzi o to że leprze pole do popisu miał w budce suflera , bo tam było dla niego na prawdę duże wyzwanie , grał muzykę z zapisu nutowego, a tutaj raczej gdzie gra obecnie , gra tzw muzykę improwizowaną , czyli większe pole do popisu miał właśnie w budce suflera
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Kamil » 20 maja 2011, 14:56

Było wyzwaniem, kiedy Budka narywała płyty. Nie wiem czy dla gitarzysty który chce się rozwijać dobre jest klepanie przez kilka lat tych samych kawałków. A tak,mógł spróbować czegoś nowego,innego...
Kamil
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Albert » 20 maja 2011, 16:06

A klapanie piosenek tych samych przez kilka lat to już inna sprawa , w końcu to jest jego praca którą musi wykonywać , chyba że nie lubi grać tego typu muzyki , i uciekł tam gdzie może grać spokojnie , na luzie to co sam chce , bez wokalu sama czysta muzyka , i to całe przerodzenie z rocka do jazu które najwyraźniej mu się spodobało :)
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: rangiz » 25 maja 2011, 08:48

To, że obecnie gitary w Budce są parodią, nie mam żadnych wątpliwości, pozostaje tylko z nostalgią wspominać popisy panów J. i R. :roll:
Awatar użytkownika
rangiz
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Albert » 25 maja 2011, 19:33

jeżeli tak , to lubię sobie czasami puszczać koncerty budki suflera Z M R oraz M J , podobała mi się najbardziej pokora oraz skupienie Marka przy gitarze , oraz dźwięki charakterystyczne które wydobywał na scenie , i ten ostry bas Miecia , poezja, A jeżeli chodzi o nowy skład to wcale nie jest tak źle, zgrali się przez te 8 lat i trzeba im to przyznać, zobaczcie sobie jak Łukasz Pilch grał solówki w Młodych lwach ostatnio na koncercie w Lubinie http://www.youtube.com/watch?v=hpfccg77 ... re=related dla mnie rewelacja
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Kamil » 25 maja 2011, 20:23

Wystarczy porównać brzmienie gitary w młodych lwach choćby z spodka '99 a teraźniejszych koncertów. Dawniej w piosenkach riffy były bardziej wyostrzone,charakterystyczne. Dziś? Niestety gitara jest bardzo cicha
Kamil
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Kamil » 25 maja 2011, 20:25

dodatkowo ,bazując już na utworze młode lwy... w miejscu gdzie powinna porządnie charczeć gitara słychać organy ...
Kamil
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Albert » 26 maja 2011, 13:28

i wcale to nie jest wina gitarzysty , to jest cała metamorfoza którą zespół przeszedł, po prostu chcieli zmienić trochę brzmienie i dlatego, zatrudnili Piotra Kominka aby grał wiele nowych akordów , a jeżeli gitara jest troszeczkę za cicho to już całkowicie wina nie jest Łukasza a ludzi którzy dany koncert nagłaśniają
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: rangiz » 26 maja 2011, 16:50

A może właśnie wyciszają te gitary ze względu na przepaść jaka dzieli starych gitarzystów Budki od nowych? Na każdym koncercie jest to samo. :D
Awatar użytkownika
rangiz
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: RAGTIME » 26 maja 2011, 17:33

Jaka znowu przepasc dzieli gitarzystów ?, poprostu jest dwoch klawiszowców i brzmienie jest takie jakie jest. to nie wina Łukasza, ze kompozytor ma taką wizje.
Dorzucam drew, bo ogień zgasł,
Ciągle burza trwa,
Nagle feria barw i mnóstwo świec,
Ktoś na skrzypcach gra........
Awatar użytkownika
RAGTIME
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Kamil » 26 maja 2011, 17:57

Różnica w poziomie gry gitary może trochę jest, ale te nowe, brzemienia związane są jak dla mnie z gorszą aranżacją niektórych utworów. Dlatego niektóre kawałki grane live nie brzmią jak rockowe tylko jak jakiś pop'rock co najwyżej.
Kamil
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: rangiz » 27 maja 2011, 09:22

Aranżacja tak, ale pójdźmy nieco wstecz, czy za poprzednich gitarzystów taki pomysł by przeszedł? Nie na darmo starzy cisną im teraz od pop-bandu.

Nie mam zamiaru nikogo atakować i nadal lubię Budkę, ale to nie jest pełnia jej możliwości, a dziwne aranżacje zaczęły się jak dla mnie po zmianie gitarzystów, którzy nie podołali temu, co było, a droższych z nazwiskiem nie chciano zatrudniać, czy cokolwiek.
Awatar użytkownika
rangiz
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Następna

Wróć do Pozostali