Welcome! Anonymous

Wywiad z Wenglorzem.

A było ich od metra...

Wywiad z Wenglorzem.

Postautor: adamek » 19 kwie 2007, 22:33

Witam wszystkich forumowiczów.
Może zainteresuje Was wywiad ze Stanisławem Wenglorzem-opowiada w nim między innymi o swoim ośmiomiesięcznym epizodzie w Budce Suflerahttp://neptun-gdansk.w.interia.pl/wyw_z_sw.html
Mam nadzieję,że nikt nie będzie miał o to do mnie pretensji :?
Liczę na ożywienie na forum,bo ostatnio wygląda na to,że najwierniejsi forumowicze coraz rzadziej tu zaglądają :?
adamek
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: adamek » 20 kwie 2007, 21:23

Nikt nie odpowiada,więc sam sobie odpowiem :lol:
Liczyłem na ożywioną dyskusję ,a tu nic :? Mnie zainteresował wątek o konflikcie z Borysewiczem-nie wiedziałem,że doszło między nimi do bójki.Co Wy o tym sądzicie?Jeśli ktoś zna inne ciekawe historie związane z Budką,to proszę napisać-chętnie poczytam(myślę,że nie tylko ja)
Pozdrawiam :D
adamek
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Magister » 21 kwie 2007, 00:16

Jeśli dobrze pamiętam, kilka lat temu (a może i mniej) Budka Suflera wystapiła na jednej z imprez organizowanych przez Wenglorza w Niemczech, gdzie prowadzi(ł) on gazete dla Polaków. Sam wywiad poruszający informacje o Budce jak zawsze ciekawy.
Awatar użytkownika
Magister
Moderator
Moderator

Postautor: PAXON » 22 kwie 2007, 14:28

Witam
Zgadza się był to 2002 rok i była na nim moja szwagierka mieszkająca w niemczech.
Wenglorz był organizatorem całej imprezy, a były to miedzy innymi wybory miss poloni w Niemczech, prezentowały się również zespoły ludowe z Poloni niemieckiej i jeszcze tam parę innych mniejszych występów, a na koniec Budka.
Był to jeden z ostatnich koncertów z Markiem i Mietkiem. Pamiętam jak jakieś dwa miesiące przed tym koncertem w Niemczech będąc z wymienioną wyżej szwagierką w Kołobrzegu rozmawiałem z Mietkiem, a on ją zapraszał na ten koncert. No i była.
Pozdrawiam wszystkich.
Zapłacili za ideę cenę cen, teraz strzegą jej i bez końca trwa ich marsz...
Awatar użytkownika
PAXON
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: PAXON » 27 kwie 2007, 23:06

No i wracając do spotkania z Mieciem.
Karolina moja szwagierka mieszka w Niemczech 14 lat, przed koncertem w Kołobrzegu poszliśmy do kawiarni i spotkaliśmy tam Miecia Jureckiego. Był w świetnym humorze i jak mu powiedziałem, że to moja szwagierka z Niemiec, mrugnął okiem i spytał:Ale po niemiecku do mnie nie będzie gadać? Oczywiście Karolina walnęła jakiś tekst polszczyzną i Mieciu sie uspokoił.
Piszę Wam wszystkim kochani to, dlatego że zBudką jestem niemal od początku i czy to Mieciu czy Zdzicho czy Jasiu B i inni ja jestem z Budką
i będę. Wiem że jest zgrzyt między BS a MJ i MR, ale wierzę że pokojowo to roztrzygną.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i członków zespołu, którzy tu zaglądają(a wiem że tak jest) serdecznia.
Paxon
Zapłacili za ideę cenę cen, teraz strzegą jej i bez końca trwa ich marsz...
Awatar użytkownika
PAXON
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: adamek » 29 kwie 2007, 13:49

Mam wielką prośbę do Paxona i może innych fanów: :lol: opowiadajcie na łamach forum o swoich przeżyciach związanych z Budką Suflera.Szczególnie interesują mnie opowieści z wczesnych lat działalności Budki.Czytałem wypowiedż Paxona ,gdy słuchał ,,Jolkę " w wojsku,ta opowieść wydała mi się bardzo interesująca i chętnie poczytałbym wielu kolejnych.Oczywiście mogą to być opowieści wszelkiego rodzaju :D
adamek
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Lechu » 05 maja 2007, 23:01

adamek pisze:Nikt nie odpowiada,więc sam sobie odpowiem :lol:
Liczyłem na ożywioną dyskusję ,a tu nic :? Mnie zainteresował wątek o konflikcie z Borysewiczem-nie wiedziałem,że doszło między nimi do bójki.Co Wy o tym sądzicie?Jeśli ktoś zna inne ciekawe historie związane z Budką,to proszę napisać-chętnie poczytam(myślę,że nie tylko ja)
Pozdrawiam :D

O bójce Wenglorza z Borysewiczem wspominał Jerzy Janiszewski w "Budka Suflera story". Zresztą... gdzie ona jest? ;)
"Znowu w życiu mi nie wyszło..."

"Człowiek bez miłości jest jak nieboszczyk na wakacjach" E. M. Remarque

Ale ja tam się nie znam ;)
Awatar użytkownika
Lechu
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: slawkomuzykant1980 » 26 sty 2009, 12:47

Tak Janisz wspominal o bójce w Budka Story. Odwiedzilem strone Budki, żeby kolejny raz sobie to poczytać, a tu proszę odświerzenie strony,wszystko w budowie, no i nie ma. Mimo zmian w ówczesnej Budce, ta muzyka do mnie trafia. A i z wywiadu z panem Wenglorzem, który powyżej, to trudno oprzeć się wrarzeniu, że każdy mierzy swoją miarką i że wyżej wymieniony mówi to co mu wygodnie, tak mi sie zdaję. :wink:
Awatar użytkownika
slawkomuzykant1980
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Wróć do Pozostali